8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IFixit zawiera teraz oryginalne części naprawcze do Google Pixels, od 2 do 6 Pro

W kwietniu Google Ogłoszony planuje dołączyć do rozszerzonej listy firm technologicznych współpracujących z iFixit. Repair Mavens dystrybuuje części i narzędzia do osób zainteresowanych naprawą DIY Electronics, począwszy od dzisiaj, Sklep iFixit’s oferuje oryginalne komponenty Google Do wielu telefonów Pixel.

Możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz, aby naprawić wszystko, od Pixela 2 do najnowszego Pixela 6 i Pixela 6 Pro, a także instrukcje krok po kroku, które poprowadzą Cię przez narzędzia i proces ich instalacji. (Dostępne są również części zamienne, jeśli chcesz naprawić urządzenie OG Pixel lub Nexus.)

Narzędzia naprawcze IFixit dla Google Pixel 6 Pro, Pixel 5A
Obraz: iFixit

Teraz, jeśli masz pęknięty ekran lub uszkodzoną deskę ładującą, może nie być jedyną opcją, aby znaleźć warsztat lub wyrzucić urządzenie. iFixit zawiera wszystkie rodzaje narzędzi naprawczych, A kiedy nowsze urządzenia stają się droższe – zastępując zupełnie nowy ekran Pixel 6 Pro zestawem za 199,99 USD – często różnią się one wiekiem. Niedrogie komponenty dla starszych urządzeń pomogą utrzymać te telefony przy życiu, o ile nie masz nic przeciwko otrzymywanemu wsparciu aktualizacji oprogramowania Androida.

Organizacje dystrybucji części i wyposażenia iFixit obejmują takie firmy, jak te, które już istnieją Microsoft, HTCI nawet Podstawa parowa Valvin. Jest nawet jeden Współpraca z Samsung w pracyByć może będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów, ale raczej nie będzie to potrzebne Dostawa 79-funtowego zestawu.

READ  Aktualizacja wojny rosyjsko-ukraińskiej: Co wiemy 18 dnia rosyjskiej inwazji | Ukraina