26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gabriel Petito zmarł z uduszenia, mówi koroner

Gabriel Fedito, kobieta z Florydy, która zaginęła, doprowadziła do szeroko zakrojonego śledztwa w sprawie jej narzeczonego, który wrócił do domu bez podróży przez kraj, zanim zaginęła, uduszona, poinformowały we wtorek władze.

Dr. Brent Blue, hrabstwo Dayton, Vio. Powiedziała, że ​​jej ciało nie było od trzech do czterech tygodni Odkryty 19 września W Lesie Narodowym Bridger-Dayton, Wyoming.

Czy urząd koronera hrabstwa Teton? Jego śmierć 21 września została uznana za zabójstwo.

– W akcie zgonu nie będzie dokładnej daty zgonu – powiedział.

Chociaż dr Pluto powiedział, że nie była w ciąży, kiedy zmarła, nie ujawniła nic więcej na temat stanu fizycznego pani Petito. (Rozeszły się pogłoski, że jest w ciąży.) Władze przeprowadziły test toksykologiczny na jej ciele, które zostało umieszczone w lokalnej kostnicy, ale nie ujawniły wyników. Dr Blue wysłał dalsze pytania do FBI w sprawie morderstwa

Policja na Florydzie opisała narzeczonego pani Pettito, 23-letniego Briana Laundry’ego, jako „osobę ciekawską” z dużego rezerwatu dzikiej przyrody w stanie. Zanim zniknął, Pan Pralnia był przez prawnika Odmówił rozmowy ze śledczymi, powiedziała policja. Po władzach Wydano nakaz aresztowania Został oskarżony o oszustwo związane z kartą debetową.

Pani Petito i Pan Pranie Odwiedź parki narodowe i wyrusz w lipcową wycieczkę białą furgonetką Forda ozdobioną łóżkami i innymi niezbędnymi przedmiotami w ramach przygody „van life”.

1 września pan Pralnia znajduje się w północnym porcie, w którym mieszkali jego rodzice i pani Pettito. Powrócił do domu.

Dziesięć dni później rodzina pani Petito zgłosiła jej zaginięcie. Poszukiwania go wkrótce objęły FBI i Strażników Parku Narodowego i rozprzestrzeniły się na co najmniej dwa stany.

Następnie, sześć dni po zaginięciu pani Pedito, rodzice pana Laundry’ego powiedzieli policji, że nie widzieli go od kilku dni i rozpoczęli drugie poszukiwania zaginionej osoby. Oficerowie zaczęli go szukać 24 565 akrów Rezerwat dzikiej przyrody, The Rezerwat Carlton, Hrabstwo Sarasota, Floryda, a FBI wydało nakaz przeszukania domu z pralnią.

READ  Draft WNBA: Aaliyah Boston numerem 1 w Indiana Fever

Sprawa wywołała duże zainteresowanie w mediach społecznościowych, gdy rodzina i policja pani Petito szukali pomocy publicznej. Przeglądaj radosne posty pary na Instagramie A kim inni? Skrytykował brak podobnego skupienia W przypadku zaginięć kobiet.

Ojciec pani Pedito, Joseph Pedito, powiedział w zeszłym miesiącu, że użytkownicy mediów społecznościowych byli „zaskoczeni” i „bardzo wpływowi” na jego córkę.

„Szczerze mówiąc, to musi być kontynuowane dla innych” – powiedział Konferencja prasowa. „Podobnie wysoka świadomość powinna być utrzymana dla wszystkich – dla wszystkich”.