20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obsada „Harry Potter” ponownie łączy się w specjalnym wydaniu

Obsada „Harry’ego Pottera” zbiera się na nowy specjalny program, którego premiera ma się odbyć 1 stycznia w HBO Max.

Oczekuje się, że Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson i wielu innych weźmie udział w „Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu”, który będzie uczcić niezrównaną tradycję praw filmowych o Harrym Potterze i ich niezatarty wpływ na serca i umysły rodzin i fanów na całym świecie. Fantazje. ”

Helena Bonham Carter, Robbie Goldrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Stonton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Evan, Pojawiają się w nazwach.

Nie możesz teraz znaleźć kubka w linii Special? Pisarz i twórca praw autorskich J.K. Rowling Raporty O społeczności transpłciowej w ostatnich latach Wyobcowani fani I „Potter” alimenty Identyczny.

W zeszłym roku gwiazda Radcliffe w artykule dla projektu Trevor odpowiedziała na kontrowersyjne tweety Rowling na temat tożsamości płciowej, nazywając niektórych transfobicznych.

„Kobiety transpłciowe” – napisał. „Raczej każde stwierdzenie niszczy tożsamość i godność osób transpłciowych i jest sprzeczne z wszelkimi poradami udzielanymi przez profesjonalne stowarzyszenia medyczne, które specjalizują się w tej kwestii bardziej niż Joe (Rowling) czy ja”.

Brak Rowling w zespole w tej chwili może być odebrany jako znak, że niektórych rzeczy po prostu nie da się naprawić.”Naprawic”.

READ  Michigan zwolnił koordynatora współofensywy Matta Weissa