12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacje Astros i wiadomości przeciwko Red Sox

Oglądaj Fox Sports 1 i słuchaj na WEEI (93,7 FM w Bostonie).

Pisarz Globe, Julian McWilliams, będzie komentował grę na żywo. Śledź poniżej, I kliknij tutaj, aby zaktualizować.

Zobacz także relacje z Red Sox | Wynik na żywo | Gra na żywo | Jak zobaczyć


Te hity Astros są non-stop – 19:06

Red Sox odpadli 14-0 w ósmej inningu zeszłej nocy. Astros w szóstej rundzie rozegrał kolejne pięć rund, które przyniosły dwa outy.

W tym sezonie po sezonie strzelił 38 przejazdów z dwoma odpadkami. To jest część, która czyni z nich najlepszą ofensywę w baseballu. Są nieugięci.

Teraz jest 6-0-7: 01

Kolejna dla Astros – 18:56

Yuli Curiel strzelił 37. rundę Astros z dwoma odpadkami w tym po sezonie, wygrywając Houston 4:0.

To wszystko dla Chris Sale – 18:48

Jordan Alvarez zaatakował innego biegacza Astros na pierwszym boisku, który widział z szóstej aukcji.

K6: Astros 3, Red Sox 0

Alvarez zapisał się w tym meczu przeciwko Red Sox, strzelając dwa z tych trzech przejazdów z rzędu. Ale wcześniej był to ważny spacer dla Jose Altuve, aby poprowadzić inning, a następnie błąd Kyle’a Schwartza na szóstym miejscu kupił skarpetki.

Wyprzedaż dobiegła końca. Alvarez miał wszystkie trzy zwycięstwa dla Astros.

Ostateczna linia sprzedaży: 5 ⅓ inningów, trzy wygrane, 4 runy (3 zdobyte), 2 BB, 7 Ks, 87 wyciągów, 55 strajków.

Ryan Fraser jest na kopcu.

Zły błąd dla Swarovskiego – 18:47

Straszny błąd. Zobaczmy, jak się to rozwinie.

To była stracona okazja dla Socks – 18:44.

Red Sox przegapił dużą szansę na dole piątej. Mają teraz 11 do 0, zawodnicy są na pozycji strzeleckiej, która została przedłużona do meczu zeszłego wieczoru. Hunter Renfro kontynuował walkę i wylądował w grze podwójnej. Verduco jako pierwszy uderzył, aby to zakończyć. To kogoś zraniło.

READ  Odpowiedź naukowca NASA: Kiedy ostatni raz asteroida uderzyła w Ziemię?

Chris Saree Co oni zrobią? – 18:35

Ośmiokrotne inningi na sprzedaż w tej ramce, która zajmuje 79. miejsce w grze. W tym roku sprzedaż zakończyła sześć rund. Ciekawie będzie zobaczyć, co Cora robi na sprzedaż na szóstym miejscu.

Podczas gry trzeba sobie wyobrazić Corę wychodzącą po raz szósty do miotacza o swoim talencie i dającą mu szansę zmierzenia się ze szczytem porządku.

The Red Sox nie grali jeszcze piłki pm – 18:25.

Framber Waltz miał rację z czterema rundami. Red Sox nie włożył piłki do gry i ani jedna nie opuściła boiska. Dziewięć outów piłki nożnej!

To Vintage Chris Sale – 18:21

To wyprzedaż Vintage Chris. Upadł po tym, jak pozwolił Alvarezowi na długi singiel ze ściany, a następnie odszedł z czystą mocą, której nie widzieliśmy od czasu powrotu z operacji Tommy’ego Johna na początku tego roku.

W ostatnich ośmiu wyciągach rzucił tylko jeden suwak. Uderzył Koreę z prędkością 96 mil na godzinę, a następnie uderzył w Tuckera z 98 przebiegami. Może dostanie skarpetki.

Chris Sale ucieka z korka i nie może ukryć podekscytowania – 18:15

Wicemistrzowie pierwszego i trzeciego, Chris Sale znokautowali Carlosa Correę i Kyle’a Tuckera, aby odejść z czwartego.

Za liczbami w Valdes – 18:03

Z wyjątkiem jego czterech ciosów, wszystkie aukcje Valdesa padły na ziemię. Red Sox jeszcze go nie znaleźli.

Ciekawe podejście ze sprzedaży – 17:53

Interesująca uwaga: sprzedaż trafiła do Altuvy strzałem z cracku.

Żagiel rzucił siedem suwaków w tych dziewięciu rakietach, z których pięć było prostych.

Sox nie może rozwiązać problemu utonięcia Walca – 17:45

Utonięcie Valdesa jest jego zwierzakiem, jak dotąd Red Sox nie byli w stanie rozwiązać go ani go.

Wywołał trzy outsy i złamał dwóch odbijających w dwóch rundach – jeden przeciwko Swarovski, a następnie Towers. Tonie i gra swoją kulką do curlingu, a następnie goni Martineza za trzy uderzenie i zamraża w nim Huntera Renfro.

