28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brian Laundry: Prawnik rodzinny twierdzi, że podejrzane szczątki mają duże prawdopodobieństwo prania

Według agenta specjalnego FBI Michaela McPhersona śledczy znaleźli torbę i notatnik należące do 23-letniego Laundry w pobliżu podejrzanych szczątków podczas przeszukania w rejonie rezerwatu Carlton w North Harbor. W czwartek rano zauważono kilka jednostek K-9 i pojazdów terenowych wjeżdżających na obszar rezerwowy w celu dalszych poszukiwań.

Odkrycie nastąpiło w środę rano Wydział ds. Rodziców i Egzekwowania Prawa w pralni przeszukał obszar Był pod wodą, ale niedawno ponownie otwarty dla publiczności. Prawnik rodzinny Steven Bertolino powiedział Chrisowi Cuomo z CNN, że szczątki znaleziono w tym samym miejscu, w którym początkowo kazano rodzicom spojrzeć na FBI.

„To takie smutne, że jako rodzic możesz sobie wyobrazić, że znalazłeś rzeczy twojego syna z jakimiś szczątkami. To musiało być bolesne. I mogę ci powiedzieć, że mieli złamane serce” – powiedział w środę wieczorem.

Pełne wyszukiwanie prania Przedłużony na ponad miesiąc Władze próbują pogodzić to, co stało się z nim i Petito podczas podróży przez zachodnie Stany Zjednoczone tego lata.
Petito, 22 lata, Zniknęli w podróży pośród napięć w ich związkuPonadto jej ciała znaleziono później w Wyoming, gdzie para była ostatnio widziana razem. Koroner hrabstwa Dayton dr Brent Blue Jej śmierć została uznana za morderstwo Powiedział również, że zmarł z powodu uduszenia dłoni i szyi.

Pralnia, który sam wrócił do domu swoich rodziców na Florydzie, odmówił rozmowy ze śledczymi, a następnie zniknął w pobliskim rezerwacie przyrody. Nie widziano go od 13 września.

Chociaż został oskarżony, nie został oskarżony Korzystanie z dwóch kont finansowych W następnych dniach po jej zamordowaniu nie należała do niego.

Lekarz sądowy przybył na miejsce w środę i może minąć trochę czasu, zanim ciała zostaną prawidłowo zidentyfikowane. Jedno ze źródeł bliskich śledztwu powiedziało CNN, że podejrzane ludzkie szczątki „wydaje się być w pobliżu od jakiegoś czasu”.

READ  Handel kontraktami terminowymi na akcje zawieszony po decyzji Fed Taper

„W oparciu o stan szczątków, oficjalna identyfikacja może zająć trochę czasu. Będzie to bardzo dokładny proces z lekarzem sądowym” – powiedział źródło.

Rodzice Briana Laundry’ego byli na miejscu, gdy znaleziono szczątki

Rodzina pralni odmówiła publicznego wypowiadania się za radą prawną, ale zamówiła funkcjonariuszy, którzy wierzyli, że mogą pozostać w rezerwie pralni, powiedział Bertolino.

Rodzice – Chris i Roberta Laundry – przyłączyli się do poszukiwań w środę rano i znaleźli w parku torbę należącą do ich syna, którą ich prawnik określił jako „zdarzyła się”.

Według Bertolino, rodzice Laundry poinformowali FBI i Departament Policji North Port we wtorek wieczorem, że w środę rano chcą udać się do parku, aby poszukać syna.

Funkcjonariusze organów ścigania spotkali się tam z nimi i podeszli blisko, gdy weszli do parku, powiedział Bertolino.

„Gdy weszli dalej, Chris wszedł do lasu. Zygzakiem poruszał się po różnych obszarach, a organy ścigania robiły to samo. A Roberta szła ścieżką z pralnią” – powiedział Bertolino. „Czasami Chris odkrył coś, co nazywa się suchą torbą. Sucha torba to biała torba, leżąca w lesie, powiedzmy 20 stóp lub więcej”.

Oto, co wiemy o zaginięciu Briana Laundry

Sucha torba była w jakimś stopniu zepsuta i nie chciał jej ruszać, ponieważ chciał zobaczyć się ze swoim funkcjonariuszem organów ścigania, powiedział Bertolino. Jednak Chris Laundry nie mógł znaleźć organów ścigania i nie chciał wkładać torby do środka w pobliżu reportera, więc podniósł ją, wyjaśnił Bertolino.

„Szybko spotkał się z organami ścigania, a oni przyjrzeli się zawartości torby. W tym czasie funkcjonariusze organów ścigania pokazali mu zdjęcie z torbą przez telefon” – powiedział Bertolino CNN.

„W tym czasie poinformowano również pralnię o szczątkach w pobliżu plecaka i poproszono ich o opuszczenie ochrony”.

Rzecznik Portu Północnego Josh Taylor powiedział, że podejrzane szczątki znaleziono około 2 do 3 mil „w obrębie rezerwatu Carlton lub około 45 minut spacerem” od wejścia do parku ekologicznego Micah Hockey Creek.

READ  Ed Sheeran wygrywa sprawę kradzieży „Shape of You”

Zapytany, dlaczego rodzice zdecydowali się pójść do parku w środę, Bertolino powiedział, że to pierwszy dzień, w którym ponownie zostanie otwarty dla publiczności.

„Eksperci, FBI i wszystkie zespoły monitorujące sądziły, że Briana można znaleźć na podstawie informacji, które dostarczyliśmy dla określonych obszarów i szlaków w parku, które Bryan chciał zobaczyć” – powiedział Bertolino. „Park jest zamknięty dla publiczności. Naprawdę nie ma innego powodu, aby szukać pralni nigdzie indziej”.

Eric Levenson z CNN, Steve Almasi, Rob Fries, Madeline Holcomb, Rebecca Rice, Devon M. Sayers i Nick Valencia przyczynili się do powstania tego raportu.