24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Farah Khan i Zoya Akhtar są szczęśliwymi siostrami, ponieważ Farhan postanowił poślubić Sheibani Dandikar. zdjęcie

Farah Khan i Zoya Akhtar są szczęśliwymi siostrami, ponieważ Farhan postanowił poślubić Sheibani Dandikar.  zdjęcie

Farhan Akhtar, który od jakiegoś czasu spotyka się z Shaybani Dandikarem, w końcu związał się ze swoją ukochaną. Była to specjalna impreza dla nowożeńców w Khandala, na którą wzięły udział ich rodziny i bliscy przyjaciele. Co ciekawe, odkąd pojawiła się wiadomość o ślubie Farhana i Sheibani, jest to jeden z najbardziej ekscytujących tematów w mieście. I podczas gdy fani nie mogli się doczekać, aby dostać jakąś frajdę, Farah Khan, która była wśród gości, podzieliła się słodkim zdjęciem z obchodów D-Day Farhana i Shaibaniego.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Farah udostępniła selfie z Zoyą Akhtar, wyrażając swoje szczęście na ślubie „brata”. Na zdjęciu Farah wyglądała oszałamiająco w swojej szmaragdowozielonej sukience z eleganckim naszyjnikiem. Z drugiej strony Zoya zdecydowała się na musztardowo-białą sukienkę na ślub Farhana i Sheibani i uzupełniła swój look dekoltem. Dumne siostry uśmiechały się od ucha do ucha, pozując przed kamerą. Farhan opisał zdjęcie jako „Aaj Hamari Bhai faroutakhtar ki shaadi hainzoieakhtar #sisterselfie #khandala”.

Spójrz na post Farah Khan:

Oprócz Farah na ślubie Farhana Akhtara i Shaibaniego Dandikara wzięły udział takie gwiazdy jak Hrithik Roshan, Ashutosh Gowariker, Rakesh Umprakash Mehra, Riya Chakraborty i inni. Poinformowano, że Farhan i Shaibani włożyli piosenkę Sooraj Ki Baahon Mein, a także rownież w piosence Dil Chahta Hai po złożeniu przysięgi ślubnej.

READ  Mężczyzna, który pozwał Gwyneth Paltrow, powiedział, że sprawa wypadku na nartach nie była tego warta