25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West nazywa Corey Gamble „ateistą” i chwali Kris Jenner

Kanye West nazywa Corey Gamble „ateistą” i chwali Kris Jenner

Kanye West kontynuuje wysadzić w powietrze jego byłych partnerów, Niedawno zaatakowała Corey Gamble, długoletniego chłopaka swojej teściowej, Krisa Jennera.

„Bóg ma plan usunięcia ateisty Coreya, który i tak nie musiał tu być”, artysta „DONDA”, 44 lata, wspólna sobota popołudnie.

Instagram Kanye West
West skrytykował Gamble na Instagramie.
Instagram Kanye West

„I myślę, że jest miłym facetem, a nie fajnym facetem. Jest miłym facetem, który był w pobliżu rodziny Buffów, a potem spotkał Justina Biebera, a kiedy Kris zerwał, poślizgnął się” – twierdzi Ye. W poście na Instagramie Pokazuje zdjęcie mężczyzny Kiedyś nazywany „Spokojnie” Jak w spokojniejszej wersji samego siebie.

„Kiedyś powiedziałem mojej żonie, że wie, jakiej muzyki słuchać, więc kiedy zobaczyłem go tydzień później, usunąłem go z przyjęcia urodzinowego mojej córki” – chwalił się West.

Corey Gamble, Kris Jenner, Kanye West i Kim Kardashian
Gamble i Jenner z Westem i Kardashianem w szczęśliwych czasach.
GC . zdjęcia

„Wciąż nigdy nie poznaliśmy jego rodziny i myślę, że nigdy nie będziemy w stanie tak głęboko powiązać mojej żony z liberałami. To była jego praca z jakiegoś powodu i zawsze czułem, że pracował dla DuPont lub jakiejś organizacji w tej linii — pomyślał.

„Teraz jest w drodze do swojej następnej pracy, wykonał swoją pracę i nie jest wystarczająco brudny, aby zrobić coś takiego”.

Podczas gdy Ye wyraźnie ma problem z Gamble, nadal chwali Jennera, pomimo wcześniejszych zdjęć zrobionych na momager.

Corey Gamble, Kris Jenner.
West złożył hołd Jennerowi po tym, jak obraził mamę w 2020 roku.
Getty Images of BoF .dźwięki

„Kocham Chrisa. Ta kobieta jest bohaterką i zrobiła to, co musiała zrobić, aby chronić swoją rodzinę i upewnić się, że prosperują, nawet jeśli to oznaczało Prosi wszystkich, aby mnie nie słuchali,Zachodnie Księgi. „Szanuję jej zgiełk i krzątaninę, a Chris jest jednym z najlepszych, którzy kiedykolwiek to zrobili”.

To bardzo dalekie od tego, kiedy West odnosił się do Jenner jako „biała supremacja” I nazwali ją „Chris Jong-un” podczas jednego z jego głośnych wypowiedzi na Twitterze latem 2020 roku.

READ  Folie À Deux data premiery jesień 2024 - termin

Mieszkanie z matką jest prawdopodobnie jego najnowszą strategią odzyskania swojej żony, Kim Kardashian, tak jak ostatnio. Sprzeciwiła się wielu jej pozwom rozwodowym i kontynuuje w Bash obecnego chłopaka Pete’a Davidsona.