8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyjazny dla międzynarodowych: USA przeciwko Kolumbii

Przyjazny dla międzynarodowych: USA przeciwko Kolumbii

USWNT vs Kolumbia – Mecze towarzyskie

Data: 28 czerwca 2022
miejsce: Stadion Rio Tinto; Sandy, Utah
Nadawanie: ESPN
czas emisji: 22:00 ET / 20:00 EST
Oficjalny czas rozpoczęcia: 22:08 EST / 20:08 EST

Począwszy od XI przeciwko Kolumbii: 1- Alyssa Naher. 2- Ashley Sanchez, 8- Sofia Huerta, 10- Lindsay Horan (kapitan), 12- Naomi Germa, 13- Alex Morgan, 14- Emily Sonnett, 15- Megan Rapinoe, 16- Rose Lavelle, 23- Midge Bourse, 26- Carson Beckett

Dostępni subskrybenci: 4-Becky Sauerbrunn, 5-Kelley O’Hara, 6-Trinity Rodman, 7-Ashley Hatch, 9-Mallory Pugh, 18-Casey Murphy, 19-Emily Fox, 20-Taylor Kornieck, 21-Aubrey Kingsbury, 22- Kristi Moyes, 25- Jaylene Howell, 27- Sam Coffee

Nie sezon: Alana Cook, Sophia Smith, Andy Sullivan

notatki z gry | Pięć rzeczy, które warto wiedzieć – Kolumbia

 • Maksymalna liczba startowa USWNT XI (w tym ten mecz): Morgan (192), Rapinoe (189), Horan (111), Naeher (81), Lavelle (73), Sonnett (66), Purce (15), Huerta (14), Sanchez (9), Girma (2), Zygzak (1)
 • Wtorkowy skład początkowy obejmuje dziewięciu różnych graczy z sobotniego początkowego składu przeciwko Kolumbii, a Horan i Laville są jedynymi graczami, którzy rozpoczęli dwa mecze.
 • Dzisiejszy początkowy skład to średnio 67 kapsli na gracza, przy czym trzech graczy – Morgan, Rapinoe i Horan – ma ponad 100 kapsli. W rzeczywistości Morgan i Rapinoe weszli do meczu po tym, jak zagrali więcej wspólnych występów z USWNT (379) niż pozostałych dziewięciu graczy w tym początkowym składzie łącznie (363).
 • Z drugiej strony, trzech graczy z dziewiątego startu – Sanchez, Germa i Beckett – gra w pucharach numer jeden, gdy Beckett przygotowuje się do debiutu na arenie międzynarodowej.
 • obrońca Carson Beckett Jest gotowa zdobyć swój pierwszy tytuł w reprezentacji kobiet USA. Beckett, która urodziła się bez części lewej ręki, jest pierwszą zawodniczką z opaskami na kończynach, która pojawiła się w drużynie USWNT.
 • Beckett będzie piątym graczem, który zadebiutuje w USA w 2022 i 15Dziesiąty Gracz, który zdobędzie pierwszy tytuł pod Andonovsky’m. W wieku 28 lat, 286 dni, Beckett jest najstarszą zawodniczką, która zadebiutowała w USA, odkąd McCall Zerboni zadebiutowała na arenie międzynarodowej w wieku 30 w 2017 i jest najstarszą zawodniczką, która zadebiutowała w USA. .
 • Lindsey Horan Jest przydzielona do lidera zespołu, ponieważ robi jej 111Dziesiąty Wystąpiła wszech czasów w USA, a jej trzeci i trzeci występ w 2022 roku. To już czwarty raz, kiedy Horan dowodził Stanami Zjednoczonymi i pierwszy od zakończenia meczów USWNT z Australią w 2021 roku.
 • Bramkarz Alyssa Naher Wraca do swojego wyjściowego składu 81Ulica Kapelusz ogólnie i jej trzeci występ w tym roku. Naher wchodzi do gry z 46 lokautami w swojej karierze i zajmuje trzecie miejsce w historii USWNT w meczach bramkarzy, wygrywa (64) i czyste konto.
 • Ashley Sanchez Rozpocznie swoją czwartą karierę – która miała miejsce w 2022 r. – kiedy pojawia się po raz dziewiąty w USWNT. Sanchez będzie teraz pojawiać się w każdym meczu USA od czasu jej debiutu w reprezentacji 27 listopada 2021 roku przeciwko Australii i jak dotąd strzeliła dwa gole i dwie asysty w swojej międzynarodowej karierze.
