20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda „Gen V” Chance Perdomo zmarła w wieku 27 lat w wyniku wypadku motocyklowego

Gwiazda „Gen V” Chance Perdomo zmarła w wieku 27 lat w wyniku wypadku motocyklowego

sławni ludzie

Chance Perdomo, znany z roli Ambrose'a Spellmana w serialu Netflix „The Chilling Adventures of Sabrina” i Andre Andersona w „Gen V” Amazon Prime, zmarł w sobotę po wypadku motocyklowym. Miał 27 lat.

„Z ciężkim sercem ogłaszamy nagłą śmierć Chance’a Perdomo w wyniku wypadku motocyklowego” – powiedział przedstawiciel. Powiedział Variety.

Chance Perdomo, najbardziej znany z roli Ambrose'a Spellmana w serialu Netflixa The Chilling Adventures of Sabrina, zmarł w sobotę po wypadku motocyklowym. Stuart C. Wilson/Getty Images

„Władze poinformowały, że nie były w to zaangażowane żadne inne osoby. „Jego pasję do sztuki i nienasycony apetyt na życie odczuwali wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło będzie kontynuowane w tych, których kochał” – kontynuowano w oświadczeniu. „Prosimy o szacunek pragnienie rodziny, aby zachować prywatność, gdy opłakują stratę ukochanego syna i brata. ”

Na razie nie wiadomo, gdzie doszło do wypadku.

„The Post” zwrócił się do policji Los Angeles z prośbą o komentarz.

Perdomo, który urodził się w Los Angeles, ale dorastał w Southampton w Anglii, zyskał sławę dzięki występowi w filmie The Chilling Adventures of Sabrina w latach 2018–2020.

Aktor zagrał także w filmie telewizyjnym Killed by My Debt z 2018 roku, za który otrzymał nominację do nagrody BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Krótko po pracy w serialu „Sabrina” Perdomo dołączył do obsady „Gen V”, będącej spin-offem popularnego serialu Amazon Prime „The Boys”.

Po występie w spinoffowym serialu „Sabrina” w latach 2018–2020 Perdomo dołączył do obsady „Gen V” Amazon Prime. Brooke Palmer/Prime Video

Według Variety drugi sezon serialu został wstrzymany na czas nieokreślony w związku z jego nagłą śmiercią.

Odkąd rozeszła się wieść o jego śmierci, wielu współpracowników Perdomo w mediach społecznościowych wyraziło swój smutek z powodu śmierci aktora.

„To boli. Tak bardzo. Cóż za utalentowany młody aktor i wspaniały przyjaciel – odszedł zbyt wcześnie. Praca z nim nad „Gen V” była przyjemnością. Chance to Rip” Patrick Schwarzenegger, Który zagrał także w filmie „Gen V”, Napisane w dniu X (dawniej Twitter).

READ  Google podsumowuje 25 lat trendów wyszukiwania w serwisie Where's Waldo?
Krótko po pracy w serialu „Sabrina” Perdomo dołączył do obsady „Gen V”, będącej spin-offem popularnego serialu Amazon Prime „The Boys”.

„Nie możemy sobie z tym poradzić” – producenci z „Generacji V”. Zasubskrybowano X. „Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, miał entuzjastyczną siłę natury, niezwykle utalentowanego wykonawcę, a przede wszystkim był po prostu bardzo miłą i piękną osobą”.

Kontynuowali: „Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu”. „Bardzo nam przykro z powodu rodziny Chance i jesteśmy zasmuceni stratą naszego przyjaciela i kolegi. Uściskajcie dziś wieczorem swoich bliskich”.

W tym samym oświadczeniu Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television również przesłały kondolencje rodzinie Perdomo.

Odkąd rozeszła się wieść o jego śmierci, wielu współpracowników Perdomo w mediach społecznościowych wyraziło swój smutek z powodu śmierci aktora. Emma McIntyre/Getty Images dla Netflix

„Cała rodzina pokolenia V jest zdruzgotana nagłą śmiercią Chance’a Perdomo” – napisano w studiu. „Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television oferują nasze szczere myśli i wsparcie rodzinie Chance’a oraz wszystkim, którzy go kochali w tym trudnym czasie”.

Kilku członków obsady „The Boys”, w tym Jack Quaid, Erin Moriarty i Karen Fukuhara, opublikowało oświadczenie w swoich Instagram Stories.

Udział w wydarzeniu wziął także Ted Sarandos, współzałożyciel Netfliksa Animowane powitanie na Instagramie Do Perdoma.

„Chance był utalentowanym młodym aktorem, który stracił zbyt wcześnie. Wspaniale pracowało się z nim przy „The Chilling Adventures of Sabrina”. „Wszyscy w Netfliksie przesyłają miłość i siłę całej rodzinie Chance'a i dalszej rodzinie przyjaciół” – powiedział – napisał na portalu społecznościowym.

złożone pod

Amazon Prime
,

Śmierć gwiazd
,

Anglia
,

Dziwne wypadki
,

Instagrama
,

Los Angeles
,

Motocykle
,

Sabrina, nastoletnia czarownica
,

X (dawniej Twitter)
,
31.03.24

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/03/31/entertainment/gen-v-star-chance-perdomo-dead-at-27-after-motorcycle-accident/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania