15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Riccardo Flanagan, „bezwstydny” aktor, umiera w wieku 40 lat: raport

Ricarlo Flanagan, Aktor, raper i komik jest bardzo popularny”Bezwstydny„I” Last Comic Standing „był półfinalistą w sezonie 9 i zmarł w wieku 40 lat.

Agent Flanagana, St Golfman z KMR Talent potwierdził wiadomość o jego śmierci Ostateczny termin Z oświadczeniem: „Riccarlo to jeden z najwspanialszych ludzi, jakich spotkałem w życiu i praca z nim jest przyjemnością. Będzie nam go bardzo brakować”.

Oficjalna przyczyna śmierci nie została ogłoszona. Jednak Flanagan opublikował na Twitterze 1 października Korona wirus.

Co! Faszysta Dean Estes zmarł w wieku 65 lat

„To nie jest tchórzliwy żart. Nie chcę, żeby ktokolwiek to zrobił”. On napisał Wtedy.

Strona GoFundMe została założona w celu zebrania funduszy na sprowadzenie ciała Flanagana do domu jego rodzinie w Cleveland w stanie Ohio. Opisano go jako „kochającego syna, wnuka, kuzyna, siostrzeńca i przyjaciela o wielu wspaniałych talentach”.

„Wprowadzał śmiech do każdego pokoju, po którym chodził”, mówi strona.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym biuletynem wstępnym

Komik Richard Flanagan zmarł w wieku 40 lat.
(Przez Ben Cohen / NBC Photo Bank / NBC Universal Getty Images za pośrednictwem Getty Images)

Ludzie Flanagan rozpoczął karierę w komedii w 2007 roku, kiedy Ann Arbor zobaczyła, jak Mitchell umieszcza ulotkę na słupie telefonicznym. Do 2015 roku był półfinalistą dziewiątego sezonu serialu komediowego. Wystąpił także w komediach, takich jak „Mick”, „The Carmichael Show”, „Niepewny”, „Sąsiad” i „Kitting”. Jednak jego pamiętnym występem była jego ciągła rola w programie Showtime „Shameless”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Oprócz stand-upów i aktorstwa, Flanagan interesował się muzyką. Był utalentowanym raperem występującym pod pseudonimem Father Flanagan. Jego debiutancki album „David of Da Vinci” ukazał się w 2010 roku. W 2019 roku wypuściła „Andre Martin Inspired by an Opus”, a ostatnio „Hope Your Proud”. Zapowiedział swojemu rządowi kilka dni temu. 19 Zapowiedź wydania czwartego albumu. Nie wiadomo jednak, czy udało mu się go dokończyć przed śmiercią.

READ  Sterling osłabił się, gdy akcje wzrosły, inflacja w Wielkiej Brytanii spadła