16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródło mówi, że Seattle Seahawks dawno temu wypuściło kapitana defensywy Bobby’ego Wagnera

Źródło mówi, że Seattle Seahawks dawno temu wypuściło kapitana defensywy Bobby’ego Wagnera

Seattle – Dzień zmiany franczyzy Seattle Seahawks trwał we wtorek wieczorem, a zespół zgłosił gracza All-Pro linebacker Bobby Wagner Źródło powiedział ESPN, Adam Shifter, że zostanie zwolniony.

Wiadomość pojawiła się kilka godzin po tym, jak Shifter poinformował, że Seahawks zgodzili się na wymianę pomocnika Russell Wilson do Denver Broncos. Podstawy dwóch franczyz, które powstały tego samego dnia w 2012 roku, po 10 latach opuszczają Seattle tego samego dnia.

Wraz z wydaniem Wagnera, Seahawks przechodzą z ich wieloletniego lidera defensywy i innego gracza, który był jednym z najbardziej wpływowych w historii serii.

Posunięcie to zaoszczędziłoby Seahawkom 16,6 miliona dolarów w gotówce i miejsce na ograniczenie pensji, pozostawiając ogromną dziurę w środku ich obrony. Nie było to niespodzianką, biorąc pod uwagę kontrakt i wiek Wagnera (w czerwcu skończy 32 lata) oraz niezobowiązujące komentarze trenera Pete’a Carrolla i dyrektora generalnego Johna Schneidera na spotkaniu skautingowym w zeszłym tygodniu.

Sam Wagner głośno zastanawiał się nad swoją przyszłością, gdy Seahawks kończyli rozczarowujący sezon 7-10, który doprowadził do kilku zmian w sztabie trenerskim Carrolla. Wśród nich było zwolnienie koordynatora obrony Kena Nortona Jr., byłego trenera Wagnera i jednego z jego najsilniejszych zwolenników w organizacji.

Nie jest jasne, czy trwają prace nad powrotem do Seattle z tańszą umową.

Na razie tylko koniec defensywny Benson Maywa – który opuścił Seattle i wrócił w 2020 roku – szczątki Seahawks 2013, które wygrały Super Bowl XLVIII. Wagner, który został wybrany z Wilsonem w drugim dniu draftu 2012, był ostatnim pozostałym członkiem gwiezdnej obrony, która doprowadziła Seattle do jedynego mistrzostwa świata i powrotu na Super Bowl XLIX po sezonie 2014.

Wagner, który został wybrany z Wilsonem w drugim dniu draftu 2012, był ostatnim pozostałym członkiem gwiezdnej obrony, która doprowadziła Seattle do jedynego mistrzostwa świata w Super Bowl XLVIII i powrotu na Super Bowl XLIX po sezonie 2014 .

READ  Miedwiediew ogłusza Alcaraza i zmierzy się z Djokoviciem w finale US Open

Wagner po raz pierwszy w swojej karierze zostanie wolnym agentem. Wiąże się to z interesującą zmianą, ponieważ nadal działa jako jego agent, co zrobił, gdy negocjował swoje trzyletnie przedłużenie o 54 miliony dolarów latem 2019 roku. 18 milionów dolarów na sezon jest prawdopodobnie najbardziej znaną historią sukcesu dla głośny zawodnik Związku Piłki Nożnej.Futbol Amerykański przejmuje własne rozmowy kontraktowe.

Dwa i pół roku później ten kontrakt pomógł mu uwolnić się.

Wagner, wszechczasowy lider Seahawks, wchodził w ostatni rok umowy z niezabezpieczoną pensją podstawową w wysokości 16,35 miliona dolarów i kolejnymi 250 000 dolarów dostępnymi na liście premii na mecz. Jego opłata w wysokości 20,35 miliona dolarów była trudna, nawet przy Seahawks w dobrej formie kapelusza – i nawet po odejściu Wagnera ze 170. sezonu Intervention, który przyniósł mu ósme skinienie głową w Pro Bowl w ciągu 10 sezonów.

Wagner pokazał to najlepiej, mimo że przegapił wszystkie z wyjątkiem jednego ze swoich dwóch ostatnich meczów ze skręceniem kolana. Carroll powiedział, że to nie będzie wymagało operacji.

Zapytany o Wagnera w zeszłym tygodniu w Indianapolis, Carroll udzielił sprzecznej odpowiedzi, która ostatecznie utrwaliła niepewność, czy wróci w 2022 roku.

