25 kwietnia, 2024

Illinois vs. Ben State – podsumowanie meczu – 23 października 2021 r.

Wyższa Szkoła Wyższa, PA. – – Podczas bezprecedensowych dziewięciu meczów, Illinois uciekł z najgorszej próby Penn State w grze taktycznej, przegrywając kwartę i doznając poważnej kontuzji, i nie był w stanie ponownie zdobyć trzech punktów.

Kiedy Casey Waszyngton W końcu wylądował ze zwycięskim połowem w sobotę, nie wiedząc, co z nim zrobić.

„Naprawdę płakałem” – powiedział. „To było miłe uczucie.”

Illini wygrał pierwszy mecz z dziewięcioma overami w NCAA, pokonując siódme miejsce w rankingu Nittani Lions 20-18 w dwupunktowym zdobyciu przez Waszyngton. Brandon Peters Ukończ serię przeszkód na linii bramkowej zgodnie z niedawno zmienionymi zasadami futbolu uniwersyteckiego dotyczącymi nadgodzin.

Strony zostały zbudowane na stronie 10 po wymianie rzutów z pola w pierwszych dwóch meczach, po modyfikacji z linii 3 jardów w trzecim biegu w ramach zmodyfikowanego formatu przed sezonem 2021.

Ben State próbował go pokonać i wygrał Eagles Super Bowl LII dzięki odmianie słynnej sztuki „Billy Special”. Kwartalny Sean Clifford – Przeciwko Iowa 9 października z nieokreśloną kontuzją – Tantryczna gra szeroko otwarta blisko linii bramkowej, ale ciasna końcówka Tyler WarrenW próbie Bossa nie udało się.

Kwartalny Artur Sitkowski Brakowało mi odbiornika podczas pierwszej próby Illinois, a bezpieczeństwo obu było zapewnione dla czterech następnych OT. Illinois próbowało trzy kolejne podania nie do końca, a Josh McGray został zatrzymany w siódmym.

W międzyczasie Clifford nie trafił w kolejne dwa podania za 2 punkty Noe Kain Piąty i siódmy zostały wypchane, aby rozpocząć dogrywkę.

Sitkowski – zwykle rezerwowy – doznał kontuzji w szóstym dogrywce i został zastąpiony przez Petersa, którego kontuzją wykluczył. McGray, który miał 142 jardy w 24 transportowcach, również wycofał się i nie wrócił po ściągnięciu i strąceniu hełmu z trawy.

Wreszcie w OT nr 8, Izajasza Williamsa Prowadząc jeden, aby podnieść Illinois 18-16, Cain utrzymał grę przy życiu dzięki własnemu biegowi za 2 punkty.

READ  Zimowy sztorm odwołuje tysiące lotów u wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych w Kanadzie

W dziewiątym OT przepustka Clifforda Parker Waszyngton Zepsuty przez linebackera Cullen Dolson. Peters następnie znalazł Waszyngton, aby pomyślnie ukończyć tył finału.

„Musiałem go złapać dla zespołu” – powiedział Washington.

Kiedy Washington złapał piłkę, jego koledzy z drużyny ułożyli go w stos. Inni biegali na środkowe pole, aby wykonać cardwheel lub backflipy – niesamowita energia po grze, która trwała 4 godziny, 11 minut.

Format rzutów 2-punktowych zmian został wprowadzony w 2019 roku, kiedy obie drużyny zostały ciężko pokonane w sezonie, gdy LSU i Texas grały w meczu A-M z siedmioma dogrywkami. W tym roku zasada została zmieniona, a dwupunktowe posiadanie piłki zaczęło się od trzeciej dogrywki zamiast piątej.

Głupi plecy Chase Brown A McRae eksplodował przez szeroko otwarte dziury i dołączył do Penn State Security na 365 jardów prędkości i przyziemienia i James McCord Bóbr strzelił trzy gole z pola, w tym 39 i 32 jardy, w zły dzień na stadionie. Illini (3-5, 2/3 Big Ten) walczył z przegranej 10-0, pokonując Nittani Lions o 370 jardów do 207 jardów.

Trener z Illinois, Brett Pelema, powiedział: „To wyjątkowe widzieć teraz naszą szatnię”. „Walczą ze sobą.”

Keyandre Lambert-Smith Podobał mi się bas Touch Down i Jordan Stout Nittany dodał trzy gole z pola dla Lwów (5-2, 2-2), gdy przebiegł zaledwie 62 jardy i walczył o obronę Clifforda na boisku.

Z Brownem na czele z łączną sumą 229 jardów, Illini zremisował na 10-10 z 37-jardowym rzutem McCourta na początku czwartej kwarty.

Smukła czwarta kwarta doprowadziła do dogrywki, w której McCord i Stout kopali się nawzajem, przesuwając linię patów na linii bramkowej na bezprecedensowe terytorium.

– Mieliśmy inne okazje w zespołach kryminalnych, obrończych i specjalnych. Mogliśmy zagrać świetne gry, aby zakończyć mecz, nie zrobiliśmy tego – powiedział trener Ben State James Franklin.

READ  Królowa opuści nabożeństwo w Niedzielę Pamiątkową z powodu zwichnięcia pleców

Clifford doznał nieokreślonej kontuzji w Iowa 9 października i nie dokończył meczu. W sobotę rano poradził sobie z lekkim obciążeniem pracą.

Startujący z trzeciego roku spróbował zaledwie dziewięciu podań w pierwszej połowie i powoli próbował podnieść nogi po tym, jak wziął skarpetkę w swojej pierwszej serii. Po zaledwie 15 jardach w dwóch powolnych pociągnięciach i siedmiu zagraniach Clifford był w stanie zgromadzić swoje ofensywę w swojej trzeciej próbie.

Działając szybko, Clifford wykonał dwa proste podania do Top Target w Downfield. Jahan Dodson, Następnie rzucił kulą, aby przechylić Keandre Lamberta-Smitha do 42-jardowego przyziemienia.

Stout dodał bramkę z pola z 35 jardów, aby zrobić 10-0 o 11:42 w drugiej kwarcie.

Prowadzony przez Browna i McRae, Illini prowadził piłkę 12 razy w 15 seriach, a Brown wszedł do ostatniej strefy z jednej strony i zmniejszył prowadzenie Penn State do 10-7. Kolejne 16-play, 70-jardowa jazda doprowadziła do wiążącego gola McCourta.

Klub 100 Vince

Pelema wygrał swój setny mecz jako główny trener.

Sonda

Ben State był faworytem 23 1/2 punktu, co spowodowało spadek.

Tagway

Illinois: Illinois było w tym od pierwszego gwizdka. Wykorzystali siedem ludzkich węzłów i możliwości twardego ładowania McRae i Browna, aby ominąć zabezpieczenia Ben State prawie przez cały dzień.

Ben State: Odzyskanie Clifforda wcześniej, niż myśleli, to dobra wiadomość dla Nittoni Lions, zwłaszcza że ich gra biegowa nie odbywa się w praktyce, będą potrzebować wszystkich przewinień, jakie mogą uzyskać podczas meczów w stanie nr 5 w stanie Ohio. 6 pochodzi z Michigan, a nr 9 ze stanu Michigan.