2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dyrektor generalny White Sox, Chris Getz, składa odważne oświadczenie – NBC Sports Chicago

Dyrektor generalny White Sox, Chris Getz, składa odważne oświadczenie – NBC Sports Chicago

Wraz z zakończeniem sezonu MLB drużyna White Sox coraz głośniej opowiada o swoich planach dotyczących Dylana Cease’a.

W listopadzie poufne raporty wskazywały, że istnieje 90% szans, że pierwotna moneta zostanie sprzedana do dnia otwarcia. Teraz, gdy miotacze i łapacze zgłaszają się na wiosenne treningi w środę, dyrektor generalny White Sox, Chris Getz, dał jasno do zrozumienia, że ​​nie ma problemu z utrzymaniem się w drużynie w dającej się przewidzieć przyszłości.

„Spodziewam się, że Dylan Cease będzie naszym starterem w dniu otwarcia” – powiedział Getz reporterom podczas poniedziałkowej sesji na Zoomie. „Miał fantastyczny okres poza sezonem. Regularnie się z nim kontaktowałem, wiem, że jego nazwisko pojawiało się w ogłoszeniach o potencjalnych umowach i, co nie jest zaskoczeniem, nie miało to na niego wpływu. Jest bardzo profesjonalny”. [and] Po prostu skup się na wykonywanym zadaniu. „Nie mogę się więc doczekać spotkania z nim za kilka dni i zdecydowanie czuję, że jest w dobrej sytuacji, aby rozegrać doskonały rok”.

Od stycznia w MLB krążyły plotki, że White Sox proszą „słońce i księżyc” o praworęcznego asa, a ESPN donosi, że Cease prawdopodobnie pozostanie na południowej łapie aż do terminu wymiany.

„Nie wywiera się na nich żadnej presji, aby obniżyli cenę wywoławczą” – powiedział Busterowi Olneyowi z ESPN jeden z dyrektorów. „Dostaną to, czego chcą w ostatecznym terminie (handlowym).”

Sam Getz dał jasno do zrozumienia, że ​​nie ustąpi z ceny.

„Kiedy masz kogoś takiego jak Dylan, przestań [caliber] To, jak się przygotowuje, styl życia, jaki prowadzi, zrównoważony nastrój, w jakim pracuje, i oczywiście talent i inne rzeczy, to rzadkie rzeczy. Getz powiedział w niedzielę w radiu MLB Network Radio. „…Mocno wierzę w Dylana Cease. Czuję się bardzo komfortowo, chodząc na wiosenne treningi, na sezon z Dylanem”.

READ  Sytuacja Bradleya Beala podkreśla flopy, wyzwania związane z wylądowaniem projektu umowy, krosna wolnej agencji

Pomimo niezbyt dobrych wyników w 2023 r., Cease udowodnił swoją wartość w 2022 r., notując niemal doskonałe występy przez cały sezon. Rzucił prawie 200 rund, utrzymując ERA na poziomie 2,20 podczas swoich startów. W tym sezonie uderzył także 227 pałkarzy.

„Muszę mieć na uwadze zdrowie organizacji, jeśli chcę [a trade] „To coś, co musimy zrobić, aby stać się lepszymi w perspektywie krótko- i długoterminowej, i myślę, że należy to mocno wziąć pod uwagę” – powiedział Getz. „…Zespoły wciąż dzwonią. Wciąż próbują wypracować porozumienie, które będzie odpowiadało obu stronom.

„Jeśli gdzieś będzie dopasowanie, zrobimy to”.

NBC Sports Chicago zapewnia mecze White Sox przez cały sezon! Transmisje gier Tutaj i dalej Aplikacja sportowa NBC.