„Spodziewamy się grać z Bobbym” – powiedział Carroll. „Uwielbiamy grać z Bobbym. Był świetnym graczem i miał kolejny świetny sezon. O tej porze roku jest wielu graczy na pozycji, w której musimy dowiedzieć się, gdzie wszyscy pasują. To stała jego część i chcielibyśmy móc się z nim bawić. , więc zamierzamy to zrobić. Jeśli nam się uda, zrobimy to”.

Uwolnienie Wagnera pozostawia po sobie 3,75 miliona dolarów martwych pieniędzy.

Najbardziej rozsądnym kandydatem w domu do zastąpienia Wagnera jest… Cody BartonSelekcja III rundy 2019, która brała udział w pięciu meczach w trzech sezonach. Barton rozpoczął w tygodniu 18 po tym, jak Wagner doznał kontuzji kolana w meczu otwarcia w poprzednim tygodniu, kiedy jego stopa poślizgnęła się, próbując zasadzić ją na mokrej trawie w Lumen Fiend.

READ  Niedzielny mecz Bills-Browns przeniósł się do Detroit, a fani otrzymali zwrot pieniędzy za bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Przed kontuzją Wagner nigdy nie chybił strzału w 2021 roku. Jego 170 prób w 17 tygodniu prowadziło w NFL i pobiło jego rekord franczyzy na jeden sezon w 2016 roku. Jordan Brooks (184) pobił rekord w 18. tygodniu z Wagnerem na uboczu.

Chociaż Wagner nie zagrał tak wielu imponujących zagrań, jak w niektórych swoich najlepszych sezonach, strzelił przechwytywanie, worek, wymuszoną fumble i pięć asyst obronionych w 2021 roku w drodze do selekcji All-Pro dla drugiej drużyny.

W 2020 roku Wagner był jednym z 22 obrońców wymienionych przez Pro Football Hall of Fame dla drużyny All-Decade w 2010 roku. Jego godne uwagi CV zawiera również sześć typów dla pierwszej drużyny All-Pro i dwa typy dla drugiej drużyny All-Pro i osiem Pro. Miski przytakują, które zajęły drugie miejsce w historii franczyzy.

Według liczby drużyn, 1381 kariera Wagnera znajduje się na szczycie listy wszech czasów z prawie 400. Prowadzi NFL w wślizgach z ponad 150, odkąd Seahawks wybrali go do drugiej rundy stanu Utah w 2012 roku.

Pod koniec grudnia Wagner odpowiedział twierdząco na pytanie, czy zastanawia się nad swoją przyszłością w Seattle.

Powiedział: „Myślisz o tym”. „Myślisz o tym, jak będzie wyglądał przyszły rok i co przyniesie przyszłość, ponieważ był to sezon, którego chyba wszyscy nie planowaliśmy. Nie planowaliśmy, aby sezon wyglądał tak, więc oczywiście będzie kilka zmiany i czy byłam częścią tych zmian, czy nie, nie wiem.”

Na tej samej konferencji prasowej Wagner dał jasno do zrozumienia, że ​​nie rozważa przejścia na emeryturę. Tydzień później bardziej optymistycznie wypowiadał się na temat pozostania z Seahawks.

„Rozumiem, że jest to komercyjna strona, ale z mojej strony jest duży optymizm, że wrócę”, powiedział Wagner na początku stycznia. „Więc się tym nie martwię. Oczywiście nie mogę kontrolować wszystkiego. Mogę kontrolować tylko swoją część. A moja część w tym polega na tym, że czuję, że kocham to miasto. Kocham ten zespół, kocham Seahawks Więc zawsze chciałem być częścią dobrych i złych czasów serii i za każdym razem.Więc jest to zespół, którego chciałbym być częścią przez bardzo, bardzo długi czas.

READ  Emma Hayes wygrywa na pierwszym treningu USWNT; Swanson i Davidson strzelają dwa gole

„Więc z mojej strony tak właśnie jestem, że jestem Seahawkiem, dopóki nie powiedzą mi, że nie jestem. Taka jest moja mentalność. Więc nie widzę, żeby to była moja ostatnia gra lub ta następna gra może być moją następną grą ”.

Zapytano Wagnera, co sprawiło, że był tak optymistyczny, że wróci.

„Powiedziałbym, że jestem dobrym biznesmenem i mam tu dużo szacunku” – powiedział Wagner. „Więc zamierzam po prostu wejść w sposób myślenia mojego przedsiębiorcy i popracować nad kilkoma rzeczami”.