20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku

Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku

metro

Ekskluzywny

Policja podała, że ​​w niedzielę wieczorem aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został przypadkowo zaatakowany kamieniem przez bezdomnego w pobliżu Central Parku na Upper East Side.

Policja podała w poniedziałek, że 55-letni mężczyzna szedł w pobliżu East 90th i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark, powodując zadrapanie.

Został zaatakowany niecałe dwie mile od miejsca, w którym w serialu HBO zastrzelono Arnolda Rothsteina, jego bohatera z „Boardwalk Empire”.

Izrael, który jest bezdomny, został wcześniej aresztowany za dwa ataki i rabunek, z których wszystkie miały miejsce w styczniu 2022 r. – podała policja i źródła.

Michael Stuhlbarg grał szefa nowojorskiej mafii Arnolda Rothsteina w sezonach 1-4 serialu HBO „Boardwalk Empire”. HBO/Kobal/Shutterstock
Bezdomny Xavier Israel był wcześniej aresztowany za dwa napady i rabunek. Otrzymane przez New York Post

W momencie ataku przebywał na zwolnieniu warunkowym za usiłowanie rozboju.

Po ataku Stuhlbarg ścigał Izrael, który został szybko aresztowany przez policję stacjonującą przed rosyjskim konsulatem przy 9E. 91st Street Policja podała, że ​​Izrael został zatrzymany bez żadnych incydentów i oskarżony o napaść.

Świadek powiedział później policji, że widział, jak Izrael podnosił kamień i rzucał nim w tłum ludzi.

Źródła organów ścigania podały wówczas, że nagrania z kamer monitoringu z 2022 r. pokazały, jak Izrael bił i kradnął portfel dobrego Samarytanina, który dał mu płaszcz w zimny styczniowy poranek.

Michael Stuhlbarg został rzekomo zaatakowany przez bezdomnego w pobliżu Central Parku. Obrazy Getty’ego

Później został aresztowany po zabraniu od nieznajomego około 1500 dolarów.

Atak był także drugim przypadkiem w ciągu tygodnia, kiedy Izrael zwrócił się przeciwko osobie próbującej udzielić pomocy.

Kilka dni temu pobił 49-letnią kobietę, która rzekomo próbowała mu pomóc. Źródła poinformowały gazetę, że Izrael został aresztowany, oskarżony o napaść i zwolniony na podstawie nakazu stawienia się w biurze.

Według źródeł Izrael rzekomo zaatakował dwie inne ofiary – mężczyznę i kobietę – 2 stycznia w Central Parku.

READ  10-letni Samuel Ben Affleck miał drobny wypadek w Lamborghini

Jest oskarżony o przypadkowe uderzenie 18-latka, gdy ten siedział na skale na zielonym terenie.

Izrael został również oskarżony o napaść podczas incydentu w Central Parku.

Jak podała policja i źródła, Stuhlbarg odmówił pomocy medycznej z powodu bólu i siniaków na karku.

„The Post” zwrócił się do swoich przedstawicieli z prośbą o komentarz.

Stuhlbarg przebywał w Nowym Jorku, zanim zagrał w „Patriots”, broadwayowskiej sztuce twórcy „The Crown”, Petera Morgana, opowiadającej o dojściu do władzy Władimira Putina.

Wcieli się w rolę rosyjskiego biznesmena Borysa Bieriezowskiego w przedstawieniu, którego pierwsze przedstawienia rozpoczną się w poniedziałek.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/01/us-news/boardwalk-empire-actor-michael-stuhlbarg-attacked-by-rock-wielding-homeless-man-near-central-park/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania