20 kwietnia, 2024

Aaron Rodgers rzuca DD i idzie do szatni przed przerwą

Obrazy Getty

Packers zajęli trochę czasu, aby znaleźć ostatnią strefę w pierwszej połowie niedzielnego meczu w Minnesocie, ale dotarli tam przed końcem drugiej kwarty.

Rozgrywający Aaron Rodgers Uderz w ciasny koniec Josiah Tegucara W przypadku przyziemienia na 25 jardów Packers pozwolili Wikingom ogolić prowadzenie 16-10 przed przerwą. To pierwsze przyłożenie w karierze Teguary w NFL, a on złapał 12 jardów wcześniej podczas jazdy, aby pomóc mu osiągnąć poziom punktacji Green Bay.

To był doskonały rzut na ruch Rodgersa, który w tym tygodniu doznał kontuzji z powodu kontuzji palca u nogi. Wyglądał dobrze w tym rzucie, ale wszedł do szatni podczas późniejszego opętania przez Wikingów. Pakowacze wymuszający punt i Miłość Jordania Wziął kolano, aby zakończyć połowę.

Rodgers miał 13 na 22 na 188 jardów i poprowadził Packers do bramki, aby otworzyć grę. Kolejny przepływ w czerwonej strefie zakończył się bez punktów Mason Crosby Nietrafiony rzut z pola z 32 jardów.

Kuzyni Kirka 187 jardów na 9 na 10 i przyziemienie Adam Theelan. Justin Jefferson Złapał trzy chwyty na 104 jardy w pierwszej kwarcie, ale nie dodał tego w drugiej kwarcie.

READ  Kto może zastąpić Mela Tuckera? Kandydaci na trenerów piłki nożnej stanu Michigan