20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harris spotyka Macrona, sygnalizując „nową erę” po snapie, jak mówią oboje

W 2018 roku pan atut Uniknięto obecności Do grobu weterana pod Paryżem. W 2020 roku Pan. Trump zaprzeczył oświadczeniu Na Atlantyku kpił z tego, że grób jest „wypełniony przegranymi”.

W czwartek pani Harris, panie Weźmie udział w ceremonii zawieszenia broni z Macronem i przedstawi komentarze jako najwyższy rangą urzędnik USA, który weźmie udział w paryskim forum pokojowym. Pan. Trump uniknął imprezy otwarcia. W piątek powiedział panu Macron weźmie udział w międzynarodowej konferencji na temat Libii z kilkoma szefami państw, w tym kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

Po dwóch wyjazdach zagranicznych – najpierw do Gwatemali i Meksyku, Ukryty przez złą odpowiedź Na jego pytanie o granicę amerykańsko-meksykańską, a następnie o Wietnam i Singapur, Ukryty przez Afganistan – Dotychczasowa wizyta pani Harris we Francji została określona przez jej rozwój osobisty.

Kiedy jego matka odwiedziła we wtorek Instytut Pastora, ośrodek badawczy w Paryżu, Shyamala Gopalan Harris, Pani która kiedyś pracowała. Harris powiedział, że jego wizyta była „znakiem naszych obecnych relacji i naszego zaangażowania w przyszłość”. Odwiedził dwóch badaczy, Francuza i Amerykanina, którzy próbowali ustalić, dlaczego niektórzy ludzie umierają na koronawirusa, podczas gdy inni nie mają żadnych objawów.

Przez kilka minut przed kamerami wypytywał parę o swoje zamiłowanie do procesu naukowego – przynajmniej w porównaniu z politycznym procesem kontraktowania, który obserwował w domu.

„Zaczynają od hipotezy” – powiedziała pani Harris. „Potem to testują – jeśli spróbujesz czegoś po raz pierwszy, będą wady, będą błędy.

„W rządzie razem z nami prowadzimy kampanię na rzecz „Planu” – wielkie litery „T”, duże „B” – „Plan”” – kontynuował. „Następnie dochodzi do sytuacji, w której oczekuje się, że będziemy chronić„ projekt ”, nawet gdy publikujemy go po raz pierwszy, mogą wystąpić pewne wady i nadszedł czas, aby go ponownie ocenić i przerobić”.

READ  Rankingi mocy NFL na tydzień 16: Dużo ruchu