20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony przenosi „Oh Hell No” poza harmonogram, potwierdza „Człowiek o imieniu Otto” na Boże Narodzenie – termin

Sony przenosi „Oh Hell No” poza harmonogram, potwierdza „Człowiek o imieniu Otto” na Boże Narodzenie - termin

Sony ujawniło dziś w nocy kilka zmian dotyczących daty premiery, w tym wzięcie udziału w komedii Jacka Blacka o cholera, nie Ze stołu, randki z Sandrą Oh horror Naród Przez następny miesiąc i potwierdzam nową wersję na czele z Tomem Hanksem Mężczyzna o imieniu Otto Na Boże Narodzenie, jak Zgłoszony termin zeszły tydzień.

Studio powiedziało dziś wieczorem, że biograficzny film Whitney Houston chcę z kimś zatańczyć W roli głównej Naomi Aki zostanie otwarta dwa dni wcześniej niż planowano, teraz w środę, 21 grudnia, i przeniosła thriller science-fiction Sama Raimiego Adam Driver. 65 Cofa się prawie rok do 14 kwietnia 2023 roku. Został ustawiony 29 kwietnia.

Etap 6 Naród – Koreańskie słowo oznaczające „matkę” zostało zidentyfikowane 18 marca, zaledwie za miesiąc. Zdjęcie autorstwa pisarki i reżyserki Iris Kee Shim przedstawia Amandę (Oh) i jej córkę (Phivel Stewart), które prowadzą spokojne życie na amerykańskiej farmie. Ale kiedy z Korei przybywają szczątki jej matki, Amandę prześladuje strach przed przemianą w swoją matkę.

Film idzie na randkę z dwoma innymi szeroko zakrojonymi premierami: dramatem rodzinnym Lionsgate Niezniszczalny chłopak A24 Horror Show x.

Kasi Lemmons reżyseruje chcę z kimś zatańczyć Z tekstu napisanego przez Anthony’ego McCartena. Koncentruje się na życiu i karierze rozgrywającego z Houston, a także występują w nim Stanley Tucci, Naissa Williams, Clark Peters, Tamara Toney i Ashton Sanders. Biografia muzyczna przenosi się do programu animacji Mario Brothers z Illumination/Universal z udziałem Chrisa Pratta, Charliego Daya, Anyi Taylor-Joy i innych.

Reżyseruje Mark Foster i scenariusze Davida Magee człowiek o imieniu Otto, Nowa wersja szwedzkiego strajku Mężczyzna o imieniu Ove. Hanks to Otto, zły i samotny wdowiec, który przeżywa ciężkie chwile dla wszystkich w sąsiedztwie, obserwując ją jak jastrząb. Kiedy wydaje się, że w końcu zrezygnował z życia, z jego nowymi sąsiadami rozwija się nieprawdopodobna i niepewna przyjaźń.

READ  Byk w czerwcu 2023 r

Konkurs komediowy otwierający 25 grudnia to Margot Robbie-Brad Pitt z Paramount, którego akcja toczy się w latach 20. XX wieku. Babilon.

Scenariusz i reżyseria: Scott Beck i Brian Wood 65, Z produktu Remy. W filmie występują również Ariana Greenblatt i Chloe Coleman, których wątki wciąż są utrzymywane w tajemnicy.

o cholera, nie Black występuje w roli Shermana, mężczyzny, który zakochuje się w matce Willa, który ma do powiedzenia tylko jedno: O nie. Ice Cube został dołączony do roli głównej w komedii reżysera Kitao Sakurai, napisanej przez Scotta Armstronga, Tracy Oliver, Jessicę Gao i Rodneya Rothmana.

Oto wszystkie zmiany ogłoszone dziś wieczorem:

Mężczyzna o imieniu Otto (Columbia Pictures) – 25 grudnia
Chcę z kimś tańczyć (TriStar Pictures) – 21 grudnia (był 23 grudnia)
65 (Zdjęcia z Kolumbii) – 14 kwietnia 2023 (było 29 kwietnia 2022)
Naród (faza szósta) – 18 marca 2022 r.
Oh Hell No (Columbia Pictures) – Data TBD (był 17 czerwca)