2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródła – Trener piłki nożnej Jacksonville Jaguars Urban Meyer został zwolniony za to, że nie chciał spłacać pozostałego kontraktu

Źródła powiedziały ESPN, że były trener Jaguarów w Jacksonville zwolnił Urbana Meyera z jakiegoś powodu, z zamiarem niepłacenia mu pozostałych czterech lat jego kontraktu.

Źródła wewnątrz organizacji podały, że powody, dla których Jaguary wstrzymały pozostałe gwarancje, nie były związane z konkretnym incydentem – ale raczej zbiorem wydarzeń, w których władze Jacksonville uważają, że strzelanina była uzasadniona.

Nierzadko zdarza się, że takie sytuacje – w tym odrzucone gwarancje – są negocjowane przez obie strony, aby uniknąć długotrwałej sytuacji prawnej. Prawnicy zaangażowani w jakiekolwiek negocjacje między Jaguarami a burmistrzem będą próbowali dowiedzieć się, czy da się rozwiązać sytuację.

Rzecznik właściciela Jaguara, Shada Khana, powiedział Associated Press w piątek wieczorem, że decyzja o ustąpieniu z funkcji burmistrza zapadła po porażce Jacksonville 20:0 w Tennessee w niedzielę. Rozmowa między Khanem i Meyerem w szatni po tym postoju – burmistrz nie miał odpowiedzi na skargi zespołu ani na to, jak zamierzał je naprawić – zakończyła się konkluzją, o której Khan myślał od tygodni.

Rzecznik powiedział AP, że jedynym powodem opóźnienia ostatecznego ogłoszenia decyzji były inne zaplanowane wydarzenia, które nie miały żadnego związku z byłym kickerem z Jacksonville. Josh LamboTampa Bay Times twierdzi, że burmistrz kopnął go podczas treningu w sierpniu. Historia Lambo wyszła na kilka godzin przed ogłoszeniem strzelaniny burmistrza Jaguarów.

11-miesięczna kadencja burmistrza obejmuje kontrowersyjne, wirusowe filmy pokazujące, jak były trener zachowuje się niewłaściwie z kobietą w restauracji/barze w Ohio po tym, jak przegrał mecz z Cincinnati.