20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Finał The Walking Dead: The Ones Who Live: zakończenie Ricka i Michonne

Finał The Walking Dead: The Ones Who Live: zakończenie Ricka i Michonne

[This story contains major spoilers for The Walking Dead: The Ones Who Live finale.]

A ci, którzy przeżyli, żyli długo i szczęśliwie. koniec.

Na razie.

Seria jest ograniczona do sześciu odcinków The Walking Dead: Ci, którzy żyją dobiegł końca, zamykając, choćby na jakiś czas, historię Ricka Grimesa Andrew Lincolna i Michonne Danai Guriry. Przed serią powrotów nie było wątpliwości, że Rick i Michonne znów się spotkają i po drodze skopią mnóstwo tyłków. Czy uda im się przetrwać wspomniane kopnięcia? Zupełnie inne pytanie. Ale nie Ci, którzy żyją Finał odpowiedział na te obawy miażdżącym zwycięstwem Ricka i Michonne, którzy nie tylko powstrzymali złe CRM przed prowadzeniem wojny z niewinnym miastem, ale udało im się to wszystko zrobić z wystarczającą ilością czasu, aby wrócić do rodziny w Aleksandrii.

„Myślę, że było całkiem jasne, że go potrzebowaliśmy [to survive] „Epicka podróż” – mówi Gurira Reporter z Hollywood O szczęśliwym zakończeniu sezonu. „To nie mogło być łatwe, ale zawsze musieli lądować w tym miejscu”.

Wiele przedmiotów Żyjący Z biegiem czasu uległo to zmianie, łącznie z transformacją z filmowej trylogii w limitowany serial telewizyjny.

Według producenta wykonawczego i pomysłodawcy franczyzy Scotta Gimple'a, produkt końcowy bardzo różni się od tego, co początkowo przewidywano w przypadku niewyprodukowanych filmów Ricka Grimesa. Ale szczęśliwe zakończenie dla Ricka, Michonne i rodziny Grimes nigdy nie było wątpliwości.

„Nie sądzę, żeby to kiedykolwiek było na stole” – mówi Gimple o jakichkolwiek rozmowach na temat zabicia Ricka i Michonne. „Myślę, że znaliśmy nasz punkt końcowy. To była podróż pokazująca, jak dochodzimy do tego punktu końcowego i jak naprawdę ratują się nawzajem, nawet gdy się odnajdą, jak przekształcają się nawzajem z pewnych miejsc, do których udali się ze swoją tożsamością, co w pewnym sensie jest to podróż pełna opowieści.” Piękna miłość. Kiedy ludzie robią to dla siebie, być może odnaleźli się fizycznie, ale muszą się odnaleźć nawet w sobie nawzajem.

READ  Foo Fighters ogłasza występy na stadionach letnich w 2024 roku

„Nie zrobimy tego” – dodaje Lincoln. „To byłoby okrutne. Poza tym potrzeba więcej niż sześciu pierścieni, żeby mnie zabić.”

Andrew Lincolna Ricka Grimesa

Andrew Lincoln jako Rick Grimes

Twoja matka

Wielkie słowa tak zwanego „Odważnego Człowieka”, jak Rick stał się znany w Aleksandrii po jego rzekomej „śmierci” w sezonie 9. W ostatnich minutach odważny mężczyzna wraca do domu, ponownie spotykając się ze swoimi dziećmi, Judith i RJ, a aktorzy Cailee Fleming i Anthony Azure ponownie wcielają się w role z oryginalnego serialu.

„Chcieliśmy, żeby to było jak spełnienie marzeń” – mówi Gurira. „Nie można powiedzieć, że na tym świecie nie będzie szczęśliwych chwil. Będą, a to jest jeden z nich. Bohaterowie przeszli przez piekło i wysoką wodę, aby znaleźć się w tym momencie.

„To było piękne” – mówi Lincoln, wspominając dzień kręcenia, podczas którego po raz pierwszy pracował na ekranie ze swoimi dziećmi. „To było cudowne popołudnie pełne ponownego spotkania, znalezienia bardzo intymnej, prostej, bezpośredniej i, miejmy nadzieję, emocjonalnej sceny. I było to niesamowicie emocjonalne.

Chociaż Rick i Michonne nadal żyją i mają się dobrze, istnieje powód, aby zastanawiać się, czy tak pozostanie. Chociaż trio Lincoln, Gurira i Gimple powstrzymało się od potwierdzenia planów przyszłej współpracy, nadszedł koniec Żyjący To pozostawia szerokie możliwości.

W końcu co się stanie, gdy Rick odkryje, że Daryl i Negan istnieją we wszechświecie?

„To bardzo sprytne rozwiązanie i szczegółowo o tym rozmawialiśmy” – mówi Lincoln. „We wszechświecie wciąż żyje kilka postaci i byłoby niezwykłe, gdyby wszyscy w pewnym momencie oddychali tym samym powietrzem. To mogłoby być swego rodzaju masowe, szokujące spotkanie.”

Danai Gurira Michonne

Danai Gurira Michonne

Twoja matka

Pomijając Ricka i Michonne, Gimple wierzy, że na świecie wciąż istnieje wiele możliwości tworzenia historii chodzący trup istnienie. Żyjący Rozwiązanie głównych aspektów historii CRM, która po raz pierwszy miała miejsce w sezonie 7 głównej serii. Czy są jeszcze jakieś inne zasiane nasiona, którymi miłośnicy nasion powinni się teraz zainteresować?

„Powiem, że wymyślam swoje sny i fanfiction i zobaczę, czy tak się stanie, czy nie” – mówi Gimple. „Ale mamy historię spełniania marzeń. Ten program był marzeniem. Przychodzi mi na myśl cytat Willy’ego Wonki: «Tutaj moje marzenia stają się rzeczywistością, a niektóre z moich rzeczywistości stają się marzeniami». Nie sądzę, że to szaleństwo, jeśli to się zdarza i jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji.” W ofercie.

Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, niezależnie od tego, czy będzie to Rick i Michonne, wszystkie zaangażowane strony uzgadniają w ramach określonych ram kolejne kroki chodzący trup Cały wszechświat kręci się wokół tej samej głównej potrzeby: fascynującego opowiadania opartego na postaciach.

„Jest coś naprawdę satysfakcjonującego w tej postaci i tym, co udało ci się z nią zrobić przez te lata” – mówi Gurira. „Wiem, że nie zawsze można dostać tego typu postać i sposób, w jaki pisanie pozwoliło jej rozwinąć się jako osoba i znaleźć się w zupełnie innym miejscu niż wtedy, gdy poznaliśmy ją w sezonie 3. I to jest coś, co jest mi naprawdę głęboko wdzięczny za. I szczerze, pod koniec byłem szczęśliwy. Dla niej. Byłem bardzo zadowolony ze swojej postaci. Przeszła przez to, a jej ryzyko, pomysłowość i odwaga opłaciły się i uwielbiam to dla niej jako postaci. Co jest w przyszłości? Nie mogę o tym rozmawiać. Ale jestem bardzo wdzięczny za podróż, jaką przeszła do tej pory.

Udaj się tutaj, aby przypomnieć sobie historię Ricka i Michonne.