22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródło – Baltimore Ravens starszy RB Le’Veon ścięty

Owings Mills, MD – Dawna miska Pro Bowl znów działa Le’Veon Bell Wydany we wtorek po pięciomeczowej bitwie z Baltimore Ravens, źródło powiedział Jeremy’emu Fowlerowi z ESPN.

Bell stanie się wolnym agentem, z zastrzeżeniem zniżek, chyba że inna grupa zażąda inaczej.

Bell zauważył jego uwolnienie Na Twitterze: „To boli, ale bycie tutaj to błogosławieństwo. Cieszyłem się każdą chwilą tego krótkiego okresu i znalazłem zupełnie nowe znaczenie tego, jakie jest to miasto i jakie to wspaniałe miejsce. Doceniam płonące [DeCosta, Ravens GM] & John Harbaugh za możliwość bycia zaproszonym [a] Kruk. ”

29-letni Bell nie wykazał dużej eksplozji w Baltimore, średnio 2,7 jarda (83 jardy z 31 prób) i trafił dwa przyłożenia.

Kruki podpisały kontrakt z Belle do swojego sztabu szkoleniowego 7 września, aby pomogła im z kontuzją obrońców. Bell Baltimore nie grał więcej niż jedną rolę rezerwową i został z tyłu Latavius ​​Murray I Devonda Freeman Szczegółowy wykres.

Najlepszy mecz Bella miał miejsce w 9. tygodniu przeciwko Minnesota Vikings, kiedy rzucił się na 48 jardów. Ale w swoich pozostałych czterech występach nigdy nie przebiegł więcej niż 18 jardów.

Przecinając dzwon, Kruki stworzyły listę 53 (Murray, Freeman i Tyson Williams) I kolejny członek zespołu szkoleniowego (Nate McGrath) Po utracie pierwszych dwóch kolców (JK Toppins I Gus Edwards) W przypadku kontuzji na koniec sezonu przed rozpoczęciem sezonu regularnego Baltimore ma problemy z uzyskaniem stałej produkcji na swoim podwórku. Plecaki do biegania Ravens są sparowane na 705 jardów biegu, zajmując 23. miejsce w NFL.

READ  Surfer zginął w dużym ataku białego rekina u wybrzeży Kalifornii

Dla Bella nie jest jasne, czy oznacza to koniec jego ośmioletniej kariery w NFL. W pierwszych pięciu sezonach (wszystkie z Pittsburgh Steelers) Bell był jednym z najbogatszych i najbardziej wszechstronnych obrońców w lidze, osiągając łącznie 5282 jardy (trzeci we wszystkich zestawach biegowych NFL). Od opuszczenia sezonu 2018 z powodu sporu dotyczącego umowy nigdy nie osiągnął tych samych wyników statystycznych i w ciągu ostatnich trzech sezonów przejechał 1193 jardów (40 miejsce w grupie biegowej).

W drugiej rundzie selekcji przez Steelers w 2013 roku Bell stworzył Pro Bowl w trzech z pięciu sezonów w Pittsburghu. Ale był podróżnikiem, odkąd w ciągu ostatnich trzech sezonów skakał po trzech drużynach (New York Jets, Kansas City Chiefs i Ravens).