23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West mówi, że nie wypuści Dondy 2 w serwisach streamingowych

Kanye West mówi, że nie wypuści Dondy 2 w serwisach streamingowych

do swojego następnego albumu Donda 2i Kanye West Mówi, że porzuci tradycyjne platformy nadawcze i uruchomi je wyłącznie za pośrednictwem własnej platformy macierzysty gracz.

Donda 2 Będzie dostępny tylko na mojej platformie, Stem Player”, napisał West w Udostępnij na Instagramie Czwartkowy wieczór. „Nie na Apple Amazon Spotify ani YouTube. Dziś artyści otrzymują tylko 12% pieniędzy, które zarabia branża. Czas uwolnić muzykę z tego opresyjnego systemu. Czas przejąć kontrolę i zbudować własny.”

We współpracy z Kano Computing, West pierwotnie wydał Stem Player w sierpniu 2021 roku. Kieszonkowe urządzenie umożliwia użytkownikom remiksowanie wstępnie załadowanych nagrań poprzez przetwarzanie różnych aspektów utworu, w tym wokalu, perkusji, basu i sampli. to jest offline Sprzedaż za 200 dolarów.

Zachód powiedział wcześniej, że uwolnisz Donda 2 22 lutego z planami gościć Wydarzenie na żywo w LoanDepot Park w Miami tego wieczoru. Zobaczymy, czy nowa strategia wydawnicza Westa spowoduje opóźnienie w pojawieniu się albumu. konsekwencja Skontaktowałem się z przedstawicielami Zachodu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Donda 2 Jako kontynuacja dziesiątego albumu Westa, Dondaktóry ukazał się w sierpniu 2021 roku. Wcześniej w tym tygodniu odbyła się premiera nowego filmu dokumentalnego Netflix na West, Jin Yeoh.

READ  Ostatnia śmierć Marka Sheehana: Tekst prowadzi do hołdu dla gitarzysty, który zmarł, ponieważ przyczyna śmierci pozostaje nieznana