2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

49ers chwalą Brocka Purdy'ego i ubolewają nad kosztownymi błędami w Super Bowl

49ers chwalą Brocka Purdy'ego i ubolewają nad kosztownymi błędami w Super Bowl

On gra

LAS VEGAS – Pomimo zakończenia sezonu bez osiągnięcia celu,… 49ers z San Francisco Na dużej scenie udowodnili, że są kopalnią talentów.

Przegrali Super Bowl 58 z Szefowie Kansas City W niedzielę wynik 25:22 był zaledwie drugim meczem w dogrywce w historii Super Bowl. 49ers zdominowali sezon zasadniczy do tego stopnia, że ​​mieli dziewięciu zawodników Pro Bowler z najwyższej półki w lidze, z których pięciu reprezentuje ich potężny atak. Kilka jednostek ma wiele znanych nazwisk, jak rozgrywający Brock Purdy, obrońca Christian McCaffrey, skrzydłowi Deebo Samuel i Brandon Aiyuk, lewy obrońca Trent Williams i ostry George Kittle.

Gwiazda wieczoru w San Francisco podczas pierwszego Super Bowl w Las Vegas nie była jedną z nich. Skrzydłowy skrzydłowy Jauan Jennings został drugim zawodnikiem w historii Super Bowl, który zdobył przyłożenie podające (podstępne zagranie McCaffreya) i złapał jedno (rzut Purdy'ego, który po złapaniu znokautował dwóch obrońców). Nick Foles zrobił to także wtedy, gdy Philadelphia Eagles wygrała Super Bowl 52.

„Byłem gotowy, gdy wywołano mój numer” – powiedział Jennings, który był Po ukończeniu szkoły średniej był piątym rozgrywającym w kraju… To było wspaniałe uczucie” – powiedział po meczu. … Aby zagrać w tę grę, myślę o moim trenerze rozgrywającego z liceum. Wiem, że jest teraz bardzo dumny. Kurczę, myślałem, że to wygramy.

Chociaż Purdy jest znany jako Mr. Irrelevant, ponieważ został wybrany jako ostatni w drafcie NFL 2022, Jennings również został wybrany w siódmej rundzie, zajmując 217. miejsce dwa lata temu. Obaj zaprezentują swoje umiejętności w ważnym meczu.

READ  Donte Whitner uważa, że ​​porażka 49ers z Ravens to „błogosławieństwo w nieszczęściu” – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Juan jest niewiarygodnym graczem” – powiedział mediom środkowy obrońca Kyle Goscheck. „Rozegrał tak ważny mecz. Po prostu uwielbiam jego mentalność. Zawsze jest gotowy, aby przyspieszyć i wykonać duże ruchy w ważnych sytuacjach. To facet, na którego możemy liczyć”.

„To niewiarygodne” – powiedział McCaffrey. „Jest bardzo utalentowany, ale gra z wielkim sercem”.

49ers złożyli także hołd Purdy'emu, który zagrał w swoim pierwszym Super Bowl. W zeszłym roku stał się narodową sensacją, kiedy objął stanowisko rozgrywającego trzeciej linii i poprowadził drużynę do mistrzostw NFC. Wśród jego fanów jest emerytowany mistrz Super Bowl Drew Brees.

W swoim Super Bowl Purdy trafił 23 z 38 na 255 jardów i rzucił przyłożenie Jenningsowi. Rozpoczął sezon pięcioma meczami z rzędu bez przechwytu i ponownie bronił piłki w meczu o tytuł.

„Uważam, że wykonał świetną robotę” – powiedział Kittle. „Przez cały mecz, nie oglądałem taśmy ani niczego podobnego, ale Brock wyglądał naturalnie. Oddając piłkę, kiedy tego potrzebował, umieszczając ją blisko zasięgu, uważam, że Brock rozegrał świetny mecz.

„Był fantastyczny. Zrobił wszystko, co było konieczne, aby wygrać mecz” – powiedział linebacker Fred Warner. „Mieliśmy tam kilka okazji przed końcem meczu, oczywiście po dogrywce, aby dać obronie szansę na wyjście i dokończenie akcji. meczu, a my tego nie zrobiliśmy.”

Kolejnym aspektem, który może przyczynić się do sukcesu San Francisco, jest odpowiedzialność. Podobnie jak Warner, który przejął obronę, pozwalając Patrickowi Mahomesowi rzucić zwycięską piłkę do Mecole Hardman. W akcji doszło do dwóch konwersji po trzeciej próbie i dwóch konwersji po czwartej i 1, gdy do gry wbiegł Travis Kelce, a Mahomes sfałszował przekazanie Isiahowi Pacheco, po czym rzucił się do przodu, aby przesunąć łańcuchy.

McCaffrey stracił piłkę już w pierwszym podaniu w meczu. Skończył z 22 prowadzącymi na 80 jardów i złapał wszystkie osiem rzuconych mu podań, w tym wynik Jenningsa, ale strata utknęła mu w pamięci.

READ  Wyniki mówią same za siebie

„Rany, które sam sobie zadałem” – powiedział. „Nie możesz dotknąć piłki w pierwszej rundzie, musisz zdobyć punkty”.

Purdy także spojrzał w lustro na swoją rolę w przegranej.

„Muszę być lepszy w dowodzeniu zawodnikami, radzeniu sobie w grupie i mówieniu im, czego się spodziewać” – powiedział.

49ers pokazali w tym sezonie, że radzą sobie z przeciwnościami losu. Był okres, gdy Samuel, Williams i gwiazdorski obrońca Dre Greenlaw byli kontuzjowani. San Francisco przegrało trzy mecze z rzędu. Greenlaw doznał kontuzji ścięgna Achillesa w Super Bowl i zespół odczuł jego nieobecność.

„Było mi niedobrze” – powiedział Warner. „Nadal jestem chory. Widzę go w przerwie i płaczę, ponieważ bardzo go boli.

Choć wielu graczy stwierdziło, że nie może zastanawiać się nad sezonem ani mieć oczekiwań na przyszły rok, McCaffrey powiedział, że jego mentalność pozostaje taka sama.

„Zawsze jestem podekscytowany” – powiedział. „W tej chwili to boli, ale stary, to życie jest do bani. Złe rzeczy się zdarzają, wszystko zależy od tego, jak zareagujesz”.