15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Córka Bruce’a Willisa „naprawdę tęskni” za ojcem podczas walki z demencją

Córka Bruce’a Willisa „naprawdę tęskni” za ojcem podczas walki z demencją

On gra

Rumer Willis opowiada o ojcu Bruce’u Willisie, który zmaga się z demencją.

W Udostępnij na Instagramie 35-letnia aktorka powiedziała w poniedziałek, że „tęskni” za swoim 68-letnim ojcem, którego stan stale się pogarsza po tym, jak w zeszłym roku po raz pierwszy zdiagnozowano u niego tę chorobę.

Na zdjęciu Bruce’a Willisa trzymającego Rumera Willisa, gdy był dzieckiem, podpisała zdjęcie: „Naprawdę tęsknię dzisiaj za tatą” oraz emoji z uśmiechniętą buźką i łzą.

„Uściski. To trochę dziwne i trudne tęsknić za kimś, kto wciąż tu jest. Demencja to okrutna bestia” – napisał jeden z użytkowników w komentarzach pod postem.

A w czerwcu ona Udostępnij zdjęcie na Instagramie W Dzień Ojca gwiazda „Szklanej pułapki” trzymała na rękach swoją córkę Louettę Isley, urodzoną w kwietniu.

Pod zdjęciem podpisała: „Widzenie mojego taty trzymającego moją córkę było czymś, co będę cenić przez resztę mojego życia”. „Jego słodycz i miłość do niej były tak czyste i piękne. Tatusiu, jestem szczęśliwy, że cię mam, podobnie jak Lou. Dziękuję, że jesteś najgłupszym, najbardziej kochającym i najwspanialszym ojcem, jakiego dziewczyna może sobie wymarzyć. Najlepszy ojciec dziewczynki w grze światowej…”

Post Rumera Willisa pojawia się kilka dni po tym, jak 45-letnia żona Bruce’a, Emma Hemming Willis, złożyła mężowi emocjonalny hołd w osobistym eseju, który napisała dla Marii Shriver. Niedzielna gazeta.

W 2022 roku u Willisa zdiagnozowano afazję, która wpływa na sposób komunikowania się, zwłaszcza mowy. W lutym rodzina Willisa ogłosiła, że ​​jego stan rozwinął się w otępienie czołowo-skroniowe.

READ  Aktorzy głosowi w grach wideo wyrażają zaniepokojenie i zamieszanie po umowie SAG-AFTRA z AI Studio

Na tę chorobę nie ma lekarstwa ani metody leczenia. Susan Dickinson, dyrektor naczelna Towarzystwa Dystrofii Czołowo-skroniowej, twierdzi, że może być przekazywana genetycznie u około 20–25% ludzi, ale występuje również „sporadycznie”, co oznacza, że ​​lekarze o tym nie wiedzą. wiem, co jest tego przyczyną. Ta choroba. stan : schorzenie.

Aktualizacja stanu zdrowia Bruce’a Willisa: Żona Emma twierdzi, że „trudno powiedzieć”, czy aktor rozumie swoją demencję