25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja filmu z niezbadaną postacią: w ten sposób nie adaptuje się gry wideo

Recenzja filmu z niezbadaną postacią: w ten sposób nie adaptuje się gry wideo
Niezbadany .”/>
Powiększenie / Tom Holland gra indie, gra też Nathana Drake’a w Columbia Pictures’ Anonimowy.

Zdjęcia z Kolumbii

Wyobraź sobie kontynuację gry wideo, w której zniknęło wszystko, co fani kochali w oryginale. Mniej akcji Najprostsze łamigłówki Nudne środowiska Rysuj dziury wystarczająco duże, aby przepchnąć przez nie hydroplan „Hog Wild”; A co najgorsze, główni bohaterowie z nijakim dialogiem.

Muszę dodać, że ta gra fantasy zaczyna się niekończącą się 80-minutową scenką przerywnikową, po której następuje energetyczna sekwencja akcji, która przypomina najlepsze i najbardziej niestabilne części oryginalnej serii.

To jest pierwszy w historii Anonimowy Film wygląda. Opiera się na popularnej serii gier, dostępnej wyłącznie na PlayStation, o tej samej nazwie i grają te same główne postacie. Ale, choć przypomina Indianę Jonesa, film nie ma tych samych zabawnych, komediowych i pełnych akcji elementów z tej serii – lub Anonimowy Gry. Jak dzika jest ta gra wideo, która oferuje lepsze emocje podobne do filmu niż wersja na żywo.

Krótki przegląd złota

"Profesorze, jakie jest inne słowo na piracki skarb?" "Drake, przestań zadawać mi to pytanie."
Powiększenie / „Profesorze, jakie jest inne słowo na piracki skarb?” – Drake, przestań zadawać mi to pytanie.

Zdjęcia z Kolumbii

Ostatnia scena to wyjątek filmowy i od tego zacznę, na wypadek gdybyś poczekał AnonimowyWersja do transmisji strumieniowej, znajdź tę recenzję i przewiń do końca. Podobnie jak seria gier o tej samej nazwie, w tym tygodniu ekskluzywna oferta kinowa polega na przetrwaniu w bezpośrednich bitwach i rozwiązywaniu zagadek podczas poszukiwania jackpota na starożytny skarb. AnonimowyJego łupem są dwa pirackie statki, które przez ponad 500 lat ukrywały się przed wszystkimi obrazami satelitarnymi i radarowymi lub odkrywcami. Złoczyńca przejmuje statki i postanawia latać helikopterem.

Chodzi o bohatera serii, Nathana Drake’a (Tom Holland, Spider-Man: Powrót do domu) i jego partner Sully (Mark Wahlberg, wojownik), najpierw dotarłem do statków i wsiadłem na jeden z nich. Whoosh: Unoszą się w powietrze, w tym momencie próbują ukraść podniebnego pirata.

READ  Rachel Levis nazywa Toma Sandovala „nikczemnym” za to, że ją zdradzał i manipulował Arianą Madix, zanim wywołał szokujący skandal związany ze zdradami
Większość scen filmowych z Drake'iem i Sullym pojawia się jako: znudzona i pogrążona w ciemności.
Powiększenie / Większość scen filmowych z Drake’iem i Sullym pojawia się jako: znudzona i pogrążona w ciemności.

Zdjęcia z Kolumbii

Kamera filmu chciwie podąża za późniejszymi bzdurami, które obejmują wspinanie się po linie na stare statki, niezdarne skoki w walce, skoki w powietrzu na linie między statkami latającymi i mężczyzn w jakiś sposób angażujących się w pełnowymiarowe walki na miecze w 2022 roku. W tym momencie załoga nie widzi powodu, by ukrywać swoje zamiary: przedstawiamy najbardziej satysfakcjonującą walkę Indiany Jonesa z CGI, jaką film widział od lat.

Holland i Wahlberg czekają, aż ta scena końcowa wejdzie w rytm. Walka jest pełna wdzięku i komediowa, a on w końcu wylądował w świecie godnym Chaplina. Przekomarzanie się i przekomarzanie się między duetem po raz pierwszy w całym filmie wydaje się być prawdziwym, żywym komikiem.