28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięzca Super Bowl Tony Chiracusa okazuje się zabawnym reporterem, umiera w wieku 55

W ogłoszeniu grupy nie podano przyczyny ani miejsca jego śmierci.

„Rodzina Syracuse wzywa wszystkich do poszanowania swojej prywatności w tym trudnym czasie” – powiedziała organizacja.

Przed pracą w Fox Sports w latach 2003-2015 Syracuse miał 12-letnią karierę jako gracz defensywny z Indianapolis Golds and Ravens, analitykiem z drugiej dekady w transmisjach NFL tej sieci.

„To trudne. Kocham Goose jak brata” – powiedział były supergwiazda Ravens, Ray Lewis. „Od pierwszego dnia, w którym się poznaliśmy, wiedziałem, że życie jest inne. Wiedziałem, że był kimś, kto zmieni moje życie na zawsze. Jest osobą, która sprawia, że ​​czujesz się ważna i wyjątkowa. Nigdy tego nie zmienisz. facet.

„Na boisku był ostatnim zawodnikiem, który pokazał się najlepiej z nas wszystkich”.

Były biegacz Jamal Lewis powiedział, że Syracuse był jednym z najbardziej skromnych i zabawnych facetów, jakich znał. Byli sąsiadami w szatni w dniu meczu.

„Nigdy nie zawracał sobie głowy życiem i nie cieszył się nim” – powiedział Lewis. „Kiedy w moim brzuchu pojawiły się motyle, zażartował i podniósł mnie”.

Na obozie treningowym Syracuse celował w pierwszym sezonie programu HBO „Heart Knox”, który śledzi drużynę NFL. W niezapomnianej scenie On niegrzeczny w ciasnych końcach zespołuSpotkaj się w przyczepie, blokując drzwi stolikiem i deską. Gwiazda Shannon Sharp wielokrotnie próbowała otworzyć drzwi, ale została uwięziona w środku.

„Gdy tylko zdałem sobie sprawę, że jesteśmy zamknięci w środku, wiedziałem już, kto to zrobił” – powiedział Sharp w ESPN w 2021 roku. „Kiedy garnitury są ściągane i coś się dzieje, wiesz trochę, kto to zrobi, to Gęś”.

W następnym rozdziale Wymiana ciężarówki Sharp Goose Aby zemścić się z parkingu żołnierzy do sklepu spożywczego, Siriguza w końcu przeprasza i obiecuje nie zadzierać z nim przez cały obóz. Chiracusa zgodził się – krzyżując palce.

Syracuse pojawił się w czterech odcinkach „Rodziny Soprano” w małej roli Frankie Cortes i wystąpił w filmie Spike’a Lee „25th Hour” z 2002 roku.

READ  Rosja burzy most nad rzeką ukraińską, odcinając drogę ucieczki

Analizując gry dla Foxa, Syracuse jest czasami znany ze swoich szalonych strojów. Na meczu w Londynie nosił melonik i czarnego pawia. Na świąteczną grę miał na sobie sweterek na choinkę.

Jego niezwykły styl ogłoszeń na stronie miał zarówno fanów, jak i krytyków. W 2016 roku Barstool jest pisarzem sportowym Nazwała go „najbardziej zabawnym reporterem pobocznym wszechczasów”.
Wiadomość o śmierci Syracuse pojawiła się zaledwie kilka godzin po tym, jak ogłosiły to Kruki Zewnętrzny obrońca Jaylan Ferguson nie żyje W wieku 26 lat. Nie zgłoszono przyczyny śmierci. Baltimore stworzył możliwość Louisiana Tech w trzeciej rundzie w 2019 roku. W 38 meczach z drużyną, zaczynając od 10, Ferguson miał 67 odbiorów i 4,5 worków w ciągu trzech sezonów.

„To bardzo smutny dzień dla Baltimore Ravens” – powiedział w oświadczeniu właściciel Steve Picciotti. „Doceniamy wszystkich, którzy wyrazili wsparcie dla naszych zawodników, trenerów i personelu”.