12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zełenski: Ukraina otrzymuje kolejne stacje internetowe SpaceX dla „zrujnowanych miast”

Zełenski: Ukraina otrzymuje kolejne stacje internetowe SpaceX dla „zrujnowanych miast”

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział, że Ukraina otrzyma od Starlink więcej satelitarnych stacji internetowych za „zrujnowane miasta” po rozmowie z CEO SpaceX Elona MuskaElon Reeve MuskO pieniądzach – Presja na zakaz rosyjskiego importu uderza w ścianę Elon Musk wezwał UAW do przeprowadzenia głosowania związkowego w Tesli The Hill Raport 12:30 – Widoki i dźwięki ze Stanu Unii Bidena Więcej.

Rozmawiając z Umieść tweeta. Jestem mu wdzięczny za wsparcie Ukrainy słowem i czynem. W przyszłym tygodniu otrzymamy kolejną partię systemów Starlink dla zniszczonych miast „Zelensky ćwierkanie Sobota.

Omów możliwe projekty kosmiczne. Ale o tym porozmawiam po wojnie.

Dzieje się tak po tym, jak Musk powiedział w zeszłym tygodniu, że satelitarna usługa internetowa SpaceX Starlink Aktywowany Na Ukrainie wśród doniesień o przerwach w dostępie do internetu w niektórych częściach kraju.

Ukraiński urzędnik napisał na Twitterze o Musk, prosząc o przystanki po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji.

„elonmusku, kiedy próbujesz skolonizować Marsa – Rosja próbuje zająć Ukrainę! Podczas gdy twoje rakiety z powodzeniem lądują z kosmosu – rosyjskie rakiety atakują ukraińskich cywilów! Prosimy o zapewnienie Ukrainie stacji Starlink i zwrócenie się do racjonalnych Rosjan! Wicepremier Ukrainy Michajło Fiodorow napisał na Twitterze: wstać”. Fedrow jest także ministrem transformacji cyfrowej.

„Usługa Starlink jest teraz aktywna na Ukrainie. Więcej stacji w drodze” Mask ćwierkanie jako odpowiedź.

READ  CEO i prezes Alibaba Zhang rezygnuje, aby skupić się na biznesie w chmurze