16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaskakująco wielki dzień dla wiadomości o Pokemonach: Co powinieneś wiedzieć

Zaskakująco wielki dzień dla wiadomości o Pokemonach: Co powinieneś wiedzieć

Trener Pokemonów stojący na Sunny Street w Scarlett i Violet.

zdjęcie: Firma Pokemon

Od pierwszego minęło dokładnie 26 lat Pokemony Gry wydane w Japonii i twórcy serii dotrwali do tegorocznego szumu związanego z Międzynarodowym Dniem Pokémonów, oferując wiele aktualizacji istniejących gier i ujawniając jedną wielką niespodziankę: główne nowe wpisy pokemon scarlr i Fioletowy Pojawi się na Nintendo Switch pod koniec 2022 roku.

Kiedy dwa dni temu ogłoszono ostatnią transmisję na żywo Pokémon Presents, fani założyli To może być wiadomość o zawartości DLC w przyszłości o Legendy Pokemonów: Arceus. Zamiast tego dostaliśmy o wiele więcej.

Oto krótkie podsumowanie wszystkiego, co zostało ogłoszone, i jedna rzecz, która nie została ogłoszona:

Exeggutor wędruje po mapie w Pokémon Go.

zdjęcie: Firma Pokemon

Pokemon idzie Zdobędzie Pokémona Alolan 1 marca.

ten gra mobilna Zobaczymy, jak Pokédex rozszerzy się o dodatki Gen 7 od słońce A Księżyc. Należą do nich przekąski takie jak Rowlet, Litten, Popplio i prawie 80 innych.

Trenerzy rzucają graczowi wyzwanie do Pokémon Masters EX.

zdjęcie: Firma Pokemon

Mistrzowie Pokemonów EX Droga zwycięstwa dodaje.

ten gacha . gra Otrzymasz nowy tryb dash, w którym możesz kolejno walczyć z bossami ścieżki zwycięstwa. Doda także kilka nowych par synchronizacji w ciągu następnego miesiąca, w tym May, Latias, Skyla i Tornadus.

Dwa Pokémony śmieją się przy herbacie w Pokémon Cafe Remix.

zdjęcie: Firma Pokemon

Remiks Pokemon Cafe Zyskuje przewagę dostawy.

ten puzzle Teraz pozwoli Pelipperowi dostarczać twoje napoje i dania do odległych Pokémonów, w tym legendarnego Pokémon Victini. Będzie to również sposób na zbieranie nowych ubrań i odblokowanie ukrytych umiejętności, które pomogą w wyzwaniach.

Duraludon pojawia się w Pokémon Unite.

zdjęcie: Firma Pokemon

pokemony łączcie się Robi się bałagan.

Nowy rodzaj szybkiej bitwy pozwoli graczom walczyć bez przerw, dzięki czemu MOBA będzie bardziej chaotyczna. W grze pojawia się również legendarny Pokémon Hoopa, który można zdobyć, grając, wraz z Duraludonem w późniejszym terminie.

Postacie krzyczą, gdy dziki Pokémon pojawia się w BDSP.

zdjęcie: Firma Pokemon

Pokemon Genialny Diament A lśniąca perła Wreszcie zdobądź Shaymen,

Legendarna trawa znajduje się na prywatnej wyspie, do której dostęp uzyskasz dopiero po otrzymaniu specjalnej wiadomości od profesora Oaka. To wydarzenie jest już oficjalnie w grze. Oczywiście grupa graczy Udali się wcześnie Tuż po rozpoczęciu meczu w listopadzie ubiegłego roku.

Legendy Pokémon: Główny bohater Arceus mierzy się z legendarnym Pokémonem.

zdjęcie: Firma Pokemon

Legendy Pokemonów: Arceus Aktualizacja Dawn jest już dostępna.

„Bezpłatna” łatka 1.1 koncentruje się na badaniu masowych epidemii i wydaje się, że dodaje nowe bitwy z bossami. Gracze mogą również otrzymać 30 darmowych kul Ultra, Gigaton i Jet, używając tajemniczego kodu „ARCEUSADVENTURE” do 31 marca.

Postać spacerująca po zaśnieżonym lesie na niektórych grafikach koncepcyjnych anime.

zdjęcie: Firma Pokemon

Legendy Pokemonów: Arceus Dostaje mod do anime.

Nie miał jeszcze nazwy, ale The Pokémon Company zapowiedziało nową serię online skupiającą się na regionie Hisui dziełem sztuki przedstawiającym trenera spacerującego przez zaśnieżony las.

szkarłatny pokemon A Fioletowy To kolejne gry z serii.

Zapakuj prezenty Pokémon, dając nam Nasze pierwsze spojrzenie na Gen 9przekąski, w tym Sprigatito, Fuecoco i Quaxly. Nowe gry będą otwarte dla świata i zaplanowane na Nintendo Switch przed końcem roku.

Sztuka przedstawia Snowlaxa śpiącego pod drzewem, śniącego o parze.

zdjęcie: Firma Pokemon

Nadal nic o niej nie słyszeliśmy Pokemon spać.

Został wydany w 2019 rokuTen Pokemon spać Aplikacja miała monitorować Twój sen i łączyć go z nim Pokemon idzie. Brzmiało to dość przerażająco, a prawie trzy lata później nadal nie wiemy, jak to działa. Firma Pokémon prawdopodobnie nie robi żadnych randów, dlatego porusza się cicho.


I to wszystko, co słyszeliśmy dzisiaj na Pokémon Presents. Już zajęty czas na Pokemony. Mimo wszystkich otrzymanych wiadomości fani wciąż czekają na większe aktualizacje zawartości Arceus A BDSP. Gracze, których dotyczy problem Wcześniej ukryty obszar A gracze tego ostatniego nadal Oczekiwanie na zakończenie budowy Global Wonder Station. W międzyczasie jestem pewien, że fani Pokémonów mogą znaleźć na czym się skupić w karmin A Fioletowy Krótka recenzja filmu.

READ  Pięć największych odkryć w PlayStation State of Play