24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brock Purdy ma „chip” na ramieniu, próbując ugruntować swoją pozycję jako 49ers QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brock Purdy ma „chip” na ramieniu, próbując ugruntować swoją pozycję jako 49ers QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Po raz pierwszy w swojej karierze w NFL stawił czoła przeciwnościom losu podczas trudnych trzech meczów, Brock Purdy wzniósł się ponad hałas z zewnątrz w dwóch ostatnich zwycięstwach 49ers nad Jacksonville Jaguars i Tampa Bay Buccaneers.

Młody pomocnik przypisuje zmianę mentalności wznowionym występom San Francisco w ciągu ostatnich dwóch tygodni i powraca do mentalności słabszych zawodników, próbując udowodnić, że może poprowadzić drużynę do przodu.

„Byłem bardziej zdenerwowany, nawet nie dlatego, że popadliśmy w samozadowolenie czy coś w tym stylu, ale prawie wchodzimy w mecz i w pewnym sensie zostanie nam to dane” – powiedział Purdy po 27. minucie 49ers. -14 zwycięstwo nad Buccaneers w niedzielę na stadionie Levi’s. „Musiałem wrócić, stary. Musimy to zaakceptować. Musimy wygrać każdy mecz. Nie ma znaczenia, z kim gramy, to NFL. Wszystko może się zdarzyć. To znaczy niedziela”.

„A to jest slajd [on my shoulder] O którym mówiłem. Wracam więc do tego i udowadniam sobie w każdym jeździe, w każdym meczu, że mogę być człowiekiem tej drużyny i muszę na to zdobywać co tydzień na treningach, podczas spotkań, bez względu na wszystko. Więc to jest sposób myślenia, o którym mówiłem i tak, zdecydowanie bardziej dostosowany do szczegółów i rzeczy z ostatnich kilku tygodni oraz ponownego znalezienia tego chipa.

Purdy z pewnością udowodnił, że może być „tym facetem” dla San Francisco, wygrywając w 11. tygodniu, dołączając do legend 49ers, Joe Montany i Steve’a Younga, jako jedyni rozgrywający w historii klubu, którzy osiągnęli doskonałą liczbę podań na poziomie 158,3. Co więcej, Purdy jest jedynym rozgrywającym drużyny 49ers, który wykonuje 20 lub więcej prób podań.

Niezbyt nędzny jak na faceta, który został wybrany jako ostatni przez 49ers w drafcie NFL 2022.

Christian McCaffrey, kolega z drużyny Purdy’ego, cieszy się, gdy rozgrywający gra z odrobiną ognia pod sobą, i po niedzielnym zwycięstwie powiedział reporterom w szatni, że ma nadzieję, że hejterzy nadal będą napływać.

READ  Gdzie stoi klasa rekrutacyjna Michigan 2023 po zaangażowaniu Calhouna

Nawet podczas serii trzech porażek 49ers w tygodniach 6-8, kiedy Purdy’ego nękały przechwyty w końcówkach meczów, wiara trenera Kyle’a Shanahana w 23-latka nie zachwiała się. Shanahanowi nadal podobało się to, co widział na nagraniu Purdy’ego, pomimo pewnych błędów – powtórzył to po ważnym meczu sygnalisty przeciwko Tampa Bay.

„Nigdy nie wiadomo, dopóki ludzie przez to nie przejdą, ale mam na myśli, że film był całkiem niezły” – Shanahan stwierdziła, że ​​Purdy może stracić przytomność po wrzuceniu wspomnianego materiału filmowego. – Facet spisał się niewiarygodnie podczas tych trzech porażek, więc naprawdę nie ma się czym martwić. Trzeba tylko uważać, żeby nie zmyślał rzeczy, które wymyślają inni. Trzeba więc go po prostu zmusić, żeby się tego trzymał. Ćwicz, trzymaj się filmu i rób to, co robisz. „W tych meczach miał kilka złych typów, ale nie było niczego, co powodowałoby, że musiałby zmienić to, co robi, ponieważ w tych meczach także grał na wysokim poziomie”.

Obecnie, z bilansem 7-3 w sezonie, 49ers stoją przed trudnym wyzwaniem składającym się z trzech meczów, które w nadchodzących tygodniach będą miały poważne konsekwencje w fazie play-off NFL. Udadzą się do Seattle, aby w Święto Dziękczynienia zmierzyć się z 6-4 Seahawks, a następnie w 13. tygodniu powrócą do Lincoln Financial Field, aby wziąć udział w rewanżu o mistrzostwo NFC z rozstawionym z numerem 1 konferencji Philadelphia Eagles przed kolejnym meczem z Seattle na stadionie Levi’s w grudniu. .10.

Purdy, który zrobił więcej niż wystarczająco, aby zyskać pozycję początkowego rozgrywającego 49ers, będzie gotowy — począwszy od 12. tygodnia przeciwko wieloletniemu rywalowi San Francisco.

„Tak, jesteśmy w punkcie sezonu, w którym oczywiście każdy mecz jest kluczowy. Jest ogromny „, powiedział Purdy. „A wejście do wrogiego środowiska w Seattle ze świetnym zespołem, jaki mają, będzie dla nas dużym wyzwaniem i jesteśmy z tego powodu podekscytowani.” Oczywiście historia sięga tych dwóch organizacji i możliwości zagraj przeciwko nim w Święto Dziękczynienia w lidze, w której się znajdują, nie ma nic lepszego.

READ  Dlaczego Kalvin Phillips nie był uważany za wystarczająco dobrego dla Manchesteru City

„Jestem tym podekscytowany”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk