24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Seattle Seahawks zgadza się zamienić QB Russella Wilsona na Denver Broncos, zdobyć trzech graczy, wybrać

Seattle Seahawks zgadza się zamienić QB Russella Wilsona na Denver Broncos, zdobyć trzech graczy, wybrać

Po tygodniach negocjacji, w jednej z największych transakcji w historii NFL, Denver Broncos zgodzili się wysłać tratwę graczy i draftowych typów do Seattle Seahawks w zamian za zwycięskiego rozgrywającego Super Bowl. Russell Wilsonźródła mówią ESPN.

Broncos zgodził się na wymianę rozgrywającego Drew Lockciasny koniec Noe jesteślinia obrony Shelby Harrisdwa typy z pierwszej rundy, dwa typy z drugiej rundy, wybór z piątej rundy dla Wilson’s Hawks i wybór z czwartej rundy, podają źródła.

Handel daje Denverowi rozgrywającego, którego szuka od czasu przejścia Peytona Manninga na emeryturę, a Seattle daje podstawy do odbudowy bez rozgrywającego, który poprowadził Seahawks do ich jedynego tytułu Super Bowl.

Oczekuje się, że Wilson zrezygnuje z klauzuli o zakazie handlu, ostatniej przeszkody przed sfinalizowaniem transakcji, uwalniając Seahawks do wysłania do Denver i kończąc historyczną 10-sezonową karierę w Seattle, w której znalazło się dziewięć typów Pro Bowl, jeden tytuł Super Bowl i wiele więcej Zwycięstwa to więcej niż którykolwiek rozgrywający zdobył w swoich pierwszych 10 sezonach w lidze.

Wilson będzie również musiał zdać egzamin fizyczny. Handel nie może zostać oficjalnie ogłoszony do środy 16 maja o godzinie 16:00 czasu wschodniego, czyli do rozpoczęcia ligowego roku 2022.

Nie ma nic wspólnego z przejęciem Wilsona przez Denver Aaron RodgersDecyzja o powrocie do Green Bay. Według źródeł, George Patton, dyrektor generalny Denver, rozpoczął rozmowy handlowe z Seattle w sprawie Wilsona co najmniej dwa tygodnie temu. Ale w ostatnich dniach, gdy rozmowy handlowe z Seattle nabrały tempa, stało się jasne, że planem Bronco A był Wilson. Broncos i Packers nie rozmawiali o umowie Rodgersa w tym sezonie.

Seahawks cicho słuchali występów Wilsona i odbierali telefony od wielu zespołów. Źródło w lidze oszacowało, że łączna liczba to kilkanaście drużyn. Wilson czuł, że będzie musiał przejść dalej, a jeśli to zrobi, chciałby przejść do udanego programu. Mówi się, że Denver, z całym swoim ofensywnym talentem i solidną obroną, bardzo mu się podobał.

READ  Kaitlyn Clark błyszczy w swoim przedsezonowym debiucie w WNBA, gdy Indiana Fever przegrała z Dallas Wings

Denver stara się znaleźć odpowiedniego rozgrywającego od czasu przejścia Manninga na emeryturę, podobnie jak organizacja od lat stara się znaleźć odpowiedniego rozgrywającego po przejściu Johna Elwaya na emeryturę. Wchodzi 33-letni Wilson.

Według ESPN Stats & Information Wilson pokonał Broncos w Super Bowl XLVIII i został pierwszym rozgrywającym, który zagra w drużynie, która pokonała go w Super Bowl.

Trener Pete Carroll powiedział dziennikarzom na wiecu Boy Scouts w zeszłym tygodniu, że Seahawks „nie mieli zamiaru” handlować z Wilsonem, ale Carroll po raz kolejny powstrzymał się od całkowitego odrzucenia tej możliwości. Carroll powiedział, że standardową odpowiedzią na dyrektora generalnego Johna Schneidera dla zespołów pytających o Wilsona jest to, że Seahawks nie kupują w środku, według The News Tribune.

Handel Wilsona pojawia się 13 miesięcy po tym, jak ujawniła się jego frustracja związana z organizacją. W lutym skarżył się publicznie na wszystkie ciosy i luzy, które przejął w swojej karierze – wywierając presję na drużynę, aby lepiej chronić swoje podania – oraz brak głosu w sprawach personalnych w stosunku do innych czołowych graczy.

Źródła powiedziały ESPN, że komentarze Wilsona rozgniewały niektórych w organizacji. Ale wydaje się, że te napięcia opadły w wolnym od dramatów sezonie 2021.

Nie jest jasne, czy Wilson zażądał umowy.

Według źródła, Wilson zawsze planował ponownie rozważyć swoje obawy po sezonie 2021. Wielokrotnie mówił o swoim pragnieniu pozostania w Seattle na dłuższą metę, mówiąc, że chce wygrać więcej Super Bowls z Seahawks. Wilson powstrzymał się jednak od zadeklarowania, że ​​pozostanie w Seattle, chociaż klauzula o zakazie handlu mogła to zagwarantować.

Wilson ma jeszcze dwa lata i 51 milionów dolarów pozostałego po czteroletnim przedłużeniu i 140 milionów dolarów, które podpisał w kwietniu 2019 r. Obejmuje to pensje podstawowe w wysokości 19 i 22 miliony dolarów, z premiami w wysokości 5 milionów dolarów każdego roku, co stanowi resztę. Gdyby Wilson pozostał w składzie Seattle do 20 marca, Seahawks byliby mu winni 5 milionów dolarów premii.

READ  Wyniki meczu Errola Spence Jr z Jordenisem Ogasem, podkreśla: „The Truth” łączy tytuły z TKO dziesiątej rundy

Wilson pozostawia Seattle jako lidera franczyzy we wszystkich odpowiednich kategoriach podań i jedynego rozgrywającego, który wygrał Puchar Lombardi dla Seahawks.

Brady Henderson z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.