 • obrońca Sofia Huerta zrobisz to 6Dziesiąty Jej kariera zaczyna się w tym, co będzie jej 14Dziesiąty Generalnie przykryj USWNT. To będzie siódmy mecz Huerty od czasu jej powrotu do reprezentacji w listopadzie 2021 roku, w którym rozegrała siedem poprzednich meczów w 2017 i 2018 roku, w tym jej występ w drugiej połowie w ostatnim meczu USWNT w Rio Tinto przeciwko Chinom w czerwcu 2018 roku. .
 • Naomi Germa Swój drugi tytuł zawodowy zdobędzie, startując po raz drugi w USWNT. Jerma, która zajęła pierwsze miejsce w zawodach NWSL College Draft 2021, zadebiutowała na arenie międzynarodowej i rozegrała pełne 90 minut w wygranym 12 kwietnia przez USA z Uzbekistanem w Chester w Pensylwanii.
 • Alex Morgan Wystartuje po raz pierwszy w USA od 21 października 2021 r., gdzie masz zarobić 192drugi skrót Max w ogóle. Morgan zadebiutowała w reprezentacji w Sandy w stanie Utah 31 marca 2010 roku w śnieżnym meczu z Meksykiem. Po dzisiejszym występie przeciwko Kolumbii Morgan zremisuje z Brandy Chastain za 14Dziesiąty na wykresach USA.
 • obrońca Emily Sonnet Wróciła na boisko na swoim pierwszym starcie w roku z USWNT i jej 66Dziesiąty Max w ogóle. Sonnett opuścił kwietniowy obóz w USA z powodu kontuzji żeber i opuścił ławkę w meczach US Soccer Sheppelves Cup przeciwko Czechom i Islandii. To jej pierwszy występ w Stanach Zjednoczonych od czasu, gdy przeżyła pełne 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Australią 27 listopada 2021 roku.
 • Megan Rapinoe Zarobisz to 189Dziesiąty Kapelusz, kiedy zadebiutowała w USWNT 21 października 2021 r. Rapinoe wróciła na boisko w Kolorado w pierwszych minutach roku w USWNT i pomogła strzelić 90. gola Taylora KornickaDziesiąty chwili. Rapinoe ma teraz 72 przepustki do kariery, z których jedna nie ma szans na powiązanie Abby Wambach z trzecim miejscem na listach wszechczasów asyst USWNT.
 • Róża Lavell Po raz piąty i piąty pojawi się w 2022 roku, zdobywając 74. tytuł w karierze USWNT. Laville asystował Sophii Smith przy dwóch golach w sobotnim zwycięstwie nad Kolumbią, a teraz odegrał bezpośrednią rolę, strzelając siedem goli w ostatnich trzech meczach dla Stanów Zjednoczonych, strzelając w tym czasie dwa gole i pięć asyst. Pięć podań Lavell do tej pory w 2022 r. było dla niej największym w historii w roku kalendarzowym z USWNT.
 • prosto Midge Pierce Zarobisz 15Dziesiąty Czapka w ogóle, bo wystartowała po raz drugi w tym roku i pierwsza od zwycięstwa USA 20 lutego nad Nową Zelandią podczas SheBelieves Cup. Purce ma do tej pory trzy gole i trzy asysty w swojej karierze USWNT i strzeliła 84Dziesiąty Minute przeciwko Uzbekistanowi 12 kwietnia, jej ostatni występ w Crest.
 • Pomocnik i zwycięzca NWSL Rookie of the Month Sam Covey jest dostępny na ławce podczas tego meczu w Sandy. Po tym, jak Beckett otrzyma dzisiaj skinienie głowy za swój pierwszy kapelusz, Kofi będzie jedynym graczem na tej liście, który nadal będzie szukał kapelusza. Jeśli zobaczy akcję przeciwko Kolumbii, będzie miała 250 latDziesiąty Gracz, który zarobi czapkę USWNT.
READ  Kyrgios maltretuje sędziego, pozuje do selfie i kończy mecz w Miami Open porażką | Nick Kyrgios