23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Simone Biles wypowiada się na temat „obraźliwej” rozmowy z mężem Jonathanem Owensem

Simone Biles wypowiada się na temat „obraźliwej” rozmowy z mężem Jonathanem Owensem

On gra

Simone Biles jest zmęczona wysłuchiwaniem krytyki męża Jonathana Owensa.

Po łatwym zwycięstwie w sobotnim US Classic Biles opublikowała w swojej historii na Instagramie wiadomość o sobie i swoim mężu. Owens był obecny na wydarzeniu i kibicował jej w Hartford w stanie Connecticut.

„Przejdę do tego bardzo szybko, ten żart wcale nie był żartem! Wyrażacie rażąco brak szacunku dla związku mojego i mojego męża” – napisała w niedzielę Biles. „Więc powiem to raz, z całym szacunkiem (przekleństwo).

Dodała: „Jeśli będziesz nadal komentować lub tweetować do mnie, zablokuję cię. Proste”. „Nie, nie muszę dotykać trawy ani niczego, co sugerujesz…”

Post jest prawdopodobnie powiązany z komentarzami, jakie Owens otrzymuje na temat czasu, w którym ujawnił, jak poznała się wpływowa para. Owens powiedział w podcaście:CentrumNie wiedział, kim jest Biles, zanim poznali się w 2020 roku i zaczęli się spotykać, i żartował, że to on był „haczykiem” w związku. Owens spotkał się z krytyką komentarzy, ponieważ Biles był już jednym z najbardziej utytułowanych sportowców w historii.

Biles odniosła się do tego wirusowego momentu w kwietniowym odcinku swojego podcastu „Call Her Daddy”. Powiedziała, że ​​nie myślała o komentarzach, kiedy je usłyszała, ale stwierdziła, że ​​ta reakcja „zraniła moje uczucia”.

Biles przyznała, że ​​początkowo uznała tę reakcję za zabawną, ale „potem mnie to zraniło”. Powiedziała, że ​​nie rozumie, skąd bierze się ta nienawiść, bo to „najmilszy facet, który zrobiłby wszystko dla każdego”.

„To było naprawdę bolesne, że mówili w ten sposób o moim mężu, bo według mnie mów o mnie, co chcesz, ale nigdy nie od mojej rodziny. Nigdy” – powiedziała Biles.

READ  Houston Astros wygrywają Mistrzostwa Świata

Biles i Owens pobrali się w kwietniu 2023 roku i aktywnie wspierają się nawzajem w swoich karierach. Oprócz tego, że Owens był na trybunach, aby oglądać, jak jego żona przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r., Biles był obecny, aby zobaczyć, jak jej mąż gra w drużynie Green Bay Packers w sezonie NFL 2023. W marcu Owens podpisał dwuletni kontrakt z Chicago Bears.