20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Airbnb, Roblox, Wynn Resorts i nie tylko

Airbnb, Roblox, Wynn Resorts i nie tylko

Logo Airbnb pojawia się na małej piramidzie pod szklaną piramidą Luwru w Paryżu, Francja, 12 marca 2019 r.

Płaskowyż Karola | Reuters

Sprawdź firmy, które trafiają na nagłówki gazet w handlu po godzinach:

Airbnb – Akcje firmy wynajmującej nieruchomości wzrosły o 5% podczas przedłużonego okresu handlowego we wtorek po tym, jak firma Wyniki za IV kwartał. Airbnb zarobił w tym okresie 8 centów przy przychodach 1,53 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się, że firma zarobi 3 centy na 1,46 miliarda dolarów sprzedaży. Firma dała również mocne wskazówki.

Wygraj kurorty Akcje firmy hotelarskiej spadły o ponad 2% po tym, jak Wynn pominął prognozy zysków za czwarty kwartał. Wynn stracił 1,37 dolara na akcję, wyłączając pozycje, co było większą stratą, niż oczekiwali analitycy. Jednak przychody przekroczyły oczekiwania. Firma odnotowała sprzedaż w wysokości 1,05 miliarda dolarów, w porównaniu do 994 milionów analityków ankietowanych przez Refinitiv.

gra Roblox Akcje firmy hazardowej spadły o ponad 12% po tym, jak wyniki Robloxa w czwartym kwartale nie spełniły oczekiwań na szczycie i akcjach. Firma straciła w tym okresie 25 centów na akcję i wygenerowała sprzedaż w wysokości 770 milionów dolarów. Według szacunków Refintiv, Wall Street spodziewała się, że firma straci 13 centów na akcję przy przychodach w wysokości 772 milionów dolarów.

religijny Akcje Denny’ego spadły o 10% po tym, jak wyniki spółki za czwarty kwartał rozczarowały Wall Street. Denny zarobił 16 centów na akcję przy przychodach w wysokości 107,6 miliona dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się, że firma zarobi 17 centów przy przychodach 111,8 miliona dolarów.

READ  Jamie Dimon z JPM ostrzega przed paniką na rynku, gdy USA zbliżają się do niewypłacalności