READ  Korea Północna każe prezydentowi Korei Południowej „zamknąć się” po udzieleniu pomocy

Czego potrzebuje Chris Cell od Ofensywy Socks – 17:35

Render Sox strzelił tylko dwa przejazdy od pierwszej inningu zeszłej nocy, podczas gdy Sander Bogarts zdobył dwa. Indywidualne domy cię nie skrzywdzą. Sprzedaż dobrze zareagowała w tej rundzie po solowym popu Alvareza. Odpoczywanie jest teraz przestępstwem.

Astros znowu strajkuje – 17:25

To nie jest najgorsza wysokość sprzedaży, to oscylacja jakości potężnego hittera na Jordanie Alvarezie. To drugi homer postseason. Wygrał dzisiaj z .380 procentem osłabienia w .320 play-off.

Co przestępstwo Red Sox powinno zrobić inaczej – 17:19

Przestępczość w kluczowych momentach powinna być bardzo skuteczna. Byli 9-0 z biegaczami w punktacji, pozostawiając 11 biegaczy w piwnicy.

Czerwone skarpetki: Hernandez CF, Swarovski 1B, Bogarts SS, Thevers 3B, Martinez DH, Renfro RF, Vertugo LF, Arroyo 2B, Vasquez C

Jak odbyła się pierwsza wyprzedaż – 17:17

Sprzedaż wymaga dziewięciu wyciągów, z których może wyjechać z prędkością 97 mil na godzinę. Jego ostatni start nie zmienił się dla niego, ale wygląda na to, że ma go na razie. Zanim wywołał upadek, Breckman sprawdził swoją konwersję.

Czego powinniśmy oczekiwać od Chrisa Sale’a? – 17:05

Stara sprzedaż jest zawsze plusem, ale zanim dojdzie do kontuzji, sprzedaż w play-offach nie jest dobra. Wydał 5,76 ERA w siedmiu meczach przed tym rokiem w play-offach, z których cztery rozpoczęły się. Musisz stawić czoła burzy sprzedaży i starać się nie otwierać gry zbyt wcześnie.

Jak Astros walczyli z Chrisem Cellem, godz.

Wyprzedaż przeciwko Astrosowi: Jose Altuway 8-24, Michael Brandley 8-41, Alex Breckmann 1-6, Carlos Correa 4-19, Aletimis Theos 1-3, Yuli Curiel 3-8, Martin Maldonado 2-11

Co dobrego, gdy Red Socks zbierają od zeszłej nocy? 16:55

Zespół używał Carrot Whitlock przez dwa rundy, ale Tanner trzymał się z dala od haka, wzywając do zjedzenia kilku rund, jeśli sprzedaż była trudna.

Skarpetki straciły impet. Czy mogą wyzdrowieć? – 16:45

Motywacja w baseballu jest tak dobra, jak przystawka na następny dzień, a Chris Sale nie jest tak dobra, więc można powiedzieć, że po stronie Astros jest motywacja – szczególnie w dziewiątej rundzie, jak obracali kijami.

READ  Rower elektryczny Urtopia Chord ma na celu połączenie technologii ze stylem

Sprzedaż w grze 1 trwała 2 inningi, a menedżer Alex Cora poddał się, zanim wyciągnął wtyczkę. Z drugiej strony, Red Sox zobaczy frambera Valdeza, który brał udział w jego kłopotach na początku swojej pierwszej gry. Waltz również wystartował w 2. inningu, tracąc trzy przejazdy.

Rzędy – 16:25

Astros: Altuve 2B, Brantley LF, Bregman 3B, Alvarez DH, Correa SS, Tucker RF, Gurriel 1B, Siri CF, Maldonado C.

Poziom: LHP Framber Walc (11-6, 3.14 ERA)

Czerwone skarpetki: Hernandez CF, Swarovski 1B, Bogarts SS, Thevers 3B, Martinez DH, Renfro RF, Vertugo LF, Arroyo 2B, Vasquez C

Poziom: LHP Chris Sprzedaż (5-1, 3.16 ERA)

Ostatnia noc – 16:20

Tak, sędzia kontuzjował Red Sox po przegranym meczu 4. Ale na ich talerzu jest wiele oskarżeń. Wchodzi Chad Finn.

Szczęśliwa pamiątka – 16:05

Przynajmniej jedna osoba dobrze się bawiła wczoraj w pobliżu Fenway. Mężczyzna z Allstona był poza parkiem, kiedy Sander Bogarts założył dom na siedzeniach Glandera Monster. Spojrzał na to, zanim wziął piłkę na Lansdowne Street.

„Powiedziałem:„ Niektórzy faceci mają szczęście ”, powiedział Espinal, zanim dokładnie opisał, jak ten facet okazał się nim. „Uderzył pod tabliczką z bramą po drugiej stronie ulicy na Lansdowne Street i zawrócił. Skręcił bardzo wysoko z tyłu Zielonego Potwora. Miałem okazję go złapać.

Przeczytaj całą historię tutaj.

Dzisiejsza prognoza pogody – 15:55

Rozgrzewa się w rejonie Bostonu w miarę upływu tygodnia. Na pierwszym wyciągu będzie około 65 stopni, a następnie oczekuje się, że będzie co najmniej w latach 50.


Dostęp do Juliana McWilliamsa można uzyskać pod adresem [email protected]. Śledź go na Twitterze przezJulianMack. Z Katie McNerney można skontaktować się pod adresem [email protected]. Śledź ją na Twitterze @k8tmac.