20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brian Laundry: Prawnik rodzinny twierdzi, że podejrzane szczątki mają duże prawdopodobieństwo prania

Według agenta specjalnego FBI Michaela McPhersona śledczy znaleźli torbę i notatnik należące do 23-letniego Laundry w pobliżu podejrzanych szczątków podczas przeszukania w rejonie rezerwatu Carlton w North Harbor. W czwartek rano zauważono kilka jednostek K-9 i pojazdów terenowych wjeżdżających na obszar rezerwowy w celu dalszych poszukiwań.

Odkrycie nastąpiło w środę rano Wydział ds. Rodziców i Egzekwowania Prawa w pralni przeszukał obszar Był pod wodą, ale niedawno ponownie otwarty dla publiczności. Prawnik rodzinny Steven Bertolino powiedział Chrisowi Cuomo z CNN, że szczątki znaleziono w tym samym miejscu, w którym początkowo kazano rodzicom spojrzeć na FBI.

„To takie smutne, że jako rodzic możesz sobie wyobrazić, że znalazłeś rzeczy twojego syna z jakimiś szczątkami. To musiało być bolesne. I mogę ci powiedzieć, że mieli złamane serce” – powiedział w środę wieczorem.

Pełne wyszukiwanie prania Przedłużony na ponad miesiąc Władze próbują pogodzić to, co stało się z nim i Petito podczas podróży przez zachodnie Stany Zjednoczone tego lata.
Petito, 22 lata, Zniknęli w podróży pośród napięć w ich związkuPonadto jej ciała znaleziono później w Wyoming, gdzie para była ostatnio widziana razem. Koroner hrabstwa Dayton dr Brent Blue Jej śmierć została uznana za morderstwo Powiedział również, że zmarł z powodu uduszenia dłoni i szyi.

Pralnia, który sam wrócił do domu swoich rodziców na Florydzie, odmówił rozmowy ze śledczymi, a następnie zniknął w pobliskim rezerwacie przyrody. Nie widziano go od 13 września.

Chociaż został oskarżony, nie został oskarżony Korzystanie z dwóch kont finansowych W następnych dniach po jej zamordowaniu nie należała do niego.

Lekarz sądowy przybył na miejsce w środę i może minąć trochę czasu, zanim ciała zostaną prawidłowo zidentyfikowane. Jedno ze źródeł bliskich śledztwu powiedziało CNN, że podejrzane ludzkie szczątki „wydaje się być w pobliżu od jakiegoś czasu”.

READ  Christie sugeruje, że pies Noama Bidena również powinien zostać zabity

„W oparciu o stan szczątków, oficjalna identyfikacja może zająć trochę czasu. Będzie to bardzo dokładny proces z lekarzem sądowym” – powiedział źródło.

Rodzice Briana Laundry’ego byli na miejscu, gdy znaleziono szczątki

Rodzina pralni odmówiła publicznego wypowiadania się za radą prawną, ale zamówiła funkcjonariuszy, którzy wierzyli, że mogą pozostać w rezerwie pralni, powiedział Bertolino.

Rodzice – Chris i Roberta Laundry – przyłączyli się do poszukiwań w środę rano i znaleźli w parku torbę należącą do ich syna, którą ich prawnik określił jako „zdarzyła się”.

Według Bertolino, rodzice Laundry poinformowali FBI i Departament Policji North Port we wtorek wieczorem, że w środę rano chcą udać się do parku, aby poszukać syna.

Funkcjonariusze organów ścigania spotkali się tam z nimi i podeszli blisko, gdy weszli do parku, powiedział Bertolino.

„Gdy weszli dalej, Chris wszedł do lasu. Zygzakiem poruszał się po różnych obszarach, a organy ścigania robiły to samo. A Roberta szła ścieżką z pralnią” – powiedział Bertolino. „Czasami Chris odkrył coś, co nazywa się suchą torbą. Sucha torba to biała torba, leżąca w lesie, powiedzmy 20 stóp lub więcej”.

Oto, co wiemy o zaginięciu Briana Laundry

Sucha torba była w jakimś stopniu zepsuta i nie chciał jej ruszać, ponieważ chciał zobaczyć się ze swoim funkcjonariuszem organów ścigania, powiedział Bertolino. Jednak Chris Laundry nie mógł znaleźć organów ścigania i nie chciał wkładać torby do środka w pobliżu reportera, więc podniósł ją, wyjaśnił Bertolino.

„Szybko spotkał się z organami ścigania, a oni przyjrzeli się zawartości torby. W tym czasie funkcjonariusze organów ścigania pokazali mu zdjęcie z torbą przez telefon” – powiedział Bertolino CNN.

„W tym czasie poinformowano również pralnię o szczątkach w pobliżu plecaka i poproszono ich o opuszczenie ochrony”.

Rzecznik Portu Północnego Josh Taylor powiedział, że podejrzane szczątki znaleziono około 2 do 3 mil „w obrębie rezerwatu Carlton lub około 45 minut spacerem” od wejścia do parku ekologicznego Micah Hockey Creek.

READ  W ramach szeroko zakrojonych działań naprawczych Macy's zamyka 150 sklepów

Zapytany, dlaczego rodzice zdecydowali się pójść do parku w środę, Bertolino powiedział, że to pierwszy dzień, w którym ponownie zostanie otwarty dla publiczności.

„Eksperci, FBI i wszystkie zespoły monitorujące sądziły, że Briana można znaleźć na podstawie informacji, które dostarczyliśmy dla określonych obszarów i szlaków w parku, które Bryan chciał zobaczyć” – powiedział Bertolino. „Park jest zamknięty dla publiczności. Naprawdę nie ma innego powodu, aby szukać pralni nigdzie indziej”.

Eric Levenson z CNN, Steve Almasi, Rob Fries, Madeline Holcomb, Rebecca Rice, Devon M. Sayers i Nick Valencia przyczynili się do powstania tego raportu.