16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zimowa burza Lorraine przynosi śnieg, wieje na północny wschód

Zimowa burza Lorraine przynosi śnieg, wieje na północny wschód
Nieokreślony

grać

  • Zimowa burza Lorraine będzie przemieszczać się na północny wschód z poniedziałku na wtorek.
  • Na północnym wschodzie kraju wystąpią opady śniegu i silny wiatr.
  • Obszary metropolitalne Bostonu, Hartford i Nowego Jorku zostaną dotknięte opadami śniegu.

Zimowa burza Lorraine stanie się północno-wschodnią, ponieważ na początku tego tygodnia przyniesie obfite opady śniegu i silne wiatry na wschód od Bostonu, w tym w obszarach metropolitalnych Hartford i Nowego Jorku. We wtorek podróż w tym regionie może być utrudniona, ponieważ burza szybko przemieszcza się na wschód.

(Dalej: Nor'easters wyjaśnił)

Oto miejsce, gdzie obecnie znajduje się Lorraine: Jak pokazuje poniższy najnowszy radar, burza powoduje obecnie upuszczanie śniegu w niektórych częściach Ozarks. Deszcz i burze nawiedzają południowe dzielnice.

ZdjęcieZdjęcie

Wydano ostrzeżenia przed burzami zimowymi dla północnego wschodu: Narodowa Służba Meteorologiczna podniosła ostrzeżenia przed burzami zimowymi na terenie południowej Nowej Anglii, południowo-wschodniego Nowego Jorku, północnego New Jersey oraz środkowej i północno-wschodniej Pensylwanii.

W zależności od lokalizacji należy spodziewać się opadów śniegu we wtorek rano i/lub po południu na północnym wschodzie nad dotkniętymi obszarami. We wtorek możliwe są także opóźnienia lotów w głównych węzłach komunikacyjnych na północnym wschodzie kraju.

Najlepiej unikać podróżowania w rejony, w których obowiązuje ostrzeżenie przed burzą zimową, do czasu jej ustania.

ZdjęcieZdjęcie

Oto najnowszy harmonogram i skutki tej zimowej burzy: Lorain będzie przez poniedziałkową noc przynosił śnieg lub mieszankę deszczu i śniegu do Ozarks, Ohio Valley, Tennessee Valley i Appalachów.

Śnieg lub deszcz przechodzący w śnieg pojawi się na północnym wschodzie we wtorek wczesnym rankiem. Opady śniegu wynoszące czasami od 1 do 3 cali na godzinę będą miały wpływ na podróże na północnym wschodzie przez większą część dnia, ponieważ pada z zachodu na wschód. Większość burzowego śniegu zniknie we wtorek wieczorem.

READ  Rankingi mocy NFL na tydzień 16: Dużo ruchu

W niektórych obszarach mogą wystąpić porywy wiatru o prędkości od 30 do 40 mil na godzinę, a w niektórych obszarach może wystąpić śnieg, ograniczający widoczność. Nie da się uniknąć rozproszonych przerw w dostawie prądu i uszkodzeń niektórych drzew.

Podczas wtorkowego przypływu w ciągu dnia możliwe są niewielkie lub umiarkowane powodzie na wybrzeżach od południowej Nowej Anglii po wybrzeże środkowego Atlantyku. Wybrzeże Jersey jest szczególnie narażone na umiarkowane powodzie przybrzeżne.

ZdjęcieZdjęcie

Oto, jakich opadów śniegu można się spodziewać: Poniższa mapa przedstawia naszą aktualną prognozę opadów śniegu na północnym wschodzie. Na większości obszarów od północno-wschodniej Pensylwanii po południowo-wschodni Nowy Jork i południową Nową Anglię można spodziewać się opadów od 5 do 12 cali, przy czym lokalnie możliwe są wyższe wartości. Obejmuje to metro w Bostonie, Hartford i Providence.

W Nowym Jorku spadło co najmniej od 3 do 5 cali śniegu. Suma ta jest nadal niepewna i zależy od tego, jak szybko deszcz zamieni się w śnieg i od dokładnego przebiegu burzy. Szybki obrót śniegu może podnieść sumę do ponad 5 cali, podczas gdy powolny obrót może obniżyć sumę.

(192-godzinne: możesz dodatkowo udoskonalić swoją prognozę na następne 8 dni dzięki naszemu szczegółowemu segmentowi godzinowemu – dostępne tylko u nas Doświadczenie Premium Pro.)

ZdjęcieZdjęcie

Prognoza śniegu i deszczu

()

Susza śnieżna na północnym wschodzie

Od kolejnej skąpej śnieżnej zimy na północnym wschodzie minęły co najmniej dwa tygodnie od ostatnich opadów śniegu.

W Bostonie, Nowym Jorku i Pittsburghu w sezonie trwającym do 8 lutego brakuje co najmniej 15 cali śniegu. W Nowym Jorku 2,3 ​​cala jest tuż przed rekordowo niskim poziomem ustanowionym rok temu, kiedy wynosił zaledwie 0,4 cala. upadł

Najbardziej oszałamiające jest zwykle mgliste Syracuse w stanie Nowy Jork. Ich 28-calowy sezon w sumie wygląda imponująco, ale jest o 55 cali – czyli ponad 4,5 stopy – gorszy od ich średniej prędkości. To najniższy wynik w sezonie od 91 lat.

luty 8, Sezonowe opady śniegu (od jesieni) w trzech miastach na północnym wschodzie do 2024 r. w porównaniu ze średnimi sezonowymi opadami śniegu.

(Dane: NOAA/NWS; wykres: Infogram)

Podstawową misją dziennikarską Instytutu Meteorologicznego jest informowanie o pogodzie, środowisku i znaczeniu nauki w naszym życiu.