24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródła podają, że przywódcy Waszyngtonu handlują z Indianapolis Colts Carson Wentz

Źródła podają, że przywódcy Waszyngtonu handlują z Indianapolis Colts Carson Wentz

Indianapolis – Colts wymieniają rozgrywającego Carson Wentz do przywódców Waszyngtonu za partię materiału filmowego, źródła powiedział Adamowi Schefterowi z ESPN.

Źródła powiedziały Shifterowi, że Colts otrzymają typy z trzeciej rundy liderów w 2022 i 2023 roku. Gracz z trzeciej rundy 2023 może zostać wyborem drugiej rundy, jeśli Wentz zagra 70% trafień Waszyngtonu. Zespoły wymieniły się również selekcjami drugiej rundy w 2022 roku, a zespół Colts awansował z 47. miejsca na 42. w klasyfikacji generalnej.

Źródła powiedziały Shifterowi, że Waszyngton zapłaci pełne 28 milionów dolarów należne Wentzowi za sezon 2022, co obejmuje istniejącą premię w wysokości 5 milionów dolarów należną w przyszłym tygodniu.

Umowa ma miejsce tydzień po tym, jak dyrektor generalny kapitanów, Martin Mayhew, powiedział, że zespół „skutecznie przeszedł ligę”, aby znaleźć pomocnika. Waszyngton wystawił 32 rozgrywających od czasu ostatniego zwycięstwa w Super Bowl po sezonie 1991, w tym ośmiu w ciągu ostatnich trzech sezonów.

Taylor Hynek Poszedł 7-8 począwszy od ostatniego sezonu dla Waszyngtonu, rzucając na 3419 jardów z 20 podaniami przyziemienia i 15 przechwytami.

Wentz spędził jeden sezon jako rozgrywający Colts po tym, jak Indianapolis dał Philadelphia Eagles wybór na pierwszą i trzecią rundę w lutym 2021 roku. Była to próba znalezienia następnego rozgrywającego po tym, jak Phillip Rivers przeszedł na emeryturę po sezonie 2020.

Dwukrotny wybór w drafcie 2016, Wentz rzucił 27 podań przy przyziemieniu i zremisował w swojej karierze w przechwytach z siedmioma w zeszłym sezonie. Jego długoterminowy status w Colts stał pod znakiem zapytania pod koniec sezonu, kiedy miał problemy w ostatnich dwóch meczach zespołu, ponieważ musieli wygrać tylko jeden, aby przejść do play-offów.

„Chciałbym zrezygnować z udzielania pierwszej pomocy”, powiedział w styczniu dyrektor generalny Colts, Chris Ballard. „Chciałbym, aby Carson był długoterminową odpowiedzią lub znalazł kogoś, kto będzie tu przez następne 10 do 12 lat. Czasami po prostu tak nie działa. Mogę o tym marzyć, mam nadzieję, że zrobię wszystko Mogę to rozgryźć, ale ty robisz wszystko, co w twojej mocy. Twoim najlepszym wysiłkiem jest to, co możesz zrobić w tym czasie.

READ  Mets pokonali Yankees w inauguracyjnej serii Subway

Wentz ukończył 59% swoich podań, rzucił dwa przyłożenia i dwukrotnie przegrał z Las Vegas Raiders i Jacksonville Jaguars, aby zamknąć sezon. Strzelił co najmniej 200 jardów tylko w dwóch z ostatnich ośmiu meczów. W niespodziewanej porażce z Jaguarem pod koniec sezonu, Wentz osiągnął średnio niski 4,3 QBR.

Kandydat MVP z Orłami przed rozbiciem Ligi Mistrzów AFC pod koniec sezonu 2017, Wentz stracił swoją podstawową pracę Galen boli W sezonie 2020, który zaowocował jego handlem do Indianapolis. Wentz zmierzał do swojej trzeciej drużyny w ciągu ostatnich trzech sezonów i zmierzy się z obiema poprzednimi drużynami w 2022 roku.

Odejście Wentza oznacza, że ​​poszukiwanie stabilności w rozgrywającym Colts trwa od czasu przejścia na emeryturę Andrew Lacka w sierpniu 2019 roku. Jacobi Brisset Nie pokazał się wystarczająco, by udowodnić, że jest odpowiedzią, Rivers był zawodnikiem stojącym za ziejącym stylem grzbietowym pod koniec swojej kariery, a Wentz zawiódł w swoim jedynym sezonie w Indianapolis.

Trener Frank Reich będzie miał teraz swojego piątego zawodnika rozpoczynającego grę w tej samej liczbie sezonów, gwiazdę rozgrywającego Colts Dariusz Leonard Zostało to również podkreślone na Twitterze.

Sam Ellinger A Jamesa Morgana Są jedynymi pomocnikami na liście Colts. Żaden z graczy nie rozpoczął gry w NFL.

W raporcie wykorzystano informacje od Johna Kima z ESPN.