16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nastoletnie córki Adama Sandlera na premierze wyglądają jak dorosłe: ZDJĘCIE

Nastoletnie córki Adama Sandlera na premierze wyglądają jak dorosłe: ZDJĘCIE

Wszystkie małe dziewczynki Adama Sandlera są już dorosłe.


Nastolatki – 15-letnia Sunny i 17-letnia Sadie – zostały sfotografowane z 57-letnim aktorem i ich mamą Jackie Sandler (49 l.) na premierze filmu Duży tatuś Nowy film animowany gwiazdy Lew.


Sadie, ubrana w sięgającą do ziemi zieloną sukienkę i tenisówki, uśmiecha się szeroko i jest dokładnie tego samego wzrostu co jej matka, podczas gdy Sunny góruje nad ojcem, mając 170 cm wzrostu.


Tommaso Bodi/Getty Images


the Tajemnica morderstwa 2 Gwiazda mówi LUDZIOM, że nie jest pewien, czy jego dzieci pójdą za nim do komedii, ponieważ „lubią poważne rzeczy”.


„Ale w tym filmie są zabawni” – dodaje. „To lekkie, głupkowate dzieciaki”.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Sadie Sandler, Jackie Sandler, Adam Sandler i Sunny Sandler.

Philipa Farone/Getty Images


według Netflixawyemitowana we wtorek komedia muzyczna, opowiada historię ostatniej klasy szkoły podstawowej oczami szkolnego jaszczura o imieniu Leo.


Podczas gdy Adam gra postacie głosowe Leo, Sunny i Sadie o imieniu Summer i Jayda, a Jackie zapewnia swój głos matce Jaydy.


Adama Sandlera, Sunny Sandler i Sadie Madison.
Marka Piaseckiego/WireImage

W 2019 roku Adam opowiedział, jak obserwował dorastanie Sadie, mówiąc Ellen DeGeneres, że słuchanie, jak jego prawie nastoletnia córka rozmawia o chłopcach, było trudne.


„Wiesz, chodzę z [her and] Jej przyjaciele i ja słyszymy teraz, jak rozmawiają o chłopcach… To niesamowite, jakie uczucia żywiłem do tych samych chłopców pięć lat temu. Kiedy wspominają imię dziecka, mówię: „Kocham to dziecko”. „W tej chwili naprawdę się denerwuję” – zażartował.

READ  Z okrzykami i łzami „Upiór w operze” kończy się bijącym rekordy przedstawieniem na Broadwayu