16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon przestaje akceptować karty kredytowe Visa UK za wyższe opłaty

Amazon przestaje akceptować karty kredytowe Visa UK za wyższe opłaty

To zdjęcie zostało zrobione 6 września 2017 r. i ma kartę kredytową Visa przed logo Amazon. REUTERS / Philippe Wojazer / Ilustracja

17 listopada (Reuters) – Amazon.com Inc (AMZN.O) W środę Visa Inc. poinformowała, że ​​przestanie akceptować (VN) Karty kredytowe wydawane w Wielkiej Brytanii od przyszłego roku ze względu na wyższe opłaty pobierane przez procesor transakcji.

„W wyniku wyższych opłat Visa żałujemy, że Amazon.co.uk nie będzie już akceptować kart kredytowych Visa wydanych przez Wielką Brytanię do 19 stycznia 2022 r.” – powiedział rzecznik Amazona w oświadczeniu w e-mailu.

Firma podała w oświadczeniu swoim klientom, że klienci Amazona mogą nadal korzystać z kart debetowych Visa, kart kredytowych MasterCard i Amex oraz Eurocard.

Sprzedawcy od dawna kłócą się z procesorami płatności o opłaty transakcyjne. Jednostka Groger w 2019 roku Zatrzymany Akceptacja kart kredytowych Visa, wyższe opłaty.

Visa nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz.

Plan Amazona dotyczący zaprzestania akceptowania kart kredytowych Visa wydawanych przez Wielką Brytanię został wcześniej zgłoszony przez Bloomberg News.

Raport Bargawa Acharyi i Marii Ponnelam w Bangalore; Supranshu Sahu i Uttaresh.V Edycja

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

READ  Ogłoszenia rządowe na żywo: Wiadomości Omigron, Szczepionki i nie tylko