6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mike McDaniel skupił się na końcówce sezonu, a nie na wyniku z Chiefs

Mike McDaniel skupił się na końcówce sezonu, a nie na wyniku z Chiefs

Marcela Louisa Jacques’aszczególnie3 listopada 2023 r. o 10:26 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

FRANKFURT, Niemcy — W okresie poprzedzającym niedzielny mecz z Kansas City Chiefs trener Miami Dolphins Mike McDaniel wie, że niezależnie od wyniku będzie to historia.

Dolphins and Chiefs wygrali 6:2 i zajmują czterostronny remis na szczycie AFC, a grupa drużyn ma tylko jedną porażkę za nimi. Równość w lidze NFL i niewielka liczba dotychczas rozegranych meczów sprawiają, że według McDaniela istnieje mnóstwo narracji na temat poszczególnych drużyn.

„Powiem wam, co się stanie z Miami Dolphins. Przegrywamy, nie możemy pokonać dobrych drużyn. Wygrywamy, wygramy Super Bowl” – powiedział McDaniel w piątek. To wszystko nie ma znaczenia. Musisz być w najlepszej formie, kiedy jest to potrzebne, a wtedy są mecze play-off. Starasz się więc budować w tym kierunku i wykorzystywać każdą okazję, aby ostatecznie służyć sobie jak najlepiej w lidze. sytuacja.” rozdział.”

Dolphins zmierzą się z obrońcą tytułu mistrza Super Bowl bez prawego obrońcy Roba Hunta, który został zmuszony do opuszczenia zeszłotygodniowego meczu przeciwko New England Patriots z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego i nie trenował w tym tygodniu pomimo podróży z drużyną do Frankfurtu w ramach treningów. Międzynarodowa seria NFL.

W Miami możliwy jest powrót lewego obrońcy Tyrone’a Armsteada, który w tym tygodniu kwalifikuje się do aktywacji z powodu kontuzjowanego rezerwowego. W tym tygodniu otwarto 21-dniowe okno aktywacyjne Armsteada i chociaż McDaniel nie zobowiązał się do gry w niedzielę w drużynie Pro Bowler, powiedział, że zespół optymistycznie ocenia postępy Armsteada w ciągu tygodnia.

„Nadal mamy dzień na ocenę i nie zamierzamy wyprzedzić samych siebie, ale było to bardzo zachęcające i napawa nas optymizmem, ale musimy tylko zobaczyć, jak dzisiaj potoczą się sprawy, aby upewnić się, że nie będzie żadnych niepowodzeń” – powiedział McDaniel. . „Czujemy się dobrze ze wszystkimi ofensywnymi liniowymi, z którymi gramy, a to długi sezon, więc nie chcemy – nie ma powodu, aby on stresował się czymś, co może go zranić na dłuższą metę”.

READ  Czy nowe zasady MLB działają? To, jak długo pozostaniesz na boisku, może być odpowiedzią

Środkowy Connor Williams nie zaznał w tym tygodniu żadnych niepowodzeń, ponieważ nadal zmaga się z kontuzją biodra, która wykluczyła go z trzech ostatnich meczów drużyny Dolphins.

McDaniel zażartował, że Williams jest „jednym z najbardziej frustrujących graczy, który nie gra tak jak ja”, odnotowując „najgorsze spojrzenie”, jakie rzuca mu Williams, gdy zostaje wykluczony z meczu lub treningu. Williams roześmiał się, gdy zapytano go o ocenę jego zachowania przez McDaniela, ale przyznał, że odczuwa frustrację związaną z niemożnością gry przez prawie miesiąc.

„Myślę, że aby grać na tym poziomie, musisz mieć odpowiednią przestrzeń” – powiedział Williams. „Możesz wejść w tę wysoką przestrzeń, abyś mógł grać na wysokim poziomie, po prostu będąc tam i musząc to blokować , a potem po prostu przebywanie w towarzystwie chłopaków i osiąganie różnych celów przez ostatnie dwa tygodnie, [was frustrating].

„I może stąd biorą się te śmiercionośne spojrzenia, bo po prostu staram się zachować jak największą izolację”.

Miami będzie także pozbawione bezpieczeństwa Brandona Jonesa, który nadal znajduje się w stanie wstrząśnienia mózgu i nie podróżował z zespołem w tym tygodniu.