16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jenny Cavnar została spikerką na żywo w NBC Sports California – NBC Sports Bay Area & California

Jenny Cavnar została spikerką na żywo w NBC Sports California – NBC Sports Bay Area & California

Jak ogłoszono we wtorek, stacja NBC Sports California wyznaczyła Jenny Cavnar na główną spikerkę relacji na żywo z meczu Oakland Athletics.

Ta weteranka mediów z 20-letnim stażem i 17-letnim doświadczeniem w baseballu stała się pierwszą w historii Major League Baseball główną kobietą, która głosiła w meczach na żywo. Będzie wywoływał większość gier „A”.

Przez ostatnie 12 lat Cavnar był zapasowym spikerem na żywo, gospodarzem przed meczem i po meczu, a także reporterem regionalnej telewizji Colorado Rockies. Podczas swojej pracy w Górach Skalistych stała się pierwszą kobietą od ćwierćwiecza, która w 2018 r. zwołała telewizyjny mecz MLB, a w 2015 r. była pierwszą kobietą, która przeprowadziła analizę serialu National League w radiu. . Wcześniej przez prawie pięć lat relacjonowała San Diego Padres jako reporterka i prezenterka.

„Jenny to bardzo utalentowana nadawczyni z bogatym doświadczeniem w baseballu” – powiedział Matt Murphy, prezes i dyrektor generalny NBC Sports California i NBC Sports Bay Area. „Była pionierską profesjonalistką, która przez całą swoją karierę zdobyła podziw fanów i rówieśników. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że dołączyła do naszego najlepszego zespołu i poprowadzi naszą czołową pozycję od tego sezonu”.

Cavnar regularnie współpracuje z MLB Network Radio na platformie SiriusXM przez cały sezon zasadniczy i po sezonie. W sieciach FS1 i Pac 12 Networks zaprasza także do zawodów koszykówki mężczyzn i kobiet. Cavnar, pięciokrotna zdobywczyni nagrody Emmy, została pierwszą kobietą, która w 2021 r. otrzymała tytuł komentatorki sportowej roku w Kolorado od National Sports Media Association (NSMA).

„Dołączenie do zespołu telewizyjnego drużyny Oakland A’s i jej bogatej historii w baseballu to spełnienie marzeń” – powiedział Cavnar. „Dorastając jako córka trenera baseballu, od najmłodszych lat kochałam tę grę, wraz z historiami, historią i relacjami, jakie zapewnia ta gra. Jestem podekscytowana rozpoczęciem mojego 18. sezonu jako nadawca głównej ligi z moją ukochaną przyjacielowi Dallasowi Bradenowi i dzieleniu się naszymi doświadczeniami z lojalnymi fanami lekkoatletyki podczas wspólnej podróży”.

READ  Sean Burroughs: złoty medalista olimpijski, mistrz World Series i były zawodnik ligi MLB zmarł w wieku 43 lat.

Cavnar relacjonował wiele innych drużyn i dyscyplin sportowych jako reporter, nadawca i gospodarz. Pełniła funkcję gospodarza relacji z Anaheim Ducks z drużyny NHL, była współgospodarzem programu z okazji Igrzysk Olimpijskich i spędziła prawie pięć lat jako reporterka poboczna i współautorka programów relacjonujących lekkoatletykę na Uniwersytecie Stanowym w San Diego.

Absolwentka Colorado State University, gdzie była członkiem drużyny lacrosse, Cavnar rozpoczęła karierę medialną jako stażystka w KUSA/NBC Channel 9 w Denver oraz jako reporter sportowy w stacji radiowej w Fort Collins w Kolorado. Zarówno w mediach sportowych, jak i w lacrosse, w tym przez dwa sezony jako asystent trenera na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.