27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Riccardo Flanagan, „bezwstydny” aktor, umiera w wieku 40 lat: raport

Ricarlo Flanagan, Aktor, raper i komik jest bardzo popularny”Bezwstydny„I” Last Comic Standing „był półfinalistą w sezonie 9 i zmarł w wieku 40 lat.

Agent Flanagana, St Golfman z KMR Talent potwierdził wiadomość o jego śmierci Ostateczny termin Z oświadczeniem: „Riccarlo to jeden z najwspanialszych ludzi, jakich spotkałem w życiu i praca z nim jest przyjemnością. Będzie nam go bardzo brakować”.

Oficjalna przyczyna śmierci nie została ogłoszona. Jednak Flanagan opublikował na Twitterze 1 października Korona wirus.

Co! Faszysta Dean Estes zmarł w wieku 65 lat

„To nie jest tchórzliwy żart. Nie chcę, żeby ktokolwiek to zrobił”. On napisał Wtedy.

Strona GoFundMe została założona w celu zebrania funduszy na sprowadzenie ciała Flanagana do domu jego rodzinie w Cleveland w stanie Ohio. Opisano go jako „kochającego syna, wnuka, kuzyna, siostrzeńca i przyjaciela o wielu wspaniałych talentach”.

„Wprowadzał śmiech do każdego pokoju, po którym chodził”, mówi strona.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym biuletynem wstępnym

Komik Richard Flanagan zmarł w wieku 40 lat.
(Przez Ben Cohen / NBC Photo Bank / NBC Universal Getty Images za pośrednictwem Getty Images)

Ludzie Flanagan rozpoczął karierę w komedii w 2007 roku, kiedy Ann Arbor zobaczyła, jak Mitchell umieszcza ulotkę na słupie telefonicznym. Do 2015 roku był półfinalistą dziewiątego sezonu serialu komediowego. Wystąpił także w komediach, takich jak „Mick”, „The Carmichael Show”, „Niepewny”, „Sąsiad” i „Kitting”. Jednak jego pamiętnym występem była jego ciągła rola w programie Showtime „Shameless”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Oprócz stand-upów i aktorstwa, Flanagan interesował się muzyką. Był utalentowanym raperem występującym pod pseudonimem Father Flanagan. Jego debiutancki album „David of Da Vinci” ukazał się w 2010 roku. W 2019 roku wypuściła „Andre Martin Inspired by an Opus”, a ostatnio „Hope Your Proud”. Zapowiedział swojemu rządowi kilka dni temu. 19 Zapowiedź wydania czwartego albumu. Nie wiadomo jednak, czy udało mu się go dokończyć przed śmiercią.

READ  Mancin widzi umowę w programie Biden w tym tygodniu, sprzeciwiając się rozszerzeniu Medicare