20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor serialu „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg uderzony kamieniem w Central Parku goni rzekomego napastnika

Aktor serialu „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg uderzony kamieniem w Central Parku goni rzekomego napastnika

Matta Winkelmeyera/Getty Images

Michael Stuhlbarg przemawia na scenie podczas specjalnego pokazu oraz wydarzenia z pytaniami i odpowiedziami dla „Dopesick” Hulu w El Capitan Theatre, 14 czerwca 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii.CNN

aktor Michaela StuhlbergaWedług policji aktor znany z filmów „Zadzwoń do mnie po imieniu” i serialu „Boardwalk Empire” został uderzony kamieniem w kark w niedzielę wieczorem podczas pobytu w Nowym Jorku.

Policja odpowiedziała w niedzielę około godziny 19:45 czasu wschodniego na „wezwanie o napadzie trwającym w pobliżu 90th Street i East Drive” w pobliżu zbiornika w Central Parku i znalazła 55-letniego mężczyznę „postrzelonego w głowę bombą”. ” Nieznany obiekt.”

„Wstępne dochodzenie wykazało, że 27-letni mężczyzna rzucił kamieniem, uderzając ofiarę w kark, powodując otarcia” – poinformował w poniedziałek nowojorski oddział policji w e-mailu do CNN.

„Ofiara goniła 27-latka aż do przodu East 91st Street, gdzie umundurowani funkcjonariusze bez dalszych incydentów zabrali 27-latka do aresztu. Ofiara odmówiła pomocy lekarskiej na miejscu zdarzenia” – dodała nowojorska policja.

Funkcjonariusz organów ścigania potwierdził w poniedziałek CNN, że Stuhlbarg był ofiarą uderzenia kamieniem.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Stuhlbarga.

Aktor ma na swoim koncie prawie 60 filmów, w tym nagrodzony Oscarem za najlepszy film w 2018 r. „Kształt wody”, „Arrival” z 2016 r. oraz serial „Transparent” Amazon Prime. Przez pierwsze cztery sezony serialu HBO „Boardwalk Empire” grał Arnolda Rothsteina. (HBO, podobnie jak CNN, jest własnością Warner Bros. Discovery.)

Podejrzany, Xavier Izrael, który był Został wezwany W poniedziałek usłyszy zarzuty napaści Według Do akt sądowych.

W oświadczeniu dla CNN w poniedziałek Rachel Best, rzeczniczka prasowa biura prokuratora okręgowego na Manhattanie, powiedziała, że ​​sędzia prowadzący sprawę uwzględnił wniosek oskarżonych o zwolnienie za kaucją. Jego kolejne wystąpienie przed izraelskim sądem zaplanowano na 5 kwietnia.

READ  Legendarny kalifornijski zespół rockowy twierdzi, że nigdy więcej nie zagra na żywo