23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MLB, Players Association kontynuuje dziś wieczorem dyskusję na temat międzynarodowego projektu / oferty kwalifikacyjnej

MLB, Players Association kontynuuje dziś wieczorem dyskusję na temat międzynarodowego projektu / oferty kwalifikacyjnej

Chociaż Major League Baseball zapowiedź Ten dzień otwarcia nie rozpocznie się przed 14 kwietnia, League and Players Association kontynuuje dyskusje na temat blokady drogowej dotyczącej międzynarodowego draftu i oferty kwalifikacyjnej (jak po raz pierwszy donosił Tim Healy z Newsday). Sportowiec Ken Rosenthal Dodać Aby strony „(będą) określały liczbę meczów w sezonie”, jeśli zostanie sfinalizowana nowa umowa.

Wiadomość, że obie strony nadal są w kontakcie, nie daje nadziei na postęp. W końcu zamknęli znaczną część luki w podstawowych kwestiach ekonomicznych, zanim pragnienie uniwersytetu, aby międzynarodowy projekt i presja związkowa, aby kwalifikująca się oferta została odrzucona, doprowadziły do ​​ślepego zaułka.

Jednak, jak się okazało w trakcie negocjacji, nie ma powodu, by stawiać wóz przed koniem. Jeff Bassan z ESPN Tweety Ta osobista transakcja została zakończona dziś wieczorem; Robert Murray z FanSided Dodać „Planują więcej rozmawiać jutro”, co sugeruje, że finalizacja CBA w nadchodzących godzinach nie jest zbyt optymistyczna. W rzeczywistości MLB i Stowarzyszenie Graczy utrzymywały otwarte linie komunikacji – nawet te, które nie są w stanie przeprowadzić prawdziwych „negocjacji” – konsekwentnie w ostatnich tygodniach.

Nie wiadomo, ile rozmów rozwinie się tego wieczoru. Już wiele razy widzieliśmy gwałtowne zmiany w treści negocjacji. Postęp w kierunku ostatecznego punktu końcowego słabł i malał, zwłaszcza że strony spotykały się często w ciągu ostatnich kilku tygodni. W tym momencie nic nie wskazuje na to, że liga rozważa cofnięcie zapowiedzi, że odwoła pierwsze cztery serie sezonu zasadniczego. Była to jednak jednostronna decyzja dla MLB i nic nie powstrzyma ich przed przywróceniem tych meczów do harmonogramu, jeśli oni i związek dążą do porozumienia w nadchodzących dniach.