20 maja, 2024

Tim Boyle pozostanie starterem Jets do czasu podjęcia decyzji Aarona Rodgersa

Bogaty ChiminiPisarz pracowniczy ESPN25 listopada 2023 o 10:49 ET4 minuty na przeczytanie

Biegający Jevon Holland biegnie 99 jardów po upływie czasu w pierwszej połowie

Tim Boyle podaje piłkę w pole punktowe, ale Jevon Holland przejmuje ją i leci 99 jardów w drugą stronę, zdobywając przyłożenie na koniec pierwszej połowy.

FLORHAM PARK, N.J. – Kontuzja rozgrywającego Aaron Rodgers powrócił do New York Jets na pełny etat i nie może się doczekać powrotu na boisko, a w nadchodzących tygodniach zostanie podjęta ważna decyzja. Na razie Jets podjęli mniejszą decyzję dotyczącą pozycji rozgrywającego.

Pomimo słabego występu w piątek rezerwowy Tim Boyle pozostanie starterem.

„Tak, damy Timmy’emu kolejną szansę na rozpoczęcie meczu w przyszłym tygodniu” – powiedział trener Robert Saleh w sobotę rano podczas telekonferencji z reporterami.

Boyle w swoim debiucie w Jets został wyrzucony z pracy siedem razy, próbował zaledwie czterech podań na 10 jardów powietrznych i dwukrotnie został przechwycony – w tym Zdrowaś Maryjo, które zostało oddane z 99 jardów po przyziemieniu przez zabezpieczającego Jevona Hollanda na drużynie Miami Dolphins 34. -13 wygrywa.

Inne opcje Saliha to Trevor Siemian, rozgrywający nr 2 w piątek, i Zach Wilson, który właśnie znalazł się na ławce rezerwowych. W odpowiedzi na pytanie dotyczące Simiana po meczu Saleh powiedział: „Jeszcze nie doszedłem do tego”. 3 grudnia Jets zmierzą się z Atlanta Falcons.

Jets (4-7), przegrani czterech meczów z rzędu, przez cały sezon znajdują się w trudnej sytuacji, mając zaledwie 10 przyłożeń w ataku. Kontuzja Rodgersa w połączeniu z ciągle zmieniającą się linią ataku doprowadziła do historycznie nieudolnego ataku. Walka z Miami była tak zacięta, że ​​Jets przeszli przez środek pola dopiero w czwartej kwarcie.

Rodgers obserwował chaos z boku, mając na głowie słuchawki. Zamiast wracać do Kalifornii, aby kontynuować program rehabilitacji, co było jego zwyczajową rutyną, pozostał w New Jersey, co stanowiło ważny krok w jego staraniach o bezprecedensowy powrót po operacji ścięgna Achillesa.

Wszystko wskazuje na to, że Rodgers – zaledwie 10 tygodni po operacji – chce rozpocząć treningi na początku grudnia, mając nadzieję na ponowną grę w tym sezonie. Według doniesień jego celem jest mecz przeciwko Washington Commanders zaplanowany na 24 grudnia.

„Jest w budynku” – powiedział Salih, dodając, że nie ma aktualnych informacji na temat możliwej daty szkolenia.

Trener dodał: „Kiedy otrzymamy zaświadczenie od lekarza, że ​​jego stan jest w porządku, wówczas będzie mógł trenować”.

Jest to uproszczony obraz sytuacji. Oczywiste jest, że decyzja o takiej skali korzyści i ryzyka będzie wielowarstwowa i nie będzie ograniczona wyłącznie do lekarzy. Saleh powiedział, że ostateczną decyzję podejmie Rodgers, mówiąc, że czterokrotny MVP zagra, jeśli będzie chciał – jeśli przejdzie badania lekarskie.

Rodgers, który 2 grudnia skończy 40 lat, wykorzysta szansę, biorąc pod uwagę stan linii ataku. Jets rozpoczęli osiem setów przy 12 różnych zawodnikach, co jest najwyższym wynikiem w lidze. Pozwolili na 47 worków. Saleh powiedział, że lewy napastnik Mekhi Becton (skręcona kostka) i Duane Brown (biodro) mogą wrócić na następny mecz. Prawy obrońca Wes Schweitzer (łydka) również jest możliwy.

Puel, który rozpoczął sezon w składzie treningowym po zwolnieniu pod koniec okresu przygotowawczego, przez cały piątkowy mecz był poddawany przymusowi. Wykonał 27 z 38 podań, ale na zaledwie 179 jardów.

„Przez większość czasu czułem, że dobrze to widziałem i wytrąciłem mi piłkę z rąk” – powiedział Boyle po meczu. „Starałem się nie brać worków, ale to część gry”.

Atak był tak ograniczony, że poza Zdrowaś Maryjo pod koniec pierwszej połowy Boyle nie próbował podania na odległość większą niż 10 jardów aż do czwartej kwarty, kiedy mecz był poza zasięgiem.

„Oczywiście są rzeczy, które mógł zrobić lepiej” – powiedział Salih. „Są rzeczy, nad którymi nie miał kontroli i wiem, że miał z tym problemy. Udało nam się wykonać kilka telefonów, na które liczyliśmy. Udało nam się zrobić wiele różnych rzeczy, które chcieliśmy zrobić To po prostu nie do końca przyniosło efekty.”

Wygląda na to, że zagrożonemu koordynatorowi ofensywy Nathanielowi Hackettowi nie grozi utrata pracy. Po meczu Hackett otrzymał wotum zaufania od Saleha. Saleh powiedział, że „nie rozważa się” usunięcia Hacketta z roli rozmówcy.

Hackett ma bliskie relacje z Rodgersem, co może mieć wpływ na jego bezpieczeństwo pracy. Puel przyznał Rodgersowi jego pomoc podczas meczu i opisał Rodgersa jako „dla mnie spokojną i uspokajającą obecność”. Jeśli Rodgers postawi na swoim, role wkrótce mogą się odwrócić.