23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West przygotowuje menu, sprawdza je dwukrotnie, aby uwzględnić różne rodzaje wołowiny – Termin

Kanye West przygotowuje menu, sprawdza je dwukrotnie, aby uwzględnić różne rodzaje wołowiny - Termin

Gdzie jest mięso? to zależy Kanye West’s InstagramDzisiaj ten nieobliczalny gwiazdor hip-hopu opublikował listę wielu ludzi, z którymi miał problemy przez lata.

Podobnie jak słynna „Lista wrogów” byłego prezydenta Richarda Nixona, długi harmonogram Kanye wydaje się być w toku. Są tam zwykli podejrzani – Pete Davidson, którego West nazywa w swoich listach pseudonimem „Skeet”. Jest też Kid Cudi, który został niedawno wykluczony z wewnętrznego kręgu Kanye’a ze względu na jego przyjaźń z Davidsonem. Potem jest Taylor Swift, ofiara protestu na scenie Kanye Westa, i Drake, z którym toczył długotrwały spór.

Co zaskakujące (a może nie), tej zrażonej żony Kim Kardashian i jej klanu nie ma na liście, z wyjątkiem mamy Kris Jenner, nawet po tym, jak wspólnie go przestali. Rozwód pary stał się coraz bardziej publiczny, często pobudzany przez tweety Westa i wielkie gesty, takie jak wysłanie ciężarówki z różami w Walentynki.

Podczas gdy West był znany z groźby, ogólny ton dzisiejszego składu wydaje się wystarczająco chłodny, w tym niektóre dziwne wybory i inne nieco przypadkowe.

„Chodźcie chłopaki… ta lista jest dwa razy dłuższa” – dodał West w podpisie. „Apple Spotify Vivendi Universal Lucien Grange Tik Tok Miesiąc Czarnej Historii, Obama, cała obsada SNL powinna umieścić samego Diabła Hillary Clinton, Corey Gamble Bezosa Charlamagne Disney Librals”.

„I oczywiście skeet i ogólnie wszystko, co utarte”, dodał Kanye. „Czy ktoś z Chicago mógłby powiedzieć tym ludziom, co miał na myśli Skete, kiedy dorastaliśmy, to zależy od wszystkich!!!!! 😵😵😵😱😱😱😱 Wow. Bycie bogatym jest zabawne !!!!”

Ogólnie na liście znalazło się 35 nazwisk, w tym Nike, Cousin, Wiz Khalfia, Jay-Z, Billie EIlish, Peppa Pig, Ray J, Justin Timberlake, Jimmy Kimmel, Harriet Tubman, Travis Scott, J. Cole i TV Show Park Południowy.