16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Właściciel WFT Don Snyder wysłał e-mail do Johna Crotona w sądzie

Właściciel WFT Don Snyder wysłał e-mail do Johna Crotona w sądzie

Wiele stanów zapalnych E-maile od Johna Croton W połowie czerwca prawnicy właściciela drużyny futbolowej z Waszyngtonu Daniela Snydera wyciekli na wystawy w sądzie federalnym dwie gazety, co doprowadziło do rezygnacji Groutona ze stanowiska trenera Las Vegas Raiders prawie cztery miesiące temu.

W dużej mierze zmienione e-maile między Groutonem a ówczesnym liderem Redskins Brucem Allenem zostały złożone w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych w Arizonie. Redaktor „Szukając opinii na temat nieopublikowanej historii, wysłał do Allena w celu przeglądu – i skarg dotyczących statusu NFL.

E-maile są identyczne jak niektóre z tych ogłoszonych w tym tygodniu Według New York Times. Historia opisywała homoseksualizm i nieporozumienia Croutona w e-mailach z Allenem. Dzień wcześniej The Wall Street Journal donosił Croton wykorzystał rasistowską tendencję w innej wymianie e-maili.

W większości e-maili składanych w sądzie imię Croutona zostało zmienione i zmienione na „ESPN Personality”. Przed dołączeniem do Raiders w 2018 roku pracował jako analityk „Monday Night Football” dla sieci.

Jednak imię i osobisty adres e-mail Croutona nie zostały poprawione – najwyraźniej przez pomyłkę – gdy gracze uklękli na boisku w zamian z Allenem omawiającym możliwą historię przetrzymywania drużyn NFL w szatniach podczas hymnu narodowego. Protest podczas piosenki.

„Nie mogą wpaść na dobry pomysł, jeśli od tego zależy ich życie” – napisał Allen.

Grouton wysłał odpowiedź jednowyrazową — zredagowano trzy środkowe litery zaczynające się od „p” i kończące się na „ies”.

W innym e-mailu „ESPN Personality” napisał do Allena w sierpniu 2014 r., nazywając go „osobą edytowaną w piłce nożnej” „niewykrywalnym anty-piłkarskim p *** y”. The New York Times ogłosił e-mail, do którego odniósł się komisarz NFL Roger Koodal, a nieco zredagowany bełkot w e-mailu brzmiał „Pussy”.

Allen odpowiedział: „Myślę, że został poprawnie skrócony”.

„ESPN Personality” wysłał e-mail do Allena w czerwcu 2015 r. „[Redacted Football Person] Nie dzwoń [Redacted Football Person] I poproś go o napisanie Q** s. Nas też denerwuje. „The New York Times wysłał Groutonowi e-mail, odnosząc się do zmian po tym, jak Goodell wybrał byłego trenera Rams, Jeffa Fishera i Michaela Sama, najwyraźniej homoseksualistę w drafcie do NFL.

READ  Dwoje dzieci zginęło, a ośmioro zostało rannych w wypadku z przeciąganiem liny w Teksasie

Allen odpowiedział: „[Redacted football person] Nie odbieraj połączenia. „

Fisher wypuścił we wtorek Na Twitterze„Jako główny trener od ponad 20 lat nigdy nie losowaliśmy ani nie losowaliśmy zawodników w oparciu o różne cechy. Ich orientacja seksualna nigdy nie decyduje – i nigdy nie powinna. Fisher nie promuje ani nie zachęca do draftu NFL Sam.

Źródło Los Angeles Times potwierdziło, że treść e-maili nieuwzględnionych w sądzie New York Times w czerwcu była dokładna.

Prawnik Allena, który pracował w Waszyngtonie od 2009 do 2019 roku, oraz rzecznik zespołu nie odpowiadali na prośby o komentarz.

To była część zgłoszenia kilku e-maili między Allenem a prasą. Jednym z nich jest to, że od lipca 2011 r. informator ESPN NFL Adam Skefter wysłał Allenowi szkic niepublikowanej historii. Następnie wydany tego samego dnia.

„Jeśli znajdziesz coś, co należy dodać, zmodyfikować lub zmodyfikować, daj mi znać” – napisał Skefter. „Dziękuję, panie nauczycielu, za to i mam nadzieję. Zaplanuj złożenie tego do godziny 18:00.

