2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eagles obniżyli ocenę Jalena Hurts do wątpliwego meczu z Seahawks – NBC Sports Philadelphia

Eagles obniżyli ocenę Jalena Hurts do wątpliwego meczu z Seahawks – NBC Sports Philadelphia

SEATTLE — The Eagles obniżyli ocenę Jalena Hurts do rangi „wątpliwą” w związku z meczem przeciwko Seahawks w Monday Night Football z powodu choroby, potwierdziły źródła ligowe NBC Sports Philadelphia.

Hertz (25 l.) pojawił się w sobotnim raporcie zespołu dotyczącym kontuzji, kiedy z powodu choroby opuścił treningi i nadal źle się czuł.

Adam Schefter z ESPN jako pierwszy poinformował, że ocena Hurts została obniżona.

Źródło podało, że Hurts podróżuje do Seattle oddzielnie, aby uniknąć zarażenia chorobą swoich kolegów. Pierwotnie Eagles mieli zmierzyć się z Seahawks w niedzielę, ale mecz został przełożony na poniedziałkowy wieczór. To może dać mu wystarczająco dużo czasu, aby wykształcił się na tyle, że będzie mógł grać.

Jeśli Hurts nie będzie mógł zagrać w poniedziałek, Orły zwrócą się do weterana rezerwowego Marcusa Marioty, który w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrał swoje pierwsze siedem ofensywnych snapów w sezonie przeciwko 49ers i Cowboys. Mariota (30 lat) rozpoczyna dziewiąty sezon w NFL i ma na swoim koncie 74 starty w karierze.

The Eagles pozyskali Mariotę jako rezerwowego w okresie pozasezonowym. Gardner Minshew odszedł, aby zostać rezerwowym rozgrywającym Colts, ale od czasu kontuzji Anthony’ego Richardsona był podstawowym rozgrywającym.

To może ostatecznie przerodzić się w pojedynek pomiędzy rezerwowymi pomocnikami. Geno Smith z Seahawks również znalazł się pod znakiem zapytania ze względu na kontuzję biodra, która wykluczyła go z gry w zeszłym tygodniu. Jeśli Smith nie będzie mógł grać, Seahawks uruchomią Drew Lock.

W sobotę drużyna Eagles wykluczyła także trzech zawodników z Monday Night Football: CB Dariusa Slaya (kolano), RG Cam Jurgensa (klatka piersiowa) i LB Zacha Cunninghama (kolano). Spodziewaj się, że debiutant Kelee Ringo zastąpi Slaya, Sua Opeta zastąpi Jurgensa, a Shaq Leonard zastąpi Cunninghama.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

READ  Jose Altuve pomaga podnieść Astrosa do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w Gimnastyce 2