20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Energia słoneczna: nowe pieniądze federalne trafiają do Pa., N.J

Energia słoneczna: nowe pieniądze federalne trafiają do Pa., N.J

Część tej historii Dlaczego News Climate Desk?Dostarczamy nowości i rozwiązania dla naszego zmieniającego się regionu.

Od Poconos po wybrzeże Jersey po ujście zatoki Delaware – co chcesz wiedzieć o zmianach klimatycznych? Co chciałbyś, żebyśmy omówili? Pozostać w kontakcie.


Gospodarstwa domowe o niskich dochodach w Pensylwanii, New Jersey i Delaware otrzymają w nadchodzących latach więcej energii słonecznej.

To obietnica administracji Bidena Słońce dla wszystkich Dotacje ogłoszono w poniedziałek w Dzień Ziemi.

Ali Zaidi, doradca Białego Domu ds. klimatu, powiedział w piątek na konferencji prasowej: „Niektórzy ludzie po prostu nie mają słońca. „Naprawdę upewniamy się, że otwieramy rynek, na którym każdy, niezależnie od kodu pocztowego i pochodzenia ekonomicznego, będzie mógł skorzystać z możliwości oszczędności, jakie stwarza czysta energia”.

Finansowane z dotacji Fundusz redukcji gazów cieplarnianycho łącznej wartości 7 miliardów dolarów i zostanie przekazany 49 agencjom ogólnostanowym, sześciu programom plemiennym i pięciu programom wielostanowym. Urzędnicy szacują, że obsłużą one 900 000 rodzin.

Urząd ds. Rozwoju Energii Pensylwanii otrzyma ponad 156 milionów dolarów na skierowanie energii słonecznej na energię słoneczną, magazynowanie energii i modernizację infrastruktury obsługującej domy mieszkalne. w tym tak zwane programy, które będą skupiać się na społecznościach o niskich dochodach i znajdujących się w niekorzystnej sytuacji Wspólnoty EnergetyczneZnaczna liczba miejsc pracy i lokalnych dochodów podatkowych jest powiązana z projektami energetycznymi związanymi z paliwami kopalnymi.

READ  Burza śnieżna w Sierra Nevada zablokowała odcinki autostrady I-80, powodując unieruchomienie pojazdów