29 listopada, 2021

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NYT: Osiągnięto porozumienie w celu wyeliminowania rasy jako czynnika w rozwiązaniach dotyczących kontuzji NFL

ten Sprawdzony czas Zgodnie z dokumentem kopia oczekującego porozumienia w ocenie sędziego okręgowego USA Anity P. Brady.

W 46-stronicowym dokumencie NFL i inne strony stwierdziły, że „żadne normy rasowe lub szacunki populacji etnicznej – czarnej lub białej – nie będą stosowane w przyszłym planie osiedlenia” i że żadna ze stron nie może odwołać się na podstawie roszczeń lub stosowanie norm rasowych.

The Times donosi, że panel ekspertów zastosuje również nowe zasady do „wszystkich przyszłych testów neuropsychologicznych w ramach planu, mających zastosowanie do wszystkich roszczeń, które nadal są w toku, i mających zastosowanie do wszystkich roszczeń obecnie w regułach rasy lub rasy. Szacunki demograficzne mogą być problematyczne”.

„Z niecierpliwością czekamy na natychmiastowe zatwierdzenie umowy, która zapewni neutralny pod względem wyścigowym proces oceny, który zapewni dokładność diagnostyczną i uczciwość rozwiązania dotyczącego wstrząsu mózgu” – powiedział w oświadczeniu adwokat NFL, Brad Corp.

W 2013 roku NFL Pozew zbiorowy rozstrzygnął sprawę Została sprowadzona przez tysiące byłych graczy i ich rodziny, oskarżając ją o ukrywanie świadomości ligi o niebezpieczeństwie wstrząsu mózgu.

Liga zgodziła się zapłacić 765 milionów dolarów, nie zaniedbując finansowania badań lekarskich i rekompensowania zawodnikom problemów zdrowotnych związanych z wstrząsami mózgu.

Następnie w 2020 roku dwóch emerytowanych graczy pozwało NFL Mówi się, że wykazuje dyskryminację Przeciw czarnym żołnierzom, którzy zgłaszali roszczenia w tej osadzie. Zawodnicy, Naje Davenport i Kevin Henry, dostosowali swoje neurologiczne wybory w wyścigu NFL, co uniemożliwiło im otrzymanie rekompensaty.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, byli zawodnicy byli oceniani pod kątem neurologicznego upośledzenia funkcji poznawczych, które, jak się uważa, zaczynało się od słabych funkcji poznawczych, jeśli byli czarni. Więc jeśli czarny i biały gracz otrzymają te same oceny na baterii testu myśli i pamięci, czarny gracz będzie wydawał się cierpieć na mniejszą wadę. W związku z tym w sprawie stwierdzono, że szanse na uzyskanie płatności są niewielkie.

Na początku marca sędzia zdymisjonowany Sprawa graczy Polecił mediatorowi rozwianie obaw o stosowanie korekty rasowej.

Główny prawnik powodów z CNN, Christopher Seeker, zwrócił się do NFL, ale jak dotąd nie były dostępne żadne odpowiedzi.

READ  Chińska gwiazda tenisa Peng Shuai mówi prezydentowi olimpijskiemu, że jest bezpieczny podczas rozmowy wideo, ale obawy pozostają