2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Agent – ​​Patriots CB JC Jackson zmaga się z problemami psychicznymi

Agent – ​​Patriots CB JC Jackson zmaga się z problemami psychicznymi

FOXBOROUGH, Massachusetts — Agent New England Patriots, J.C. Jackson, zmaga się z problemami psychicznymi, jego agent Neal Schwartz powiedział w niedzielę Adamowi Schefterowi z ESPN po tym, jak Jackson brał udział w przegranej 27:17 drużyny z Kansas City Chiefs, ale nie grał i był nie została zwolniona. Zauważył ją na uboczu.

Stan Jacksona był pierwszym tematem, o który zapytano trenera Billa Belichicka po meczu.

Belichick po prostu powiedział, że Jackson jest niedostępny. Zapytany, dlaczego Jackson znalazł się w składzie w dniu meczu, skoro nie był dostępny, Belichick odpowiedział: „Nie był dostępny. Po prostu tak zostaw”.

Zawodnik Patriots wyraził zaniepokojenie Jacksonem w szatni po meczu, ale nie był pewien, jakie okoliczności spowodowały, że Jackson nie zagrał. Nieobecność Jacksona spowodowała, że ​​na jego miejsce zastąpił niewybrany starter Alex Austin.

„Od razu po rozpoczęciu meczu dowiedziałem się, że zadzwoniono pod mój numer” – powiedział Austin. „To była niespodzianka.”

Zespoły mają obowiązek zgłosić swoich nieaktywnych zawodników na 90 minut przed rozpoczęciem meczu i na ten moment drużyna Patriots planowała przygotować Jacksona do rozpoczęcia meczu o 13:00 czasu wschodniego. W rezultacie uznali Shawna Wade’a za nieaktywnego przez trzeci rok.

Jednak gdy Jackson nagle był niedostępny, a Wade był nieaktywny, Patriots zabrakło w narożniku przeciwko rozgrywającemu Chiefs, Patrickowi Mahomesowi, który zdobył 27 z 37 na 305 jardów, a także miał dwa przyłożenia i dwa przechwyty.

READ  Jalen Mills ponownie podpisuje z Patriotami roczną umowę i może wrócić w bezpieczne miejsce

Weterani Jonathan Jones, Austin i Myles Bryant byli jedynymi biegaczami pozostającymi w składzie na dzień meczu i w pewnym momencie Jones opuścił drużynę z powodu kontuzji kolana, zanim wrócił.

Belichick porównał nieobecność Jacksona do sytuacji, w której z powodu kontuzji gra rezerwowy.

„Wszyscy wiemy, że kiedy mecz się rozpocznie, wszystko może się zdarzyć. [This] „To wydarzyło się trochę wcześniej” – powiedział.[Austin] Był gotowy do gry i od niego oczekiwano, że zagra [and] Grałem dużo. „Zadaniem każdego jest być gotowym do pracy”.

28-letni Jackson został kupiony od Los Angeles Chargers w wyniku transakcji 5 października. Wypadł z łask w Los Angeles po podpisaniu pięcioletniego kontraktu o wartości 82,5 mln dolarów w marcu 2022 r. i powiedział, że powrót do Nowej Anglii – gdzie rozpoczynał karierę w latach 2018–2021 – był dla niego jak powrót do domu.

Po szybkim awansie do podstawowej roli, gdy Patriots stracili debiutanta Christiana Gonzaleza z powodu kontuzji barku kończącej sezon, Jackson nie pojechał z drużyną do Niemiec na mecz przeciwko Colts, który odbył się 12 listopada. Potwierdził portalowi MassLive.com, że tydzień wcześniej opuścił „kontrolę łóżka” w hotelu drużyny, co spowodowało nałożenie na niego kary dyscyplinarnej i zakaz udawania się na mecz.

„Powiedziałbym, że psychicznie czuję się coraz lepiej. Ostatnie półtora roku było dla mnie psychicznie wzlotami i upadkami” – powiedział Jackson MassLive.com po powrocie do zespołu. „Widzisz nas w tych małych hełmach, ale kiedy wychodzimy przez te drzwi, mamy do czynienia z rzeczywistością i tym, z czym musi sobie radzić przeciętny człowiek”.

W niedzielę Jackson rozpoczął w tym sezonie sześć meczów dla Patriots, notując w sumie 25 odbiorów i sześć obronionych podań.