W odpowiedzi na list ESPN wydał następujące oświadczenie: „Uważamy, że Adam i ESPN nie mają nic ważniejszego do zaoferowania fanom, niż udostępnienie wszystkich szczegółów procesu reporterskiego historii, która miała miejsce 10 lat temu podczas NFL lokaut. , Uczciwa i kompletna historia. ”

E-maile zostały wysłane w ramach próby zmuszenia Snydera do dokonania odkrycia w związku ze sprawą zespołu prawnego Sneidera o pogardę, a Snyder kontynuuje walkę w Indiach przeciwko MEAWW z powodu artykułów opublikowanych w lipcu 2020 r.

„W związku z tym składający petycję” [Snyder] W byciu respondentem jest dobra wiara [Allen] MEAWW ma konkretną wiedzę na temat tworzenia i dystrybucji artykułów, dzięki czemu zawiera informacje istotne dla indyjskiej operacji” – złożyli w kwietniu adwokaci Snydera.

Korespondencja z mediami, w tym z Crotonem, Schfeiterem i innymi członkami zespołu, zaprzeczyła oświadczeniu Alana, mówiąc, że „utrzymywał niski profil w stosunku do mediów” i „nie służył jako anonimowe źródło żadnych wiadomości ani doniesień medialnych”.

READ  NFL Preseason 2023 Tydzień 1 na wynos i harmonogram

W oświadczeniu odpowiadającym na wniosek Snydera Allen powiedział: Akcja. „

Oświadczenie Allena mówiło, że wygrał sprawę arbitrażową o zatrzymanie odszkodowania po zwolnieniu Snydera.

Główny trener Las Vegas Riders, John Croton, przemawiał na konferencji prasowej w Las Vegas 10 października po meczu z Chicago Bears.

(Rick Scooty / Associated Press)

Crouton zrezygnował w poniedziałek w czwartym roku 10-letniej umowy o wartości 100 milionów dolarów Niedługo po tym, jak New York Times opublikował swoją historię. Tampa Bay Buccaneers, którzy doprowadzili Croutona do tytułu Super Bowl, ogłosili we wtorek, że usuną go z Ring of Honor.

Pozostają jednak pytania o to, w jaki sposób e-maile wyciekły – i jak ingerowały one w śledztwo NFL w sprawie zespołu w Waszyngtonie.

Na początku lipca liga ogłosiła swoje odkrycia po rocznym dochodzeniu w sprawie wspólnego dla Waszyngtonu miejsca pracy oraz molestowania seksualnego i zastraszania. Właściciel został ukarany grzywną w wysokości 10 milionów dolarów i chociaż Snyder nie został zawieszony, uzgodniono, że jego żona Tanya będzie odpowiedzialna za wszystkie codzienne działania zespołu i będzie reprezentować zespół na wszystkich spotkaniach ligowych przez co najmniej kilka miesięcy. .

W ramach dochodzenia na serwerze zespołu sprawdzono ponad 650 000 wiadomości e-mail. Po zakończeniu, według źródła ligi, liga została poinformowana, że ​​nie ma uprawnień do publicznego wypowiadania się o sprawie i że pojawiły się e-maile, które „podnosiły kwestie wykraczające poza zakres tego dochodzenia”.

W zeszłym tygodniu wyżsi menedżerowie NFL przedstawili podsumowanie spotkania i poinformowali kierownictwo Raiders o e-mailach związanych z surową treścią.

Prawnicy reprezentujący ponad 40 byłych pracowników Waszyngtonu nie byli zadowoleni z tej decyzji.

„NFL zdecydowała się bronić właściciela Dona Snydera w odpowiedzi na trwające rok śledztwo w sprawie zarzutów o powszechne nękanie, nieporozumienia i nadużycia w drużynie piłkarskiej w Waszyngtonie” – powiedzieli w oświadczeniu prawnicy Lisa Banks i Debra Cutts.

READ  Hakeem Jebris został wybrany na przywódcę Partii Demokratycznej Izby Reprezentantów

„To było naprawdę oburzające i uderzone w twarz przez setki kobiet i byłych pracowników, które zgłosiły się w dobrej wierze i z wielkim osobistym ryzykiem, aby zgłosić kulturę nadużyć na wszystkich poziomach zespołu, w tym Snyder”.

We wtorek ci sami prawnicy wezwali NFL do upublicznienia wszystkich 650 000 e-maili, które przejrzała podczas dochodzenia.