20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jennifer Garner ogłasza śmierć ojca w emocjonalnym hołdzie, zamieszczając nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia rodzinne

Jennifer Garner ogłasza śmierć ojca w emocjonalnym hołdzie, zamieszczając nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia rodzinne

filmy

Jennifer Garner opłakuje swojego ojca, Williama, który zmarł „pokojowo” w sobotę w wieku 85 lat.

„Byliśmy z nim, śpiewając „Amazing Grace”, kiedy nas opuścił (czy przeprowadziliśmy go przez to, czy go przestraszyliśmy – uczciwe pytanie).” 13 Going on 30 aktorka, 51, – napisał na Instagramie Poniedziałek.

„Chociaż śmierć 85-letniego mężczyzny, który wiódł zdrowe i wspaniałe życie, nie jest tragedią, wiem, że smutek jest nieunikniony i czyha w nieoczekiwanych zakamarkach”.

Jennifer Garner ujawniła, że ​​w sobotę zmarł jej ojciec William. Jennifer Garner/Instagram
Gwiazda „13 Going on 30” w poniedziałek ogłosiła tę wiadomość na Instagramie. Jennifer Garner/Instagram

Pomimo straty Garner zastanawiała się nad życiem ojca z „wdzięcznością” za jego „łagodną postawę i cichą siłę”.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Kontynuowała: „Za sposób, w jaki flirtował z przebiegłym uśmiechem i za sposób, w jaki wymyślił dla każdego rolę, zawsze cierpliwej dziewczyny”. „Jesteśmy wdzięczni za jego etykę pracy, przywództwo i wiarę”.

Wyraziła także wdzięczność pracownikom służby zdrowia, którzy opiekowali się jej ojcem w ostatnich miesiącach jego życia.

„Śpiewaliśmy z nim, gdy nas opuszczał (przenieśliśmy go na drugą stronę, czy wystraszyliśmy – dobre pytanie)” – napisała w serdecznym hołdzie. Jennifer Garner/Instagram
Aktorka kontynuowała: „Chociaż śmierć 85-letniego mężczyzny, który wiódł zdrowe, wspaniałe życie, nie jest tragedią, wiem, że smutek jest nieunikniony i czeka w nieoczekiwanych zakątkach”. Jennifer Garner/Instagram

„Twoja opieka przedłużyła życie mojego ojca i dała mu czas, aby być w swoich ulubionych miejscach – w otoczeniu córek i wnuków, kibicując swojej ukochanej Aggie, jeżdżąc łódką, a przede wszystkim – obok swojej żony, z którą jest od 59 lat, naszej matki – dodała aktorka.

„Jest wiele do powiedzenia o moim ojcu – moje siostry i ja nigdy nie skończymy mówić o tym, jaki był wspaniały, więc bądźcie z nami – ale dziś dzielę się tymi wspomnieniami, wyrażając moje uznanie dla życzliwego i wspaniałego mężczyzny, ojca i dziadka był, jak również pełne miłości dziedzictwo, które po sobie pozostawił.

Garner zakończyła emocjonalny post, dzieląc się kilkoma nigdy wcześniej nie widzianymi zdjęciami z dzieciństwa i zabawnymi przygodami z ojcem.

READ  Nicolas Cage przekazuje wibracje wampirów w Nowym Jorku przed Renfieldem
Garner zapamiętał „łagodną postawę i cichą siłę” patriarchy. Jennifer Garner/Instagram
„Jesteśmy wdzięczni za jego etykę pracy, przywództwo i wiarę” – kontynuowała. Jennifer Garner/Instagram
Gwiazda „Juno” podziękowała także pracownikom służby zdrowia, którzy pomogli w opiece nad jej ojcem. Jennifer Garner/Instagram

Od wspólnych pikników arbuzowych po zdjęcia rodzinne – Garner zamieścił fragmenty ich najszczęśliwszych chwil.

Dodała także reklamę karty kredytowej Capital One, w której występuje z Williamem od 2016 roku.

Inne gwiazdy i fani zostawili kondolencje w komentarzach, a prowadząca talk show Kelly Ripa napisała: „Co za piękny hołd. Moje kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny 🙏🏼.

„Twoja opieka przedłużyła życie mojego ojca i dała mu czas na przebywanie w ulubionych miejscach – w otoczeniu córek i wnuków” – napisała. Jennifer Garner/Instagram
Garner wyjaśniła, że ​​jej ojciec miał wiele rzeczy, którymi chciała się podzielić. Jennifer Garner/Instagram

„Tak mi przykro, że Jen wysłała ci tyle miłości i uzdrowienia. Był najsłodszym, najsłodszym facetem. 🙏🏻❤️ 🕊️” – dodała stylistka Rachel Zoe.

Aktorka Lily Collins skomentowała: „Przesyłam Tobie i całej Twojej rodzinie największą ilość miłości, światła i uścisków 🤍”.

„Kochanie, przesyłam wyrazy miłości i modlitwy Tobie i Twojej rodzinie 🙏🏼” – dodała Eva Longoria.

Doszła do wniosku: „Ale dzisiaj dzielę się tymi wspomnieniami i wyrażam uznanie dla życzliwego i wspaniałego człowieka, ojca i dziadka, jakim był”. Jennifer Garner/Instagram
Aktorka umieściła zdjęcia z dzieciństwa i dorosłości wraz z ojcem. Capital One/YouTube

Garner dorastała w Wirginii Zachodniej z Williamem, jej matką Patricią Ann oraz siostrami Melissą i Susannah.

Aktorka niedawno świętowała w styczniu rocznicę ślubu swoich rodziców, zamieszczając ich urocze zdjęcie przed ścianą kwiatów.

„Wszystkiego najlepszego z okazji 59. rocznicy moim niesamowicie miłym i kochającym rodzicom. Dziękuję mamie i tacie za umożliwienie moim siostrom i mnie bezpiecznego i szczęśliwego startu w życiu.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/04/01/entertainment/jennifer-garner-anounces-dads-death-in-emotional-tribute-with-never-before-seen-family-photos/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania