2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chargers zatrudniają Jessego Mintera jako DC i Grega Romana jako OC: Źródło

Chargers zatrudniają Jessego Mintera jako DC i Grega Romana jako OC: Źródło

Napisane przez Jeffa Howe'a, Daniela Poppera, Austina Meeka i Grega Rosensteina

Zespół ogłosił we wtorek, że Los Angeles Chargers zatrudnili Jessego Mintera jako kolejnego koordynatora obrony. Oczekuje się również, że zatrudnią Grega Romana jako koordynatora ofensywy, podało źródło ligowe Sportowiec. To pierwsi poważniejsi pracownicy pod wodzą nowego trenera Jima Harbaugha, który opuścił Michigan po zdobyciu mistrzostwa kraju NFL w styczniu.

Minter był koordynatorem obrony stanu Michigan przez ostatnie dwa sezony, po tym jak służył na tym samym stanowisku w Vanderbilt. W zeszłym sezonie stan Michigan rzucał zaledwie 247 jardów na mecz i był numerem 1 w kraju. Minter był wcześniej częścią sztabu Baltimore Ravens Johna Harbaugha jako trener defensywnych obrońców w 2020 roku.

Roman nie był trenerem w zeszłym sezonie. Był koordynatorem ofensywy Ravens przez cztery sezony, San Francisco 49ers przez cztery sezony i Buffalo Bills przez dwa sezony.

Harbaugh zastępuje Brandona Staleya, który został zwolniony w grudniu po rozpoczęciu sezonu 5-9.

Dlaczego Chargers wykonali takie ruchy?

Nowy dyrektor generalny Joe Hortiz powiedział we wtorek na swojej wprowadzającej konferencji prasowej, że on i Harbaugh „bez przerwy pracują”, aby skompletować sztab trenerski. „To jest obecnie nasz główny priorytet” – powiedział Hortiz. Następnie Chargers ogłosili po konferencji prasowej pierwszego pracownika Harbaugha w nowych godzinach pracy: Mintera. Roman dołączy w jego ślady, a w nadchodzących dniach spodziewanych jest więcej ogłoszeń, gdy pojawią się pracownicy Harbaugha.

Były koordynator ofensywy Colts, Marcus Brady, to kolejne nazwisko, na które warto zwrócić uwagę jako koordynator gier podań. Brady, który w 2018 roku trenował Andrew Lucka, a ostatnio był asystentem Eagles, był w ostatnich dniach w budynku. Harbaugh oczywiście był trenerem Lucka na Uniwersytecie Stanforda. -Daniel Popper, pisarz Charger

Synergia zaczyna się budować

Zanim w 2022 r. został zatrudniony jako koordynator obrony Harbaugh w stanie Michigan, Minter był asystentem obrony drużyny Ravens w latach 2017–2020. Przejął stanowisko w Ann Arbor za Mike'a McDonalda, który opuścił Michigan, aby objąć posadę koordynatora obrony Ravens w 2022 r. Roman został ostatnio koordynator ataku ofensywnego The Ravens w latach 2019–2022 pod okiem trenera Johna Harbaugha, brata Jima. Hortiz spędził w drużynie Ravens ostatnie 26 sezonów, w tym ostatnie pięć jako dyrektor ds. personelu zawodników. Jim Harbaugh powiedział w zeszłym tygodniu, że Hortiz „idealnie pasuje” po części dlatego, że zna „niektóre systemy, których będziemy używać w obronie i ataku”.

READ  Szachowe wyznanie 100 najlepszych szachistów

Roman to sprawdzony sposób na grę biegową, który pomoże rozwinąć fizyczną markę piłki nożnej, której pragną zarówno Harbaugh, jak i Hortiz. We wtorek Hortiz powiedział, że nie będzie „większej zmiany” w zakresie budowania personelu defensywnego pod wodzą Mintera, ponieważ jego plan pod względem strukturalnym jest podobny do sposobu, w jaki Chargers grali pod wodzą byłego trenera Staleya – dwóch napastników z krawędzi i trzech liniowych. Obronny. Oraz dwóch pomocników w pakietach startowych. — Popper

Los Angeles jeszcze się nie skończyło

Ostatnim elementem układanki koordynatorów Chargers jest koordynator zespołów specjalnych. Ryan Ficken, który przez ostatnie dwa sezony pełnił funkcję koordynatora zespołów specjalnych Chargers, pozostaje mocnym kandydatem do pozostania w zespole na swoim obecnym stanowisku. Jak powiedzieli w zeszłym tygodniu zarówno Harbaugh, jak i prezes ds. operacji piłkarskich John Spanos, organizacja kontynuuje rozmowy z Fickenem, odkąd Harbaugh został zatrudniony jako trener.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów Ficken dokonał radykalnej zmiany w drużynie specjalnej Chargers, dzięki czemu grupa stała się jedną z najlepszych w lidze. Według FTN Fantasy w 2021 r. Chargers zajęli 28. miejsce w zespołach specjalnych DVOA. W 2022 r., pierwszym sezonie Ficken, ranking ten poprawił się na szóste miejsce. W zeszłym sezonie Chargers zajęli drugie miejsce w zespołach specjalnych DVOA. Powracający debiutant Derrius Davis został wybrany do drugiej drużyny All-Pro. Obie strony są zainteresowane i zobaczymy, czy Chargers uda się sfinalizować transakcję za Fickena w tym tygodniu. — Popper

Co to oznacza dla Michigan?

Chociaż przeprowadzka Mintera do Chargers została sfinalizowana dopiero we wtorek, powszechnie oczekiwano, że dołączy do Jima Harbaugha w Los Angeles, a stan Michigan rozpoczął już poszukiwania jego następcy. Ponieważ trener linii defensywnej Mike Elston również odchodzi do Chargers, sztab defensywny stanu Michigan będzie wyglądał diametralnie inaczej w przyszłym sezonie. Znalezienie koordynatora powiązanego z programem Baltimore Ravens jest dla stanu Michigan ważnym czynnikiem po sukcesach Mintera i Mike'a McDonalda, obecnie głównego trenera Seahawks.

READ  „Nie ryzykuję swojego rankingu” – Curtis Blades nie dorówna Tomowi Aspinalowi po kontuzji przez TKO na UFC Londyn

Akcje Mintera nigdy nie były wyższe po tym, jak Michigan przewodził FBS w całkowitej obronie i punktowanej obronie w tym sezonie na drodze do zdobycia mistrzostwa kraju, a znalezienie jego następcy to jedna z pierwszych ważnych decyzji nowego trenera Sherwina Moore'a. — Austin Meek, pisarz ze stanu Michigan

Wymagana lektura