25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Andrew Wiggins przyciąga zainteresowanie handlowe Mavericks, Bucks – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Andrew Wiggins przyciąga zainteresowanie handlowe Mavericks, Bucks – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Ponieważ termin wymiany kontraktów w NBA pozostał za około 24 godziny, sytuacja staje się gorąca dla drużyn, które chcą zwiększyć swoje aspiracje mistrzowskie na ostatni odcinek sezonu 2023–2024.

Zmiany wydawały się możliwe, a nawet konieczne dla Warriors podczas frustrująco niestabilnego sezonu, ale w ostatnich dniach rozmowy nieco ucichły. Jednak to NBA i wszystko może się zdarzyć.

Napastnik Warriors, Andrew Wiggins, jest jednym z graczy konsekwentnie włączanych do tego miksu i pozostaje jedynym zawodnikiem Golden State, który „wywołał największe dyskusje na temat handlu” w całej lidze, Yahoo! Sporty Główny korespondent NBA Jake Fisher Cytując źródła w lidze we wtorek.

Fisher dodał, że dwie drużyny – jedna z Konferencji Zachodniej i jedna z Konferencji Wschodniej – wykazały zainteresowanie napastnikiem All-Star, przy czym Dallas Mavericks i Milwaukee Bucks rozważają wymianę Wigginsa.

Milwaukee musiałoby posunąć się do przodu w potencjalnej transakcji z Golden State, aby osiągnąć pensję Wigginsa w wysokości 24,3 miliona dolarów, a Bucks „długo i ciężko zastanowią się, zanim poświęcią Portis w jakiejkolwiek transakcji” przed czwartkowym ostatecznym terminem, napisał Fisher, cytując źródła.

Jak zauważył Fisher, Portis był jednym z ulubieńców trenera Warriors Steve’a Kerra, gdy zeszłego lata trenował drużynę USA podczas Pucharu Świata FIBA.

W 51 meczach w tym sezonie Portis notuje średnio 12,5 punktu przy 49,5 procentach celności, a także ma 6,9 zbiórek i jedną asystę w 24 minuty dla trzeciego rozstawionego Bucks.

Tymczasem Grant Williams i Tim Hardaway Jr. to dwa nazwiska wymienione w potencjalnych transakcjach Dallas, ponieważ zespół bada „opcje na boisku z możliwością strzelania i pozycjami defensywnymi” – napisał Fisher, cytując źródła, dodając, że Mavericks są skłonni wydać Ich wybór w pierwszej rundzie to rok 2027. Okólnik z informacją o prawidłowych wyborach.

Wygląda jak Wiggins, którego znaliśmy wcześniej.

Wiggins odegrał kluczową rolę w walce o tytuł mistrza NBA przez Golden State w sezonie 2021–2022, a dużą wypłatę zarobił dzięki swojemu kolejnemu przedłużeniu kontraktu z Warriors. Jednak jego wyniki zostały obniżone przez nierówne występy w tym sezonie, ponieważ notował średnio 12,2 punktu przy 43,7% celności, a także 4,2 zbiórki i 1,5 asysty.

READ  U Royce'a Lewisa ponownie zdiagnozowano pęknięcie ACL, które ma przejść operację pod koniec sezonu

W tym sezonie pokazał przebłyski swojej wielkości i czasami dwukierunkowego wpływu, ale Warriors potrzebują bardziej konsekwentnego Wiggsa, jeśli chcą wrócić do fazy play-off. W przeciwnym razie rozwiązaniem może być zbadanie innych opcji.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk