28 kwietnia, 2024

Steelers punkty kontra Browns, fast food: Nick Chubb, Amary Cooper prowadzą Cleveland obok Pittsburgha

Cztery dni po bolesnej porażce Browns odbiły się, pokonując swojego wieloletniego rywala u siebie w „Chursday Night Football”. Z pomocą Nicka Chubba i solidnym drugim przejazdem z obrony, Brown wygrał 29-17, aby przejść do 2-1 w sezonie. Pittsburgh, wracając po rozczarowującej porażce w drugim tygodniu, spadł do 1-2.

Po 14-13 w przerwie Brown zdominował mecz, strzelając pierwsze dwa pchnięcia w drugiej połowie. Ofensywa została podsycona przez Chubba, który zakończył noc ze 113 jardami na 23 trenerach. Cleveland również otrzymał wspaniały wieczór od Amari Cooper, którego złapanie z 32 jardów w trzeciej i 1 w grze wylądowało Chubb na 1 jardzie, zwiększając przewagę Browna do 23-14 na 9:29 przed końcem. Brown postawił wykrzyknik na zwycięstwo z defensywnym wynikiem Denzela Warda w ostatnim meczu gry.

Po powolnych starciach po obu stronach piłki, Brown – prowadzony przez Chubba na 37 jardów – uderzył jako pierwszy po podaniu Jacobiego Brissetta do Coopera, który zakończył wieczór na 101 jardów w siedmiu chwytach. Steelers odpowiedział 5-jardowym torem Nagy Harrisa, aby rozpocząć drugą kwartę. tancerz baletowy jedna ręka Początkujący George Pickens zakładający Harris Landing.

Cleveland uratował sytuację, chwytając Davida Ngoku z Brisset, a do końca pierwszej połowy pozostało 8:58. Steelersi objęli pierwsze chwile prowadzenia później, gdy Mitch Trubesky strzelił bramkę w biegu na przyłożenie na 1 jard. Atak Pittsburgha rozpoczął się w drugiej połowie kolejnym obiecującym prowadzeniem, które ostatecznie zawiodło wkrótce po przekroczeniu linii pomocy. Po tym, jak niewiele robił przez większą część drugiej połowy, Pittsburgh zdołał strzelić gola w późnym momencie, dzięki czemu był to sześciopunktowy mecz na 1:46 przed końcem. Jednak rzut karny w następnym meczu pozwolił drużynie Browna skrócić zegar meczowy do dziewięciu sekund.

Silne wiatry wpłynęły na oba krzesła w pierwszej połowie. Boswell przegapił 53-jardową próbę w drugiej jeździe Pittsburgha. Dzieciak The Browns, początkujący kicker York PAT, chybił, ale nadrobił to, strzelając do bramki z pola 34 jardów pod koniec trzeciej kwarty, aby dać Clevelandowi na dobre prowadzenie.

READ  Becky Hammon odniosła swoje pierwsze zwycięstwo jako trener WNBA w swoim debiucie w Las Vegas Ice

Dlaczego Steelerowie przegrali?

Przed wejściem do dzisiejszej nocy Trubisky nie rozegrał ani jednego meczu, na który przeszło ponad 200 jardów, ale udało mu się tego wieczoru, z linią bazową 20 na 32 na 211 jardów i bez przyłożenia.

Trubisky nie pokazał wystarczająco dużo w tym sezonie, a niektórzy pytają, czy powinien być na ławce dla nowicjusza QB Kenny’ego Picketta.

W ataku Deontay Johnson był wieczornym graczem Steelersów, z sześcioma przyjęciami na 63 jardy i słabą regeneracją, ale miał kilka kluczowych punktów. Najwyraźniej przestępstwo Steelersa ma wiele do zrobienia.

Obrona nie nadążała za Chubbem, jednym z najlepszych obrońców NFL, który w swoim CV strzelił kolejny mecz na 100 jardów.

Obrona tęskni za TJ Watt i historycznie nie wygrywa bez niego. Są teraz 0-6, gdy Watt jest na uboczu.

Dlaczego Brown wygrał?

Brown wyszedł z przegranej, gdy trzy etapy gry zmagały się i odzyskały siły dzięki grze, w której każdy miał pomocną dłoń w wygranej.

Brissett wydawał się pewny siebie i wytrwały, a gdy zaszła taka potrzeba, potrafił wykorzystać swoje pospieszne zdolności w sytuacjach krótkoterminowych.

Mówiąc o bieganiu, porozmawiajmy o Chubb. Chubb całkowicie zburzył obronę Steelerów, ustawiając 23 stojaki na 113 jardów i przyłożenie. Od 2018 roku rozegrał 24 mecze na 100 jardów, najwięcej w lidze w tym czasie.

Byłem również pod wrażeniem Coopera, który trafił z Brissettem i zakończył grę siedmioma chwytami na 101 jardów i przyłożeniem.

Tym, co przypieczętowało umowę z Browns, była obrona, która utrzymała Steelersów poza polem gry i wymusiła trzy serie z rzędu do końca gry. Steelers nigdy nie byli w stanie dojść do siebie po tych dwóch przystankach, co prowadzi nas do naszego punktu zwrotnego w grze.

(A lądowanie w obronie nie zaszkodziło w czasie śmieci).

punkt zwrotny

Pod koniec trzeciej kwarty podanie Trubisky’ego z 35 jardów do Jaylena Warrena zostało ponownie odwołane do rzutu karnego na Chukwuma Okorafora. Ta jazda doprowadziła do kopnięcia Steelersów wkrótce po tym, a Brown odpowiedział, strzelając bramkę z pola podczas następnej jazdy.

READ  Francis Tiafoe vs Rafael Nadal: Ameryka pokonała mistrza wielkoszlemowego w czwartej rundzie US Open

Gdy piłka wróciła, Steelerowie znowu nie mogli nic z nią zrobić, pokonując trzy razy.

Brown odpowiedział ponownie, tym razem używając 6:35, aby przejść 11 zagrań na 80 jardów i zdobył przyłożenie, aby uzyskać 23-14. W kampanii punktacji kilku graczy wywarło wpływ i Brown wydawał się mieć całkowitą kontrolę nad meczem, a Brissett wydawał się mieć całkowitą kontrolę nad swoim atakiem.

Chubb, który podczas tej wyprawy przeszedł ponad 100 jardów nad ziemią, miał sporą część biegu, w tym jeden na 16 jardów. Cooper mocno wzbił się w powietrze z 32-jardową przepustką, aby umieścić ich w strefie Steelers. Chubb był tym, który uderzył go na podwórku w wieku 4 i 1.

Co gorsza dla Steelerów, odpowiedzieli kolejną trójką, czyniąc ich dwoma z rzędu.

zagrać w grę

Steelersom nie udało się wygrać, ale mieli kolejną najlepszą rzecz, funkcję w sekcji „Gra w grę”.

Szeroki odbiornik George Pickens udowodnił, dlaczego mówi się o obozie treningowym Steelersa jednym chwytem. w pierwszym kwartale, Pickens wykonał niesamowity jednoręczny chwyt, który zdawał się przeczyć grawitacji.

Połów Pickensa pochodził z gry drugiej i trzeciej, a Trubisky rzucił jednego z nich na prawą stronę. Złapanie 36 jardów postawiło Steelerów na minusie i rozpoczęło zejście z Nagy Harris.

Co dalej

Brown uda się do Atlanty, aby zmierzyć się z Hawks w przyszłym tygodniu, w wieku 0-2 lat, gdy wejdą w trzeci tydzień. Dwie porażki Jastrzębi były bliskie, przegrywając 27-26 ze Świętymi i 31-27 z obrońcą Super Bowl. Mistrz baranów.

Steelers będą gospodarzem Jets w tygodniu 4. Atak Jets był do tej pory prowadzony przez Joe Flacco, Zach Wilson wciąż jest na uboczu z siniakiem kostnym i łzą łąkotki. Oczekiwano, że Wilson opuści dwa do czterech tygodni i nie wróci przez trzeci tydzień. W ciągu dwóch tygodni Flacco zajmuje trzecie miejsce w przejeżdżających jardach z 616, za Tua Tagovailoa Dolphins (739) i liderem Carson Wentz (650).

READ  Wyniki March Madness: Zdenerwowanie Oakland z Kentucky stało się najważniejszym momentem pierwszego dnia turnieju NCAA